שיר השבוע

AndreaCorr ©

New member
שיר השבוע

השיר הנבחר לשבוע הזה הוא
The Right Time
דעתכם הכללית על השיר? האם לדעתכם הקורס עשו בשכל כשהוציאו אותו כסינגל? מה דעתכם על העטיפה של הסינגל [
]? מה דעתכם על הקליפ? האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של הקורס? האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של הקורס? אם לשיר לא היו קוראים TRT, איך הייתם קוראים לו? השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? משפט מועדף בשיר? אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? אין לי רעיון לבונוס, אתם מוזמנים להוסיף משהו משלכם!

AndreaCorr ©

New member
המילים של השיר

This is the right time Once in a lifetime So I find it hard to sleep Don't you know The sun is shinin' in my window Life's in flow Makin' music in the morning Laughter's light Creativity touches In full flight This is the right time, once in a lifetime Keep it going, let's not lose it Feel the flow Ohhhh, flying free in a fantasy With you I'll go This is the right time Once in a lifetime Now something has entered my mind Shattering all of my thoughts It's no good, it's just one big waste of my time But what can I do to recall This is the right time, once in a lifetime This is the right time, once in a lifetime This is the right time, once in a lifetime This is the right time, once in a lifetime This is the right time, once in a lifetime​

d o g b e r t

New member
תשובות (וחג שמח! ../images/Emo149.gif)

דעתכם הכללית על השיר? ככה ככה. חביב נו. לפעמים טוב לשמוע. האם לדעתכם הקורס עשו בשכל כשהוציאו אותו כסינגל? לא עזר להם ממש, אבל מדובר בתקופה האלמונית שלהם אז... אולי היה עדיף להוציא את "קרוב יותר"
מה דעתכם על העטיפה של הסינגל? קלאסי מה דעתכם על הקליפ? קליפ דווקא מגניב האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של הקורס? לא ממש האם השיר נמצא ברשימת השירים הלא-אהובים שלכם של הקורס? לא אם לשיר לא היו קוראים TRT, איך הייתם קוראים לו?
השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? שמחות משפט מועדף בשיר? So I find it hard to sleep Don't you know , בגלל שאני נזכר תמיד בהופעה, שאנדריאה אומרת "So I find it hard to sleep Don't you know... you know" איזו חמודה אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? לא יודע אין לי רעיון לבונוס, אתם מוזמנים להוסיף משהו משלכם! הפורום נכנס לתרדמת אביב עמוקה ביותר, כנראה בגלל עונת המלפפונים. אבל לא נוותר! שבוע הבא ,בלי נדר, החוליה החלשה.

למעלה