איך היה השבוע שלי

הפעם, לא משהו שקרה לי אלא מעשה טוב שראיתי

השבוע בשעות הבוקר נסעתי אחרי רכב טנדר ברחוב צר.
בקצה הרחוב הרכב עצר ולא התקדם. (צפצפתי, מודה)
אחרי מספר שניות ירד אדם מהמושב של הנוסע.
האוטו עדיין לא המשיך לנסוע....
הנהג ירד מהרכב... סימן לי להמתין רגע ואז ראיתי מה קרה....
הם ראו ילד צעיר (בן 3 בערך) משוטט לבד ופשוט עצרו לראות למה הוא לבד....
אחרי דקה הגיעו ההורים בריצה.....

הדייט עם הבעל
וזה שהקטנה זוחלת...

זה ממש עושה לי טוב, כל כך חיכינו לזה! (עכשיו כשהיא הופכת את הבית אני מנסה להיזכר למה
).

שבוע עם דגש על זוגיות ובילוי עם הקטנה

הייתה לי עבודה שהתבטלה בגלל שהרבה בחופשות אז מפה לשם עם היום חופש שהיה יצא שביליתי הרבה עם הקטנה והיה כיף. נהיה קצת מאתגר איתה כי היא זוחלת עכשיו אז צריך לשמור עליה כל הזמן כי היא סופר שובבה

&nbsp
אתמול יצאנו לדייט זוגי אחרי שמאז הלידה לא בילינו ביחד רק שנינו- אז אומנם סתם הלכנו למסעדה מתחת לבית אבל היה נחמד ובאמת זה משהו שאנחנו זקוקים לו ומתכננים להמשיך לעשות.

MiaJoy

New member
כבר עבר שבוע?...

בשבת שעברה נפגשנו עם חברים שלא ראינו מלאן זמן. היה כייף, טעים והשלמנו המון חוסרים. עכשיו שאני מושקעת כל כך בלימודים ובמאמרים החברויות מתפספסות וזה חבל כי זה ממש אוויר לנשימה. ביום ראשון בעידודו הנמרץ של הבעל גררתי את עצמי שוב למפגש פסגה של שתי חברות מהלימודים שוב היה מהנה וממלא. חברות נשים זה משהו מעצים ומעציב אותי שבשגרה אין לי את זה. סתם לקפוץ לכוס קפה אין על מה לדבר כי זה נהיה סופר לוגיסטי עם הילדות שצריך להסיע ולהחזיר לחוגים. ושוב תכנוני פורים, כל יום לחפש למשהו אחר ניגוס אמיתי. מפגש ספונטני עם הגיסה שהוביל לארוחת ערב עם הילדים שכל כך התלהבו (מתכננות מפגש שבועות מראש ופתאום בחצי שעה הכל התארגן - זה אומר שהכוכבים הסתדרו טוב...
), קונצרט לילדה שזכתה לתשואות ולבקשה שתבוא להקליט במיוחד לאיזה אירוע, ומשחק כדורסל שהלכנו לצפות בו עם הבעל והמסקנה אני והקטנה לא מוזמנות יותר כי השתעממנו המון והגדולה התלהבה עם הבעל - חלוקה הגיונית ההוא חובב ספורט וכושר כמו הגדולה ואני והקטנה חובבות אוכל וסרטים...פורים בפתח...

debby12

New member
מנהל
נשמע כיף הקונצרט - על איזה כלי מנגנת ילדת הבית?

debby12

New member
מנהל
מעדכנת באיחור

בסופ"ש הקודם הייתי בביקור מולדת קצרצר לכבוד אירוע של מישהי קרובה ואהובה [הביקור ב"ליס" היה אקסטרא - אבל לא לצורך זה הגעתי]

היה כיף להנות ממזג אוויר חמים יחסית (אפילו שירד גשם. אבל לא היה קר) ולפגוש אנשים נחמדים. וגם האוכל בכל דבר היה טעים... וביקרתי איזו קרובת משפחה רחוקה וקשישה שהיו לה סיפורים נחמדים - קשר לעבר...

בגזרת הפחות כיף - לא היה כיף לעשות בורדינג לטיסה לארץ כי כולם נדחפו בטירוף. יונייטד מחלקת אנשים לפי קבוצות ממוספרות של עליה למטוס אבל גם זה לא עוזר בטיסות לארץ.

וגם - קבלו דיסהמלצה ל"דרבי דגים" ברמת אביב
(יכולה לפרט אם זה מעניין מישהי)

השבוע הייתי בנסיעת עבודה וסתם עבדתי בטירוף. שום דבר מעניין.

למעלה