uzicat

New member
למסירה חתולה מיוחדת!!

חתולת חצר לשעבר בת כשנה, מקסימה שובבה ומתוקה, מעוקרת ו"מחונכת" לצרכים בארגז. בעלת 3 רגלים בעקבות תאונה (רגלה הקידמית שמאלית הוסרה). להשאיר הודעה במסרים או במייל [email protected]

Mirelblu

New member
חתול למסירה זמנית- מוכנים לשלם!

http://img228.exs.cx/img228/6879/pisi49fc.jpg תכירו את פאפו, גור מקסים בן 5 חודשים, חברותי מאד. אין באפשרותינו להחזיק אותו כרגע, לכן אנו נאלצים למצוא לו בית בדחיפות, לכמה חודשים בלבד, תמורת 100 ש"ח בחודש (האוכל והחול- עלינו). מי שיכול לעזור, או מכיר מישהו שיכול לעזור, נא ליצור איתי קשר בהקדם. תודה רבה, מירלה 054-4929890, [email protected]

uzicat

New member
עוד תמונה

שכחתי לציין, כי למרות שהיא בעלת 3 רגלים, היא מתנהגת כמו כל חתול אחר! (הגילוח בצד הגוף זה העיקור שעברה)

K i f

New member
היא כ"כ מתוקהההההההה!!!!!

אבל הכלבה שלי לא מחונכת:|.. מצאו אותה בחולון... ידידה של אבא שלי ובעלה... וזכרו שגידלנו פינצ'רית... היא הגיעה מחונכת מאוד! אבל... התרגלה להרגלים של המשפחה החרא שלי(אגב... מישהו רוצה לאמץ את המשפחה שלי?! חחחח
) אני חזרתי מאוחר(בגרויות חורף וכאלה) ולא היה מי שיוציא אותה... בהתחלה היא חיפשה בין כולם וקיפצה עלינו שנוריד אותה לעשות את צרכיה... היא גם הייתה ביישנית ופחדנית.... היום היא יודעת רק לישון,לאכול ולעשות צרכים בבית :-\ (אני צריך להיות איתה תמיד נראה לי כדי שתלמד להיות טובה...) בקיצור.... אם יעזרו לי לחנך אותה... אני מוכן לקחת בחסותי את החתלתולה המתוקה הזאת ^_^... ועוד המון חתולים! (וגם כל חיה אחרת שיש!) שורה תחתונה: מישהו חייב ללמד אותי לחנך בעלי חיים *-8 (וגם ת'משפחה שלי
)

למעלה