הופעת מחצית הסופרבול 50

Music Man XD

New member
אני חושב שזה ממש חמוד מצידה של ביונסה,

להביא את קולדפליי להתארח במופע שלה.
&nbsp
עוד רגע אייקוני בקריירה שלה, פשוט מבריק. והעובדה שמארגנים עכשיו מחאה נגד ההופעה הזו ונגד NFL שהסכימו לשדר את זה - רק מוכיחה שהגזענות חיה ובועטת, ושיש צורך באמירות כמו Formation.
&nbsp

Music Man XD

New member
הרקדניות שלה

לבשו כובעי בארט שחורים כמחווה לפנתרים השחורים, וזה הוביל לתגובות די חריפות. יש שאומרים שהיא הסיתה נגד המשטרה (כשלמעשה היא "מסיתה" נגד התנהגות ברוטלית וגזענית של שוטרים, וממש לא יוצאת נגד שלטון החוק)
&nbsp
זה רק אומר כמה גזענות עוד יש. כשאישה שחורה באה ואומרת מול מאה מיליון איש - אני אישה שחורה ואתם גזענים, זה כואב כנראה.
&nbsp
&nbsp

RTur

New member
לגמרי!

מישהו בכלל זכר שקולדפליי הופיעו בכלל?
זו לגמרי הייתה הופעה של ביונסה וברונו

&nbsp
אני חייב להגיד שאני לא מת על Formation כל כך. כלומר, אני מאוד מעריך את האומץ שלה בטקסט ובויז'ואל של הקליפ (במיוחד מאמנית סופר פוליטיקלי קורקט שכמוה) ואין ספק שזה מעולה, אבל... מוסיקלית זה פשוט כלום בפיתה. אין פה לחן. אפילו 7/11 כולל בתוכו יותר מלודיה וגם אותו אני לא כזה אוהב. וזה מבאס אותי שזה בא ממישהי עם יכולות ווקאליות כמו ביונסה. אפשר היה להלחין את זה

ובכל זאת, ההופעה בסופרבול פשוט היסטרית! היא אשכרה הצליחה לגרום לשיר הגרוע הזה להיראות (בדגש על להיראות) כמו השיר הכי טוב בעולם. כוריאוגרפיה, בימוי וביצוע ויזואלי פשוט אדיר! והקטע שהיא כמעט נפלה אבל השתלטה על עצמה ברגע - סגידה! אין דברים כמוה. אני בהחלט מחבב את השיר הזה יותר אחרי ההופעה הזאת.

ערן1987

New member
אין ספק כי הרגע שביונסה נכנסה היה שיא ההופעה

במיוחד כשהיא וברונו השתתפו ביחד, אבל אני עדיין חושב שקולדפליי הצליחו להחזיק את ההופעה לבד לגמרי בהצלחה.

למעלה