משחק חדש של דרגון בול ב- 2019 - Action RPG

מישהו 2

New member
משחק חדש של דרגון בול ב- 2019 - Action RPG

מי שעומדת מאחורי המשחק היא Cyber Connect 2 (החברה שפתחה את משחקי נארוטו סטורם, אז חדשות טובות לי)

הטריילר לא מגלה הרבה לגבי המשחקיות, אבל נראה לי שאפשר להניח שנקבל גרסה מודרנית ל- Legacy of Goku מהגיימבוי.
נוכל להסתובב באופן חופשי בעולם של דרגון בול, לדבר עם דמויות NPC , לעשות קווסטים, לעלות רמות.
שלא כמו המשחקים הקודמים בסדרה ששם היינו צופים בעלילת המשחק ומידי פעם נכנסים לקרב, כאן נצטרך לעוף ולהגיע פיזית למקום שבו תתקדם עלילת המשחק ולעבור משימות צדדיות וכדומה בדרך כיאה למשחק RPG.

מישהו 2

New member
עונה 2 לדרגון בול פייטרז הוכרזה

ג'ירן מדרגון בול סופר ווידל , חברה של גוהן יגיעו אלינו כבר ביום חמישי קרוב.
כמו כן, ברולי וגוגטה מהסרט החדש של דרגון בול הוכרזו כדמויות שיגיעו בהמשך.
&nbsp
ניתן לשלם מראש על season 2 כבר עכשיו בחנות של הפלייסטיישן.

שיט רק לא המפתחים של נארוטו.

הם יודעים לעשות גרפיקה סבבה, אבל לא הרבה מעבר לזה ואני רק אזכיר שסקוור ביטלו כמה פרויקטים של RPG שלהם בראש ובראשונה פפ7 רימיק ככה שאני לא סומך עליהם שפתאום יעשו RPG טוב.

בכל מקרה אנחנו ניתן לזה צאנס כי אין לנו כל כך ברירה אבל לא צריך להיות גאון כדי להבין שאם הם לא מראים גיימפלי נאמקו בעצמם לא גאים כרגע בפרויקט.

זה פשוט מעצבן כי זה לא שאין לנאמקו צוותים מוכשרים של JRPG הבעיה היא שהצוות עושה את סמאש עבור נינטנדו+ סול קאליבר+בטח איזה משחק טיילס

מישהו 2

New member
יש מצב שהם יותר קשורים לחלק של הגרפיקה

האמת שכתוב שהמשחק בהשתתפותם ולא כתוב שמפותח על ידם בצורה ברורה
סטורם 1 הוא הדבר הכי קרוב שראיתי ל -Action RPG של CC2
וסטורם 1 היה לא רע .
דבר אחד בטוח, הם לא הולכים לשבור לנו את האצבעות , אני מתאר לעצמי שמבחינת גיימפליי זה יהיה נורא פשוט ואינטואיטיבי כמו משחקי נארוטו בתקווה שיהיו כמה גליצ'ים חמודים שלא ישברו את המשחק יותר מידי למשקיענים חח

גיימפלי טריילר לרזי 2 ריימיק. הולי דאמ.

למה כל המשחקים הטובים האלה מגיעים עכשיו?!?!?!?!? למה הם לא יכלו להגיע ב2014-2015

ישר אחרי DMC5 אני צולל למשחק הזה.

קרנפול

New member
הביקורות של המשתמשים בסטים מתות עליו

יש לו כרגע את הציון הכי גבוה האפשרי.
אומרים שהוא רץ מעולה אפילו על מחשבים חלשים, ושאיכות הפורט בכללי ממש טובה.

ובצדק, נראה כמו אחד ממשחקי האימה הכי טובים EVER :)

אולי לא נתאפק ונביא אותו לפני DMC ספיידרמן וכל השאר.

נינטנדו מתחילה מחדש תפיתוח של מטרויד פריים 4 בעצמה.

כזכור מטרויד פריים 4 היה בפיתוח לסוויץ על ידי נאמקו. עכשיו מסתבר שנינטנדו לא היתה מרוצה מהאיכות של המשחק זרקה את כל העבודה הטכנית והעיצובית שנעשתה על המשחק עד כה והחזירה את הIP לרטרו סטודיו.

סטודיו מערבי של נינטנדו שעובד על הIP מאז סוף שנות ה90 ובעצם החזיר אותו לכותרת והוקם במיוחד בשביל הסדרה הזו.

לדעתי עדיין יש סיבות לדאגה.

למה? כי רטרו הצטמצמו מאוד במשך השנים, והרבה מהמפתחים הטובים ביותר שבצוות עברו לפתח אינדי/לחברות אחרות.

