איך היה השבוע שלי

שולחן האוכל הגיע !

שבוע אחרי שקנינו - השולחן הורכב אצלנו במטבח.
החלק הכי בעייתי לאירוח המשפחה בפסח - בוצע

(אולי לא הכי בעייתי, עכשיו צריך להחליט מי מכין מה....)

עדיקים

Active member
תתחדשו, איזה כייף לכם

אני למזלי השנה לא מארחת אבל כמובן מביאה איתי חלק מהבישולים.

עדיקים

Active member
דייט עם חברה
ודייט עם הבת שלי

עם הילדה היה דייט צהריים אחרי בית הספר והיה מוצלח מאוד כמו תמיד. הצלחנו לקנות ובזול כל מה שהיתה צריכה לבינתיים.
היה מוצלח וכייף כרגיל, דייט אחרון לפני שהילדים יוצאים לחופש ולא יהיו לנו ימי שישי פנויים שלושה שבועות.
סופסוף הצלחתי לנקות ולסדר את החדר של הילדה שהיה עמוס מאוד וסילקנו מלא דברים עכשיו צריכה להעביר אותם הלאה.

הקטנה חוגגת עוד חודש ויומיים יום הולדת שנה!

עזבו שזה הזוי שזה עבר כל כך מהר והיא כל כך ענקית כבר וממש ילדה...
די התלבטנו אם לארגן לה יום הולדת ובסוף החלטנו שכן ונראה שיש היענות...רק צריך להתפלל למזג אוויר טוב ונעים ושיהיה לנו מקום בפארק (במיוחד אחרי ששילמתי אגרה של 25 דולר כדי לבקש שיאשרו...).
צריכה לראות עוד מה תהיה התוכנית,מה אני אכין ואיך. לפחות יש תאריך

debby12

New member
מנהל
וואו - רק עכשיו אני רואה

באמת עבר מהר!! מקווה שבינתיים אישרו לכם את המקום בפארק

שבוע עמוס ענייני עבודה ולא רק.....

בתקופה האחרונה העבודה שלי היא בעיקר במשרד, בלי הרבה נסיעות והשבוע ביליתי הרבה בדרכים.....
היו לי שתי פגישות בירושלים באותו היום. החלטתי לנסוע בתחבורה ציבורית וזאת כדי להמנע מנהיגה בפקקים ובעיות חניה..... לצערי, התחבורה הציבורית אל העיר התבררה כטעות בשל אי עמידה בלוח הזמנים . לפגישה הראשונה איחרתי ב 3/4 שעה

דווקא בתוך העיר היו לי חוויות טובות - נסיעה עם נהגת על אוטובוס מפרקי. הנהגת היתה מאוד נחמדה ואדיבה והאוטובוס יחסית ריק כך שהיתה נסיעה רצופה בלי הרבה עצירות.
החוויה השניה היתה הרכבת הקלה. נסעתי בה בפעם הראשונה. חוויה. (פחות נעים היה לקנות כרטיס- ממש מסובך ותודה לזאת שעמדה מאחורי ועזרה לי אחרת עוד הייתי שם.....)
לשתי פגישות אחרות כבר נסעתי עם הרכב

מעבר לזה היתה גם אזכרה לאבא שלי- כך שאחרי יום עבודה נסענו לאמא שלי . השנה "הפכתי תקליט" כבר יותר שנים בלעדיו .....

אחות שלי הגיעה לאזכרה עם התינוק שלה, כשהוא פורח והיא עייפה ומודאגת. בניסיון להקל עליה, החזקנו הרבה על הידים את המתוקי. הבכור שלי, שהחזיק אותו לא מעט - כנראה נדבק ממנו.... ובילה את סוף השבוע עם חום.....

מקווה שהשבוע הזה יהיה פחות עמוס.....

עדיקים

Active member
שבוע עמוס כרגיל

לא מצליחה להגיע לנקיונות וסידורים של פסח.
אוהבת בפסח לסדר את הארונות של כולנו וכמובן את המטבח.
למזלי היתה לי שבת פנויה והצלחתי סופסוף לטפל בארון של הילדה. עכשיו נשאר לי רק החדר שלנו וכמובן המטבח שאותו אעשה ממש לפני החג.

שבוע די סביר

די עמוס אבל לא יותר מהרגיל...
אני בקושי ישנה-גם כי הקטנה מתעוררת וגם כי יש מלא דברים להכין ואין זמן.
לפחות בעקבות הזחילה היא התחילה לישון יותר במהלך היום אז כן מספיקה לעשות דברים.
&nbsp
הסופשבוע היה עמוס כרגיל אבל לפחות הצלחנו קצת לבלות כמשפחה היום.האמת שאני די גמורה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה