איך היה השבוע שלי

אנחנו כנראה לא באותו בית ספר אבל תיארת באופן מדויק את

עברייני החניה בנשק וסע.
והמרגיז שזה צפצוף יום יומי על האחרים.

הייתי השבוע תורנית בנשק וסע

זה פרוייקט מצויין ואני לא מצליחה להבין ולקבל את כל האנשים שמתחמקים מהתורנות הזאת.
אני עוד יותר
על האנשים שלא מבינים שאי אפשר לחנות באזור הזה. היתה אחת כזאת שחנתה בעשרה לשמונה. איחלתי לה דו"ח- אבל ריחמתי על המשטרה לבוא לקריאה כזאת.
הלכתי למנהלת להתלונן.
חוץ מזה היתה לי יומולדת .
והיום תעודות (טובות)
והשאר שגרה ברוכה.

debby12

New member
מנהל
לא הבנתי את פשר התורנות - אפשר הסבר?

אצלנו נשק וסע זה מקום שמותר לעמוד בו 5 דקות כדי להוריד אנשים ליד תחנת מטרו.

אז איפה הורדת את האנשים? ו - יותר חשוב - מה עשית עם עצמם/הרכב אחרי שהורדת אותם? וכמה כל זמן יש לך תורנות?

התורנות היא של ההורים פעם לכל ילד שבבית הספר

(לנו השנה יש שני ילדים בבית הספר והיינו בתורנות פעמיים)
משבע וחצי עומדים על המדרכה ובקטע המסומן עוצרות מכוניות,
התורן פותח את הדלת של המכונית, עוזר לילדים לצאת, לוקח את התיקים מאיפה שהם מונחים סוגר את הדלת של המכונית נותן לילדים את התיקים והמכונית נוסעת.
מרגיזים הם ההורים שמדוממים מנוע ויוצאים מהמכונית להוציא את הילדים. זה פשוט מעכב את כולם.
והכי מרגיזים (ועוברים על החוק) הם אלו שמוצאים את הילדים ומלווים את הילדים עד השער (7 מ'). כי הם ממש מפריעים.

מאוד נעים לקבל חיוך של תודה מההורים שזוכים לשירות. נעים לדעת שקיצרת את הזמן בפקק להורים אחרים.

debby12

New member
מנהל
מעניין - נשמע מעולה

יש לנו את זה בקייטנות לפעמים, כשמבקשים מההורים לא לצאת מהאוטו אלא להסתדר בשורה והמורות/מדריכים וכו' עוזרים לילדים לצאת מהרכב. זה היה יותר נפוץ כשהיו לנו ילדים קטנים [ואז המדריכה גם משחררת אותם מהחגורה של כיסא הבטיחות]

מיהם ההורים המפגרים שמדוממים ויוצאים בעצמם? כאילו דההה? כל הרעיון הוא לחסוך זמן, לא? לא הבנתי את הקטע [כלומר - זה לא שזה יותר נוח להם - זה גם יותר טירחה עבורם]. יש לך קוים סטטיסטיים לדמותם? [יותר נשים? יותר גברים? רמה סוציואקונומית? רמה סוציומטית?]

נחמנית

New member
אני מכירה את חבק וסע מהבית ספר של האחיינית

אחי הופתע שאצלנו (ארה"ב, בית ספר יסודי), יש שני מסלולים מעגליים, אחד לאוטובוסים שם יש שתי מורות שבודקות ומכוונות ילדים, ושני למכוניות פרטיות שבקצה יש שתי מורות שמסמנות מתי מותר להמשיך לנסוע (שלא יעברו הולכי רגל או אם האוטובוסים יוצאים מהמסלול שלהם). כל פעם עוצרות 3 מכוניות, חובה שהילד יהיה מסוגל לצאת בעצמו ולסגור את הדלת בעצמו (גיל 5 עד 9), וחייב שהיציאה תהייה מהצד של המדרכה. אם אחד הדברים האלה לא מתקיים, אומרים להורה שהוא צריך לחנות בצד וללכת עם הילד. לא יעלה על הדעת שמישהו ידומם מנוע. אם הורה יוצא לעזור לילד הוא מקבל נזיפה. לא יודעת אם יש שלב אחרי הנזיפה, אבל לא נראה לי שמישהו כאן לא יקשיב לנזיפה מהבית ספר - בדגש על זה שמי שמנהל את ההצגה זה מורים מהבית ספר ולא הורים תורנים שלא יכולים לנזוף אחד בשני או לזהות בעיה מתמשכת

Ani15

New member
אני מה-זה שואגת על אלה שעומדים ויוצאים מהרכב

בעלי שלקח את הילדים היום, סיפר שאחת מהחונות קבוע

בנשק וסע היתה היום תורנית והיתה מאוד חייכנית ונחמדה.

נראה מחר אם למדה לקחים

למעלה