שאלה לגבי מעבר דירה - אשמח לעזרה..

rakefet33

New member
שאלה לגבי מעבר דירה - אשמח לעזרה..

הי צהריים טובים,

אנחנו זוג נשוי עם 2 ילדים קטנים. לכאורה יש לנו דירת 4 חדרים יפה ומטופחת אבל..משהו בה מפריע לי ואני רוצה לרכוש במקומה דירת 5 חדרים (גם מתכננים עוד מעט לנסות להביא לעולם ילד נוסף , בלי נדר..)
בעלי כל הזמן דש בנושא - די "חופר" לי וכל פעם שהולכים לראות פרויקט כזה או אחר הוא פתאום נסוג..
מקבל רגליים קרות..
ואני ? אני די אובדת עצות. גם כשחשבתי לעזוב את הנושא, משהו לא נותן לי מנוח..
אנחנו מאוד מפחדים אם נסתדר כלכלית וכו'. (לא תהיה לנו עזרה כלכלית מאף אחד. פשוט נצטרך לקחת עוד משכנתא ליותר שנים)
רק הפחד הזה שמנקר בלי הרף...

ולכן שאלתי את הקלפים:
האם כדאי לקנות דירת 5 חדרים בקרוב ?

תוצאות פריסת השאלה:
מיקום 1 - תשע החרבות
מיקום 2 - מלך הגביעים
מיקום 3 - עשר הגביעים
מיקום 4 - עשר המטבעות
מיקום 5 - קיסר
סיכום - שמונה המטות

א. האם השאלה היא שאלה נכונה ?
ב. מה פירוש תשובת הקלפים ?

אשמח לתשובה - המשך יום נעים ושקט לכולם..

נננ21

New member
היי רקפת

אני שמחה לראות אותך בפורום שלנו.

זהו פורום לימודי.
אני מציעה שתנסי לפרש את הקלפים
כיתבי לנו את תשובתך
וכמובן שנעזור לך

בגלל שכבר פרסת, אין צורך לבצע פריסה נוספת, גם אם פריסת יעוץ היתה מתאימה יותר. אך גם כאן יש די אינפורמציה.

קלף 9 החרבות משקף את חששותיכם, אך אל דאגה!

בהצלחה

rakefet33

New member
אשמח אם תעזרו לי בפירוש נכון של הפריסה

הי צהריים טובים,

בהמשך לשאלתי כאן, ניסיתי קצת לקרוא ולהבין מה אומרים לי הקלפים.
אני מאוד מקווה שאני צודקת בפירושים שלי, אבל בכל מקרה אשמח אם תעזרו לי ותפרשנו את הפריסה שלי.

שאלתי: האם כדאי לקנות דירת 5 חדרים בקרוב ?
ויצא:

מיקום 1 - תשע החרבות: הקלף הבנתי שהוא מסמל את הפחד שלנו מכישלון ואכזבה, פחד של ייאוש שלא נצליח לשלם משכנתא, שאנחנו לוקחים על עצמנו יותר מידי התחייבויות (משכנתא גדולה יותר וכו')

מיקום 2 - מלך הגביעים: המכשול נעלם, אפשר לנשום לרווחה. קלף המצביע כי כל הקשיים והחסימות הוסרו והכל יסתדר.
מיקום 3 - עשר הגביעים: זהו קלף של משאלה שמתגשמת !??? (האם נכון ?). קלף המצביע של שמחה, חגיגה ושפע.
מיקום 4 - עשר המטבעות: קלף המסמל הצלחה, מזל ואושר -האם נכון ???|
מיקום 5 - קיסר: לא כ"כ הבנתי את משמעות הקלף בתוך הפריסה....הבנתי שקלף הקיסר מסמל יציבות ומייצג הצלחה בחומר, שגשוג בעבודה ובקריירה - איך זה מתקשר לפריסה פה ???
סיכום - שמונה המטות: קלף המסמל מהירות ופעולה נכונה.

לסיכום: הבנתי שלמרות הפחדים והחששות הנוראיים שיש לנו (בעיקר לבעלי שמשגע אותי) אכן כדאי לנו למכור את הדירה שלנו ולקנות דירת 5 חדרים ושיהיה בסדר מבחינה כלכלית. האם אני צודקת ??

נ..ב. בלי שום קשר, אני מרגישה שהדירה הנוכחית הזו עושה לי "נאחס" בכל מה שקשור לקריירה...(מאז שאנחנו שם, הכל משתבש לי כבר כמה שנים טובות בתחום הקריירה).

אשמח לעזרה והכוונה. יום רגוע ושקט לכולם...

רשף כשף

New member
רקפת :)

לא ברור איך הגעת לפירוש הקלפים, נסי לפרש את הקלפים לפי העמדות שלהם בפריסה.
קראי על כל קלף בנפרד ורשמי את רשמייך מפירוש הקלף והמתאר שלו בהתאם לעמדה בה הופיע לפי הפירוט הבא:

האם - קלף תשע חרבות: פירשת יפה איך קלף זה מסתדר עם עמדת המוצא שלכם.

כדאי - קלף מלך הגביעים: הקלף הזה מדבר על מידת הכדאיות.

לקנות - קלף עשרה גביעים: הקלף הזה מדבר על תהליך הקניה.

