kkina

New member
סליחה על העיכוב..

מת"א. אין בעיה להביא אותו לכל מקום בארץ (באמת כל מקום) אך אינני יודעת איך מתכוונת בתיה לדאוג לנושא ה"בונדינג" אתו לפני המסירה כאשר מדובר באזור מרוחק. אני מציעה ליצור אתה קשר, מקסימם הרווחתם שיחה עם אשה נחמדה.

water spell

New member
אין בעייה..

דרך הגב זה לא בשבילי...בשביל ידיד שלי יש לו בית משלו וחצר..והוא לא מצא לברדור שחור למסירה באילת אז ביקש עזרה ממני.. אני השלח לו את התמונות!

fur7

New member
מקודם לא הצלחתי לשלוח הודעה

אני רוצה לראות םע זה עדיין ככה בעע ישבתי וכתבתי 5 הודעות ואף אחת מהן לא נשלחהה!!! אני לא יודעת אם כבר פרסמו את הקובץ על רולי. מקווה שעדיין לא ושאני לא מציפה. בהצלחה עם הפורום!!!

The Reuty

New member
אלפי מחפש בית קבוע!

אלפי הוא קוקר ספניאל מעורב, בצבע שחור. הוא בן שנה, מחונך לצרכים ויודע להגיד לבעלים שהוא צריך לצאת לטיול! הוא מאוד מתוק, עדין, שקט, רגוע ואוהב ליטופים, כמה שיותר - יותר טוב! הוא מפונק וחנפן לא קטן. תמיד מחפש יד שתלטף אותו. אלפי הגיע אליי, לבית אומן, מ"רחובות אוהבת חיות", הוא היה מיועד להמתה הקרובה שתהיה ביום חמישי. יש אפשרות להגיע לבית האומן ולראות אותו לפני שמחליטים אם לקחת אותו או לא. תמונתו תצורף בהמשך. לפרטים: 050-2127520 - רעות או 054-4313055- דפנה

WTR

New member
../images/Emo91.gifאלפי כלב מדהים../images/Emo70.gif ממש ../images/Emo77.gif

זכיתי בכבוד לראות את ולזכות בחברתו
מדובר בכלב מדהים
, ידידותי, אוהב, מחונך ומתפנק. אחרי כל מה שעבר בחייו הקצרים (בן שנה סה"כ) הוא עדיין סומך על בני אדם ועדיין יש בו רוח חיים. הוא כלב מהמם!
מי שיחליט לאמץ אותו יזכה במתנה- חבר נאמן ומקסים- לכל החיים! הוא מחוסן, עדיין לא מסורס, יפהפייה (כמו שאתם רואים) ומצויין עם ילדים

למעלה