דארבליית לימודים

Grim Sister

New member
דארבליית לימודים

בעקבות החזרה ללימודים, אני מבקשת ממכן לכתוב פאנפיקים בנוגע ללימודים:ללמוד לדוג, ללמוד לסלוח, לימודים בבית ספר חדש, יום ראשון בתור מורה בבית ספר וכל דבר אחר הקשור בלימודים.
אני מזכירה שדארבל הוא סיפור בן 100 מילים.
דאבל דארבל הוא סיפור בן 200 מילים.
טריפל דארבל הוא סיפור בן 300 מילים.
מעל ל-500 מילים, אתן מתבקשות לפתוח הודעה חדשה

ahrua192

New member
Spanish is Boring- Young Justice

האמת היא שכתבתי את זה לפני כמה חודשים טובים באמצע שיעור עברית משעמם מאד, ואז כשראיתי את ההודעה הזו החלטתי לסיים את זה ולפרסם כאן F:
וול, כתבת רק עד טריפל דארבל וזה 300, אבל רק מ500 צריך לפתוח הודעה אז T^T מה אם זה 450?
וול, אני מקווה שזה לא עובר על חוקי הפורום אז אני אפרסם פה P:
רק חצי מזה עבר בטא, אז מצטערת על הטעויות
ואממ תקציר: דיק בשיעור ספרדית ומשעמם לו XD
~ממליצה לקרוא בקובץ~

פאנדום: יאנג ג'אסטיס
דירוג: PG
אורך: 445 מילים
בטא: אממ דווין בערך'-'
אין ממש שיפ, אפשר להחשיב את זה כבירדפלאש (כי לא יכולתי להתאפק) אבל זה לא XD
הדמויות לא שייכות לי >:

3…2…1…
And that'll make it thirty more minutes to the end of class.
Dick was bored out of his mind. He was in advanced Spanish, and they were going over irregular verbs, but he already knew them by heart. In fact, he was completely fluent in Spanish.
Not only did he have two Spanish jugglers in the circus (not to mention the countless circus tours they had in Spain and Mexico), but he was also expected to know a handful of languages as a part of his job as Robin. And The Dark Knight made sure he knew them perfectly.
Problem was, Barbara didn't even take Spanish so basically it was the class he hated the most. Boring, and no one to make the boredom go away.
He sighed as the teacher asked a question and again- no one knew the answer. He lazily raised his hand and looked down at the sentence the teacher was talking about. Seriously, how was that advanced Spanish?
The teacher looked at him gratefully, as he, for the tenth time in the last hour, saved her from an embarrassing silence.
"Maria y Carmon son bellas." He said, too lazy to actually write it down on his textbook.
"Muy bien, Señor Grayson!" Señora Callahan called way too enthusiastically.
He smiled at her and went back to his spacing out, letting her repeated explanation about the verb ser stay as background to his thoughts.
He felt a little bad, and maybe even presumptuous, but sometimes he just couldn't stop himself. He hoped his classmates didn't hate him too much.
A vibrate in his pocket snapped him out of his musing, and he took out his phone and put it behind his pencil box. A happy smile spread on his face as he saw the name of the second redhead in his life on the screen.
No history today! The teacher's wife is giving birth or something P:
Lunch?

Dick raised his head and made sure the teacher was still going on about the inflection of some verbs, and then he typed a quick reply.
I don't really have a choice, do I? Just make sure you speed past security this time, I can't always save your sorry ass and delete the footage.
He had to swallow a laugh when he thought about what happened the last time Wally visited him at school. They were fond memories indeed.
There was another buzz, and Dick clicked on the new text.
Sure thing, babe. C ya in 20 :D
There were still twenty more minutes to that boring class, but now, when he had something to look forward to, it didn't seem too bad.

noyrov

New member
ממש חמוד!

אני אוהבת את דיק החכם והמתוק שלך ("He felt a little bad, and maybe even presumptuous, but sometimes he just couldn't stop himself. He hoped his classmates didn't hate him too much.")

