בואו נדון על גרסאות הסטודיו

snirf

Active member
בואו נדון על גרסאות הסטודיו

יצא לכם לשמוע

יש אותם כאן להאזנה- https://www.facebook.com/pages/American-Idol-Studios/879533255422023

וול, שמעתי רק את אלו שאהבתי בביצוע באולפן אז...שמעתי והורדתי את:
קוונטין נשמע ממש טוב בגרסאות הסטודיו! אהבתי את In The Air Tonight ואת Latch שגרסת האולפן הרבה יותר מוצלחת מהביצוע שלו...הוא ויתר על הפלסט וזה נשמע טוב

ניק פרדיאני-
(פחות מוצלח מהביצוע באולפן)Catch My Breath ,(כמעט משתווה לביצוע באולפן)What Hurts the Most, Teenage Dream
רייבון-
(סתם גילטי-פלז'ר, הכוריאוגרפיה חסרה בגרסת אולפן
)Believe, Long Train Runnin, הכי התאכזבתי מ- Set Fire To The Rain הביצוע באולפן הרבה יותר עוצמתי, דווקא הפיק המצמרר-חסר בגרסת סטודיו, די הגיוני, נו טוב.

בקיצור לכו לשמוע את גרסת הסטודיו לשירים שאהבתם במהלך העונה, ייתכן ותופתעו
שתפו כאן את דעתכם
אני ממליץ על אלו לעיל

LeAnnDylan

Well-known member
בדיוק אתמול קניתי את כל הסטודיואים של ג'קס

מודה שעדין לא סיימתי לצפות בעונה אפילו. אבל לא בגלל שהתייאשתי. סתם ממחסור בזמן.
אבל את ג'קס אני עדין אוהבת והאייטונס אתמול התנגנן לו על שאפל והגיע השיר You Give Love A Bad Name של בון ג'ובי וחשבתי לעצמי שבא לי לשמוע את הגרסה של ג'קס. אז נכנסתי לאייטונס ובסוף קניתי את כל הביצועים שלה.
אח"כ גיליתי שמאז הפעם האחרונה שרכשתי ביצועים של מתמודדות שאהבתי, בעונה 12, הפסיקו לשחרר גרסאות סטודיו של שני שירים בשבועות שיש שני שירים. מאכזב משהו

אבל אלו שכן יש, בהחלט שווים.
הכי אוהבת את Poker Face וכמובן את You Give Love A Bad Name הגאוני. וגם Forcefield ממש ממש מוצלח. אבל באמת שאהבתי את כל הסטודיואים. אולי מינוס פיס אוף מיי הארט. אבל זה יותר בגלל שאני כבר לא מסוגלת לשמוע את השיר הזה. בשום גרסה.

לא שמעתי אף גירסת סטודיו העונה

לא היה אף ביצוע שאמרתי לעצמי שאני חייב להוסיף לפלייליסט.
אבל אני אשמע קצת ואז אגיד מה חשבתי

למעלה