דירת חמישה חדרים- קלף עשר מטבעות: הקלף הזה מדבר על גודל הדירה.

בקרוב - קלף הקיסר: הקלף הזה מדבר על הזמן שהקצבת לקניה.

סיכום - קלף שמונה מטות: הקלף הזה מדבר על הפוטנציאל של התהליך, ומכיל בתוכו עיצה כוללת לפעולה.

רשף כשף

New member
מצורפים מספר קישורים למלך הגביעים

מהאתר של ד"ר יואב בן דב:
http://bendov.info/heb/tarot/court/roy_cou.htm

מהאתר של שגיא מנדלבוים:
http://www.sagie.org/indtarot/int14c

מהאתר של אורי רז:
http://www.tarot.org.il/Hebrew/Cards/King_Cups.html

מפורום טארוט בתפוז:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=121&MessageId=149080007

נסי לחבר את התחושות שלך לקלף הזה למידת הכדאיות, או לגישה בה כדאי לנקוט בבואך להתייחס לשאלה הזו.

rakefet33

New member
הי רשף כשף. פירשנתי שוב בעזרתך ויצא לי..

האם - קלף תשע חרבות: תחושת לחץ, חששות וחרדה - אנחנו מאוד מפחדים מהתהליך. כי סה"כ לא באמת רע לנו בדירה. יש לנו דירה יפה בת 4 חדרים. נכון שיש בה חסרונות אבל בסה"כ היא בסדר. מאוד מפחיד אותי שאני "גרידי" ולא מסתפקת במה שיש לנו...
ומכאן נובעת בעצם כל ההתלבטות וההתחבטות שלי. וגם הפחד מתשלום חודשי גבוה יותר עבור המשכנתא...

כדאי: קלף מלך הגביעים: לפי מה שהבנתי מפירוש הקלף המכשול שציינתי נעלם ואפשר לנשום לרווחה. אני מתבוננת אל העתיד בהתבסס על הניסיון והידע שצברתי עד כה. קלף המצביע על בגרות רגשית שלי ועל המחשבה שלי שהתהליך הזה הינו כדאי לנו. האם אני צודקת ?

לקנות (תהליך הקנייה): קלף עשר גביעים: קלף המסמל שמחה חגיגה ושפע. ז"א לפי מה שאני מבינה מכאן הקנייה היא כדאית עבורנו.

דירת 5 חדרים: קלף עשר מטבעות - קלף המסמל מזל הצלחה ואושר. לפי מה שהבנתי אכן כדאי לנו לרכוש דירה כזו.

בקרוב - אני התכוונתי בשאלתי לטווח של שנה. האם זה בסדר ?!?...
לפי מה שהבנתי הקלף בעצם אומר לי לוודא שהבסיס החומרי אליו אני שואפת (דירת 5 חדרים) הוא בעצם הרצון שלי ושאני לא מושפעת מהרצונות שלנו ולא מרעיונות ושאיפות של הסביבה הקרובה לנו.

סיכום - קלף שמונה מטות: עלינו להגיב מהר וללא היסוס.

ז"א לפי מה שהבנתי מפרישת הקלפים: בסה"כ הפריסה חיובית. לא ?????

אשמח לעזרה !! (-:

רשף כשף

New member
בקשר למלך הגביעים

הוא אכן מצביע על בגרות רגשית ודאגה למשפחה. לא הבנתי איך הוא מציין הסרת מכשול? אשמח אם תוכלי להאיר את עיני לדרך חדשה להביט בקלף

בגדול אני חושבת שזה רעיון טוב לפי הקלפים (לחפש דירת 5 חדרים), שייצטרך להיבדק בשנית מול כל דירה שתשקלי לקנות. כדאי לבדוק הרבה אופציות ולא להתקבע על אחת.

נננ21

New member
אני רוצה להוסיף

זה נשמע מצחיק, אבל כך מרגיש לי:
הפכי את בעלך לקיסר

זה אומר: השתדלי לחזק אותו, תני לו כוח. יחסי את ה"רגליים הקרות" שלו לאחריות שיש לו. הוא מאזן אותך בכך שהוא מקורקע.
קלף הקיסר מיצג ארגון ומעמד.
הוא אומר שחשוב להתארגן היטב

רשף כשף

New member
מוסיפה על התוספת החשובה

מלך הגביעים והקיסר, שניהם מחזקים את חיזוק הבעל

ובעצם קוראים לתת לבעל מקום ודעה, לתת לו להרגיש שהוא המחליט, גם אם למעשה ההחלטה היא של האישה.

היי, לא הייתי בוחרת בפריסת השאלה אלא

בפריסת ההווה- עיצה- תוצאה או בsos ( שאני אישית טובה בה כי היא קצרה, מאפשרת תשובה קצרה וקולעת עם סיבות שמוסברת בשני קלפים תומכים).
בפריסת השאלה קיבלנו מלא אלמנטים שאני אישית לא יכולה לפרש כי בפריסת השאלה לכל מילה הקלף שלה, ולכן כשפורעים שאלה חייבים לחשוב עד למבנה השאלה עצמה.

( הכי מצחיק שלעצמי אני לא יודעת לפרש פריסות חחחח).

נננ21

New member
ברוכה הבאה בוביגירל

נחמד שאת מסתדרת עם פריסת ה SOS . גם אני מתחברת אליה.

למעלה