שרשור קריאה?!

שרשור קריאה?!

טוב אז סיימתי אתמול את הספר הראשון ואני מעוניינת לחפור, חשבתי שאולי עוד בנות/ירצו ירצו :)

בעצם מעלי אין
, כאן יש (לספר הראשון)!

אוקיי.
אז סיימתי אתמול את הספר הראשון (אחרי שצפיתי בסרט כבר לפני חודש בערך).
בואו נתחיל מזה שכל קשר בין הספר לסרט מגה, מגה, מגה, מגה מקרי!!!
כל העלילה שונתה לחלוטין, הדבר היחידי שנשאר דומה זה השמות של הדמויות, וסיפור האהבה בין לינה ואית'ן.
אמה של הסרט היא בכלל שתי דמויות בספר, יש עוד מלא קסטורס שלא הראו לנו בסרט, ועוד המון המון המון עלילה! וואו. טירוף.

טוב נתחיל מזה שממש אהבתי את אית'ן ולינה בספר. שזה טוב (אהבתי אותם ממש בסרט וחששתי שלא אוהב את הדמויות בספרים).

כל הסיפור עם אמא שלו היה מדהים! כלכך מרגש... לא מבינה למה חתכו את זה מהסרט. הרבה מהדברים אני מבינה למה חתכו כי אי אפשר להראות אותם כסרט בצורה מספיק מוצלחת. אבל דווקא זה?! זה היה מקסים. וגם הקשר שלו עם אבא שלו שאני מחכה לראות איך יתפתח בספרים הבאים שכבר ממתינים לי על השידה... (השני והשלישי, את הרביעי אני עוד צריכה לרכוש!)
גם הסוף, כל הסוף בסרט ובספר שונה לחלוטין... בספר כל הקטע שלינה בעצם הרגה את מייקון, הוא לא הקריב את עצמו. הוא היה מוכן לעשות את זה, אבל בנסיבות אחרות... לא בטוח שהוא היה מוכן למות בשביל אית'ן. ובסרט הוא זה שעבד על סרפינה ולינה ומת מרצונו. מה גם שבסרט סרפינה מתה (לפחות זה היה נראה ככה) ובספר ממש ממש לא. אני מרגישה כאילו אלו שני סיפורים שונים לגמרי שאני ממש מחכה לראות איך שניהם יתפתחו.
הזוי.
אהבתי ממש את מייקון, ומריאן, ואמה, ולינק. בספר הוא הרבה יותר חמוד. גם רידלי יותר מוצלחת בספר, דומת קצת יותר עגולה.. ונראה שהיא באמת אוהבת את לינק, משהו שלא עבר בסרט בכלל.
אני מודה שלא אהבתי את הסוף של הספר. פתוח מדי. אני ממש מקווה שלא יעשו את זה עכשיו כלפעם, שבכל ספר היא מרוויחה שנה. זה ירגיז אותי ממש
ואני מקווה שיצליחו למצוא פתרון לבעיית מימוש האהבה הפיזית שלהם
אם כי יש לי תחושה שאם הגענו ל4 ספרים כנראה שהם הצליחו למצוא לזה פתרון איכשהו.

אני מרגישה שיש לי המון מה לחפור אבל אני מפחדת שזה יצא משהו כמו 100 עמודים. אז אני אתאפק בינתיים.

מי שקראה את הספרים- מה חשבתן עליהן? איך הרגשתן? ובהשוואה לסרט? אשמח ממש לשמוע~!

למעלה