עדכון אנשי קשר מה gmail ל GALAXY S

rakefet33

New member
עדכון אנשי קשר מה gmail ל GALAXY S

הי חברים בוקר טוב (-:

יש לי סמסונג גלקסי SI (למרבה הבושה..). היו לי לא מעט אנשי קשר ב gmail לא ולכן נכנסתי לאתר של google ומחקתי/עדכנתי את אנשי הקשר. אח"כ ניסיתי לבצע סנכרון בין אנשי הקשר ב gmail לאנשי הקשר ב גלקסי (אצלי אנשי הקשר בגלקסי נשמרים באופן אוטומטי ב google)
הבעיה היא שזה לא מתעדכן - עדיין בגלקסי מופיעים כל אנשי הקשר הקודמים (לפני שמחקתי/עדכנתי).

אני יודעת שזה נשמע מוזר - אבל אם אני הולכת לאתר של google ונכנסת לרשימת אנשי הקשר - אני רןאה את הרשימה המעודכנת. אבל ב גלקסי הרשימה לא מתעדכנת.........

מה עושים ?
אשמח לכל עזרה !!

המשך יום נעים.

voguemaster

New member
סנכרון אוטומטי מופעל ?

איזו גרסת מערכת יש לך ? איזה אייקון מופיע ליד כל איש קשר ? (יש אייקון של g שמסמן שהוא שמור בגוגל, אייקון של סים עבור שמירה בכרטיס הסים, אייקון של מרובע בשביל EXCHANGE ועוד אחד שהוא ירוק כזה שמסמן שהוא שמור בטלפון עצמו).

אם אנשי הקשר שלך שמורים בגוגל כמו שצריך את פשוט יכולה לנקות את ה-DATA של contacts storage (לא יודע איך תרגמו את זה בעברית) בניהול האפליקציות. זה ינקה לך את כל אנשי הקשר. בהנחה שכולם מגובים כמו שצריך בגוגל אז הם יסתנכרנו חזרה למכשיר. אולי שווה לך בשביל הביטחון לייצא מגוגל ב-PC את כל אנשי הקשר לקובץ (אמצעי ביטחון).

למעלה