702

מה?!

הוק השוטר הוא הוק השמן?!

קודם רובין מעולם המשאלה, עכשיו הוק מעולם המשאלה... נראה שהעולם ההוא לא פחות אמיתי.
זה מטריד כי רג'ינה הרגה את שלגיה ודייוויד במחשבה שהם מזויפים

סוואן ג'ונס בדרך!

רגי'נה והוק החדש נשארים עם הנרי, יהיה מעניין

בפרק הזה בכלל לא הייתה אגדה בעבר. שיחזרו כבר לספר אגדות חדשות, זה מה שהסדרה הזאת עושה הכי טוב!

ג'סינדה ולוסי נפלאות, כיף לראות משפחה נורמלית, לא כמו רג'ינה והנרי בעונה 1.

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והאב החורג 7-2

בסך הכל פרק טוב. הטוויסט עם הוק היה טוב. למען האמת, חשבתי שהוק השני פשוט רצה לסיים את המשימה שהטיל עליו הנסיך הנרי. מסתבר שהייתה לו סיבה אחרת.
לגבי ג'סינדה, אדם טוב ביסודו אף על פי שהיא מאד עצמאית באופיה.
הנרי הפתיע אותי הפרק. הוא בדרך כלל יותר טיפוס של "בוא נפרוץ לשם" ופחות מישהו שאשכרה חושב על תוכנית הגיונית. הפעם האישיות המקוללת עולה הרבה יותר על האישיות המקורית...
ויקטוריה בלטרי יותר חכמה מרג'ינה, ערמומית בערך כמוהה, ויהירה שבעתיים. בהנחה והיא מודעת לטבעה האמיתי, להפוך את בתה הביולוגית לעוזרת אישית שלא יודעת על הקשר הביולוגי ביניהם? היא באמת כועסת עליה בגלל משהו...
הבלש ויבר ממשיך להזכיר לי את הטיפוס מהעונה החמישית של "לשבור את הקווים". אני לא מרגיש בו את עוץ לי גוץ לי. הוא פשוט יהיר ומתנהג כאילו כל המקום שייך לו והפעם אין הסבר למה הוא כל כך בטוח בזה. עם זאת, לאור התגלית לגבי הוק, מתעוררת התהייה אם זה עוץ לי גוץ לי שאנחנו מכירים או הגרסה האלטרנטיבית שלו.
וכמובן, כמה זמן עבר מאז סוף העונה השישית? הכותבים טוענים שהעונה מתרחשת ב-2017 אבל זה לא מתיישב עם מה שרואים עד עכשיו אלא אם
כן הזמן בין הממלכות לא מסונכרן... וכמה שנים שם זה לא כמה שנים פה...

למעלה