אהבתי את האזכורים לברברה (ואת ההגדרה "the second redhead in his life "...
)

פיקצר וכייפי, מתאים בדיוק לתחילת שנת הלימודים.

קצת חבל לי אבל שזה באנגלית (כי בכל זאת, פיקים באנגלית יש המון, וכל כך מעט בעברית...)

ahrua192

New member
תודה רבה!

התגובה שלך עשתה לי את היום Xp
ואני יודעת, אבל אחרי שקראתי פאנפיקים רק באנגלית, קשה לי לכתוב בעברית.. באופן כללי כאשר הפאנדום, ובטח שהקאנון באנגלית, נורא קשה לחשוב עליו במונחים של עברית.. כלומר.. וולי ודיק נשמע מוזר ונראה
מוזר כשזה כתוב בעברית ._
ודיק קצת מבוסס עליי שם,, חוץ מזה שהוא יודע מלא שפות וגאובופאקינג המוי וונדר XD

gilgil XD

New member
דראבל רמוסיריוס :)

שם: אין?
פאנדום: HP
שיפ: רמוסיריוס מרומז :)
דירוג: PG
מילים: 97

דראבל רמוסיריוס

"סיריוס! זה משפריץ לעין שלי."
"מספיק להתלונן, רמוס, אני מנסה."
"אז תנסה יותר חזק, סיריוס." קבע רמוס בתסכול. זו העגבנייה השלישית לה גרם סיריוס למות בייסורים, ובקצב הזה סיריוס לא ילמד לחתוך סלט. בתגובה לדבריו של רמוס, סיריוס רק גבגב בגבותיו בחיוך סקסי. רמוס גלגל את עיניו והמשיך: "תחתוך בעדינות, ותשתמש ביד כמעצור, שלא תיח –"
"איה!"
"דיברתי מאוחר מדיי." נאנח רמוס, ולקח את הסכין מידיו של סיריוס, שצווח בכאבים.
"זה יעבור רק אם תיתן לי נשיקה." אמר סיריוס בחיוך חמוד. רמוס חייך, ונתן לו נשיקה קצרה על היד. "תם ונשלם הקונדס." אמר לו בחיוך.

D:

Grim Sister

New member
ממש חמוד

הייתי שמחה אם היית מרחיבה קצת. אחרי הכל, יש לך עד 500 מילים עד שאת צריכה לפתוח הודעה חדשה. אז לא להתקמצן.
כמו כן, "גבגב" זו לא מילה. אולי "הרים והוריד את גבותיו" או "שיחק עם גבותיו". אני לא יודעת. זה פשוט קצת מפריע לי.
חוץ מזה, אני די בטוחה שסיריוס הוא לא כזה תינוק שיצרח מכאבים.
אבל חוץ מזה, הפיק מקסים ומתוק ויפייפה ואני ממש אוהבת את הניסיון לבשל כמו מוגלגים. גם אם הוא חסר סיבה.
מקווה לראות אותך עוד בפורום! ^^

ahrua192

New member
XD תאשימי אותי בזה

אמרתי לה להשאיר כי זה משעשע וזה בסדר XD
זה פשוט קטע כזה עם הגיבגב P:

gilgil XD

New member
^^'

קודם כל תודה רבה 3:
ניסיתי להישאר מתחת למאה מילים בכוונה, אז להרחיב יותר מדיי לא הייתי אופציה ;)
אני יודעת כי ״גבגב״ זו לא מילה מוכרת (מלשון הכרה) בשפה העברית... שיר חשבה שזה יהיה בסדר להשאיר, אז, אמממ... לא יודעת.
הוא מזייף כדי שרמוס ייתן לו נשיקה 3>
תודה רבה, שוב 3:
אני אשמח להישאר! יש לי בלוג, בכלל לא ידעתי על הפורום הזה D:

למעלה