החוליה החלשה כוכבים ראשים

shirush3

New member

יש לו קטעים שהוא ממש הורס אותי מצחוק
הוא ארגן להם אחלה חתונה על הגג

מזלו שהוא ארגן אחלה חתונה..

הם כמעט נפרדו בגלל שהוא לא יודע לשמור על הפה שלו..

cool sky

New member
לאונרד

לא מתחבר אליו, דרך אגב חשבתי שהוא אמור להיות חנון? בעונות האחרונות צריך פנקס בשביל לרשום את כל הבחורות שהוא שכב איתם

cool sky

New member
ממה שאני זוכר

המרגלת הצפון קוריאנית, פני, לזלי וינקל, הרופאה ד"ר סטפני, פרייה..

X יו יו S

New member
טוב הוא בקוו הדמודמים

בין חנון לערס(?)
וזה באמת שאלה
אם אנחנו רוצים שהם ישתנו או שישארו חנונים
אם איתו השאלה הזה התשובה שלי היא כן אם שלדון התשובה שלי היא לא

Sivan 85

New member
פני וראג'ש...

זאת הייתה אחת ההחלטות הכי קשות בחיים שלי.
פני בגלל שאם אני לוקחת אותה מהסדרה - היא לא פחות מצחיקה אם איימי תעשה את כל הדברים שפני עשתה, רק שהיא תראה פחות טוב במכנסי שורטס קצרים.
וראג'ש על סמך העונה האחרונה שהוא היה ממש לא קשור לאף אחד וכאילו דחפו לו עלילה בכוח, בעונות האחרות הוא לא היה ככה ואני מקווה שבעונה החדשה הוא יחזור להיות הדמות הנהדרת שהוא היה בהתחלה!

X יו יו S

New member
ואי הטעיתי אותכם לגמרי

בדמיות ראשיות מעיפים מישהו אחד כי הם יותר קצת ( אני רוצה שמשחק הסתיים באותו זמן)

ואני לא מסכימה איתך
זה פני זה הדמות שלה אי אפשר להשלים את זה על מישהי אחרת

וראג'ש זה באמת קטע מבאס אני עדיין אוהבת את הדמות שלו לפעמים הוא הכי נורמלי מכל הבנים
אבל ממש רואים שאין מה לעשות עם הדמות

Sivan 85

New member
לא נורא, בסיבוב הבא אני אשב

אני מלכתחילה לא אהבתי את פני יותר מדי כי היא סטריאוטיפ של הבלונדינית הסתומה מהדרום, יכלו לעשות משהו קצת פחות ברור.
היא מקסימה כמובן ומצחיקה מאוד אבל יכולתי לחיות בלעדיה. בלעדי כל אחד מהאחרים...לא

X יו יו S

New member
לא הבנתי מה כתבת בכותרת

אבל לכל אחד שם יש את סטריאוטיפ שלו
בעיני יש יותר נסבלים ממנה (שהיא לא נסבלת בעיני הפך פני היא דמות השניה שאני הכי אוהבת )

ואני באמת רוצה לשאול מה נסבל בכמה דמיות שאת לא יכולה בלעדיהם אבל זה מזכיר לי ויכוחים של גן

אז אני אמנע למרות שאלו ויכוחים שאני הכי אוהבת

Sivan 85

New member
אני אסביר...

אם יהיה עוד שלב, אני לא אצביע כי הצבעתי כבר לשניים.

ובנוגע לפני - השילוב של בלונדינית+מהדרום+מקפצת מבחור לבחור+עובדת כמלצרית וחולמת להיות שחקנית+די סתומה = יותר מדי דמויות שכבר ראיתי ושוב אבהיר - אני מאוד אוהבת את פני, אני חושבת שמערכת היחסים שלה עם לאונרד חמודה (בעיקר עם אימא שלו) ויותר מכך האינטראקציה שלה עם שלדון גאונית ובלעדיה הרבה קלאסיקות שלדון לא היו קורמות עור וגידים אבל מכל האופציות שהיו לנו, היא אחת מהדמויות שאני יכולה לוותר עליהן.

בנוגע לכל השאר זה ארוך ומייגע אני רק אגיד שלכל אחד מהאחרים יש אספקט אחר שמשלים את הפאזל של הסדרה, הם מאוד שונים אחד מהשני וזה מה שמייחד כל אחד ואחד מהם וגורם להם להיות בלתי ניתנים להחלפה - עד שמישהו מבקש ממך לבחור במישהו שאתה חושב שלא צריך ואז מתחילים לחשוב על סיבות להעיף אותם

X יו יו S

New member
אם הבנתי אותך

זה לא אפשרי
כי אם יהיה תיקו בין כמה אנשים כולל פני וראג אני לא אדע את מי את העפת

אוקי בקשר לדמיות הבנתי

ברנדט כי אין ברירה

ואין לי מושג איך נצביע בשלבים הבאים.. זה פשוט בלתי אפשרי!
מה שכן ברור כבר מעכשיו מי הזוכה....

למעלה