Time Heist

timetraveler900

New member
Time Heist

תקציר:

The Doctor turns bank robber when he is given a task he cannot refuse - steal from the most dangerous bank in the cosmos. With the help of a beautiful shape-shifter and a cyber-augmented gamer, the Doctor and Clara must fight their way past deadly security, and come face-to-face with the fearsome Teller - a creature of terrifying power that can detect guilt.

יש לסמן
בכותרת ההודעה

צפייה מהנה

ספויילר אהבתי

ממש מתחיל להשתפר
עדיין לא כמו פעם (זא טרם פיתחתי רגשות כלפי הדוקטור
) אך למרות זאת פרק מצויין.
היו קטעים שהיה לי ממש קשה להבין ומסיבה טובה. דורש צפיה נוספת לרדת לעומקן של הבעיות או להבין מה קורה ולמה
מה שאומר שסוף סוף קיבלנו פרק מאתגר אינטלקטואלית.
ושוב עלי לציין- ממש יש התחזקות השנה בצד הויזואלי. הכל פשוט מדהים
לגמרי לא ציפיתי לסוף שהיה (למודת נסיון למדתי לא לפתח צפיות העונה)
הפרק היה שלם עם כל המרכיבים . היפ היפ

taliabar1

New member

למרבה ההפתעה, ממש התחלתי לחבב את הדוקטור החדש, במיוחד את המערכת יחסים שלו עם קלרה. נורא הצחיק אותי ההערות שלו וכל העניין שהיא מתנהגת כמו בייביסיטר שלו. (כמו בפרק עם רובין הוד)
&nbsp
את הפרק לעומת זאת ממש ממש לא אהבתי. הוא היה צפוי בטירוף (מהטלפורט ועד לעובדה שהדוקטור היה הארכיטקט) והיה יותר מדי טכנולוגיה ודברים כאלה סטייל מלחמת הכוכבים או משו.. לא ממש הסגנון של הדוקטור.
&nbsp
אני אישית מחכה שיחזרו לפרקים שקשורים לעלילה של הסדרה כולה ולא רק בפני עצמם, כמו פרקי ריבר סונג.. שאגב מישהו יודע מתי היא חוזרת לסדרה?

אולי צפיה נוספת תעזור? ספויילר

אחרי צפיה שניה זה אפילו משתפר...
לי אישית זה היה הפתעה בסוף המעניין, אמנם קיטשי אבל לגמרי בצורה חיובית...., אחרי הסוף המעאפן בפרק עם מה שמתחת למיטה (כלום בעצם) ציפיתי לעוד בניית מתח שלא עושים איתה כלום אבל זה כן קיבל סגירה טובה.
הסגנון של תקציר מה באמת קרה ממש חביב עלי(KETS KILL HITLER הוא דוגמא טובה החלפת הבננה וכו, גם בחתונתה של ריבר סונג <אם אני לא טועה בפרק> היה את זה עם הפז והקפיצות לעבר)

timetraveler900

New member
אני צריכה צפייה שניה

לא בגלל שהפרק היה קשה להבנה מבחינה תפיסתית, אני פשוט לא הייתי מרוכזת בפרק...
הפרק האחרון היה מעולה, אבל הפרק הזה, מרגיש כאילו הוא חוזר כמה צעדים אחורה... אולי אני באמת צריכה צפייה שנייה כי יש ביקורות טובות..

Guid

New member
לא עפתי, אבל פרק לא רע.

קצת קשה להשוות אותו לפרק הקודם, שהיה פנטסטי לגמרי לדעתי, אבל גם בפני עצמו- הפרק היה די בנאלי ולא התאמץ להביא משהו מתוחכם.
הוא היה מגניב מבחינה רעיונית, ומאוד אהבתי את סאברה ואת סיי, והוא גרם לי לאהוב יותר את קאפאלדי כדוקטור,
אבל כשגילינו בסוף מה הייתה הסיבה לשמה "נתכנסנו" בבנק- אני חייב לומר שדי התאכזבתי... ציפיתי ליותר.

durus opus

New member
אהבתי, אבל משהו מטריד אותי

איך הדוקטור, בתור הארכיטקט, ידע איפה הפרסים שהחבר'ה המגויסים רצו?
בעלת הבנק לא ממש ידעה מה הלך שם...

Ayelet 363

New member

אהבתי את התחכום של הפרק ואת איך הם גילו מה הם אמורים לעשות. לא התלהבתי, אבל חיבבתי את הפרק.

למעלה