הצוות אמנם פיתח בשנים האחרונות את דונקי קונג טרופיקל פריז שנחשב לקלאסיקה מודרנית בז'אנר הפלטפורמה אבל יש הבדל מהותי מאוד

בין משחק 2D למשחק מטרויד מושקע בהפקה פחות או יותר AAA/AA
ואלא אם כן נינטנדו מרחיבה מאוד את הסטודיו בשביל לאפשר לו לפתח משחקים ברמה מודרנית.

אני צופה שאו שנקבל משחק מטרויד 2D סטייל דונקי קונג או שנקבל משחק מטרויד פריים 4 אמיתי אבל כזה שיהיה ממש AA בכל צורה.

נקווה לטעות.

קרנפול

New member
סטים מתחילה לאבד הרבה מותגים

עוד משחק שיוצא בלעדית ב epic , אומנם רק לשנה אחת:
מטרו החדש,
אנשים שכבר הזמינו אותו מראש- כן יקבלו אותו גם בסטים.
זה לא הכותר הראשון שמופץ בלעדית באפיק,
חברות נוטשות את סטים בגלל האחוזים הגבוהים שסטים לוקחת לעצמה.

כן 94% מחברות הפיתוח זועמות על העניין הזה.

ורק האחוז הנותר מסכים עם סטים לגבי הנתח שהם לוקחים. זה היה רק עניין של זמן האינדים הולכים להיות לדעתי כוח משמעותי מאוד בדור הבא ולהיות אחראים על מעל מ50% ממשחקי הסינגל פלייר של הדור הבא (ואין לי בעיה שיצטטו אותי ונאמת בדור הבא)

במצב כזה אף אחד לא יכול לכופף אותם יותר הם המפסידים העיקרים מזלילת הרוחים הזו של סטים.

אפיק לדעתי גם יהיו חזירים מתישהו אבל עד שזה יקרה לפחות שהאינדים יוכלו לנשום קצת.

קרנפול

New member
אפיק עשתה כאן מהלך מלוכלך במקצת

המשחק עוד 3 שבועות היה צריך לצאת גם לסטים, הם פשוט קנו את הזכויות עליו רגע לפני ההשקה..
הקטע המצחיק - דיסקים פיזיים של המשחק - הם עם קודים של סטים.

אני תומך בתחרות- ככה בסופו של יום אנחנו הצרכנים מרוויחים, אבל אני שונא אקלוסיביות!

לדעתי הטרחה שבהתקנה של עוד חנות משתלמת ביותר.

ׂאם לוקחי ם בחשבון את המבצעים שהולכים ליפול עליך והתחרות.הלוואי שהקונסולות היו פתוחות לתחרות כזו, EA רצתה להתחרות בפלוס של סוני על מנוי משחקים בפלייסטישן אבל כידוע סוני חסמה את התחרות הזו מסיבות ברורות.

אין שום הצדקה למה שסטים עושה הם לוקחים את אותו נתח שיצרניות הקונסולות לוקחות על פלטפורמה שהיא פלטפורמה פתוחה, זה שוד.

כן, יש יתרונות לסטים שאין לPC לבד, כמו זה שרוב האנשים יחרימו משחק שלא נמצא בסטים, או זה שסטים ידאגו שהמשחק שלך יעבוד בלינוקס בלי שתצטרך להתאים אותו בעצמך

אבל כל שאר ההיתרונות מפוקפקים לעומת שדידת ההכנסות.

כלומר אם אתה משחק אינדי עלום, לא סטים יפרסמו אותך אלא השם הטוב והגיימרים שיעשו פה לאוזן אז אין טעם להישאר בסטים.

קרנפול

New member
מסכים לגמרי עם רוב מה שכתבת,

יש המון יתרונות בסטים שאין עדיין באפיק- ואני כן ירגיש בחסרונם,למשל:
תמיכה בשלט של PS - רק לחבר וזה עובד..
פורומים פעילים - הרבה מהמשתמשים של אפיק פונים לעזרה בפורומים של סטים.
אני לא משתמש אבל יש - סטרימים למכשירים אחרים.
ביקורות גולשים- כלי חשוב שמפחיד הרבה חברות , ואף גורם להם לתקן פגמים במשחקים שהוציאו.
שמירה בענן- נראה לי שלרוב המשחקים כיום יש שמירה בענן של סטים, וזה מצוין בדף הקניה של המשחק.
אני אישית מוכר קלפים (שמקבלים עם רוב המשחקים) ומרוויח כסף וירטואלי - שבו אני קונה משחקים. ( למשל את המכשף קניתי רק מהכסף הזה ולא הוצאתי פרוטה).

למעלה