דיון: לחזור אל האקס?

דיון: לחזור אל האקס?

הייתם חוזרים אל האקס/ית? מאמינים שזה יכול לעבוד או שזה מקרה אבוד מראש?

Any991

New member
קצת מורכב

ואולי בעיתי. זה גם תלוי באיזה נסיבות - אם זה לא אחרי הרבה זמן של פרידה (פרידה זמנית כזאת) אז אולי זה עוד עדיין טרי
ואז החזרה תהיה גם היא טרייה. אחרת זה עלול אולי לסבך ולעורר רגשות כוזבים שוב, הרי אם נפרדים, גם אם זה היה מאוד קשה והיתה אהבה מאוד גדולה, זה אומר שמהו לא עבד שם אז אין צורך לעורר רגשות שוב שרק יכאיבו

Any991

New member
קשה לומר

הזמן שבו יש עדיין רגשות אחד כלפי השנייה - אבל האם אפשר להגיד לאנשים מהו הזמן הזה? או האם אפשר להגיד לאנשים
להצליח להפריד בין חשיבה רציונלית לחשיבה רגשית (כמו שאמרה מלדיני)..

Maldini Girl

New member
יש תשובה רציונלית ותשובה רגשית

הרציונלית אומרת שכשמערכת נגמרת צריך לשחרר. ולרדוף אחרי אותה מערכת יגרום לנו במרחק הזמן להרגיש פתטיים ויפריע לנו להתגבר ולהתקדם הלאה.
הטענה המרכזית שלי נגד נושא החזרה היא שזוגות שחוזרים נוטים לשכוח, להתעלם או להדחיק שהייתה בעיה גדולה מספיק שהצריכה פרידה. ולרוב, גם אם נבטיח להשתנות- יהיה לנו קשה להחזיק בשינוי זמן רב כי הוא נוגד את הטבע שלנו.

ואז התשובה הרגשית- כשאנחנו אוהבים ומתגעגעים אנחנו מוכנים לבטל את כל הרציונאליות בשביל הסיכוי שזה יצליח שוב.
כלומר, בגדול אני נגד. וזה גם מה שאני אומרת לכל החברות שלי.
אבל להגיד לכם שביום שבו אעמוד בסיטואציה הזאת עדיין אהיה נגד? כנראה שלא. כנראה שאז אעשה הכל כדי לחזור.

Maldini Girl

New member
כבר עשיתי את הטעות הזאת עם האקס

כשקשה להשלים עם פרידה- רוצים לחזור.
הייתי עצובה ושבורה והתגעגעתי ומאד רציתי את זה.
כשבדיעבד אני שמחה שזה לא קרה, כי כאמור- הייתה סיבה שנפרדנו והיא לא השתנתה מעולם.

Maldini Girl

New member
קשה לומר ״לא״ נחרץ

אבל האמת שאני מאד נגד. מה הטעם בלחזור למישהו כשכבר ראיתם שאתם לא מתאימים?
ואל תגידו לי שאנשים משתנים. כי 1.הם לא.
ו2.אפילו אם הם כן, זו מערכת יחסים שמראש מתחילה במגננות, וכשיצוצו ריבים יהיה לנו קל מאד להיזכר במשקעי העבר.

למעלה