שירשור התחדשויות

poynter

New member
תודה על הדיווח

אבל אני כבר יודעת מניסיון שקיים שוני בין סניף לסניף וזה הבאסה..
אני נורא חומדת את הרבלונים החדשים, אבל בינתיים ראיתי אותם רק ב40 ש"ח שזה מוגזם לטעמי
. מחר אני אעשה סיבוב נוסף..

trilliane

Well-known member
מנהל
מצד אחד באסה, מצד שני גם יתרון

הגיוון מגדיל את מגוון האפשרויות והמבצעים (אלא אם זה בסניף שאין לך יכולת להגיע אליו ואז זה אכן מבאס).

poynter

New member
דיברתי על המחיר

לא כל הסניפים מציעים את אותם המבצעים.
למרות ש...
עכשיו חזרתי מהסופר פארם, היו מלא מבצעים טובים (אני מניחה בגלל יום האישה?
)
קניתי לי 2 ג'יידים, ושוב פעם את הרבלונים לא ראיתי

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני דיברתי (גם) על המחיר

לכל מטבע יש שני צדדים:
מצד אחד זה מבאס אם בסניף אחר יש מבצע על לק שאת רוצה ובסניף שלך אין; מצד שני, אם יש מבצע על הלק שאת רוצה בסניף אחר, זה עדיין עדיף על המצב שבו אין עליו מבצע באף סניף.

trilliane

Well-known member
מנהל
ודיווח ראשוני לאחר לילה של ניסיונות...

מקרא:
מעולה!
סבבה למדי
ככה-ככה
מאכזב

מחזק הציפורניים של WOW לא עשה לי WOW בינתיים. אין לי מושג איך הוא כמחזק, אבל כבסיס הוא נמרח בסדר, לא יותר (הבסיס של רבלון נמרח ביתר קלות, אני חושבת שהמברשת שלו טובה יותר) והוא משאיר על הציפורניים מרקם מט ולא חלק (עם גבשושיות או בועיות פה ושם). בסופו של דבר מתחת לשכבות הלק לא רואים את זה, אבל לו הייתי רוצה להשתמש בו כמחזק בלבד, הייתי מרגישה לא נעים להסתובב איתו בלי שום דבר מעל כי זה ממש לא מחמיא לציפורן (אין לי מושג איך זה בהשוואה למחזקים אחרים, מעולם לא ניסיתי).

המשאבה לאצטון התגלתה כקנייה נבונה. מילאתי אותה באצטון (שקניתי בשבוע שעבר ב-WOW) והרבה יותר נוח לעבוד איתה מלהשתמש ישירות בבקבוק [אני לא משתמשת באצטון נקי לניקוי ציפורניים אלא לניקוי ציוד חותמות].

מסיר הלק של אורלי ללא אצטון אכזב אותי. אקדים ואומר שלא ממש ברור לי מה כ"כ נורא באצטון או ליתר דיוק, למה החומרים החלופיים טובים ממנו. הם מסריחים פי כמה וכמה (הנוזל של אורלי מסריח בערך כמו ה-TWIST שיש לי, גם הוא בלי אצטון), הם יעילים פחות, ומשום מה הם משאירים לי את הציפורן במרקם לא חלק (זה נראה כאילו הם פוגעים בה, בחיי) בשעה שדווקא אצטון משאיר לי אותה חלקה ויבשה מאוד. כמו כן השתמשתי בו על שתי אצבעות (לניסוי) בעת הסרת לק בשיטת האלומיניום, וגם אחרי עשר דקות לפחות הוא לא הצליח להתמודד בגבורה עם הנצנצת המטורפת שהייתה לי על הציפורניים (והמסיר הישן נושן שלי של קיוטקס, עם אצטון, השאיר לי ציפורניים נקיות וחלקות). אני חושבת שאחזור לנוזלים מבוססי אצטון; פעם הייתי קונה את הקיוטקס כי זה מה שהיה בכל מקום, הבנתי מתגובות בפורום שכיום קשה להשיג אותו; אז איפה קונים? (בסופרפארם באמת לא ראיתי שמחזיקים).

הפיגמנט הצחור של בוקי אכן סמיך ולכן מתייבש מהר וזה נוח. עם זאת, לצערי אי אפשר להסתפק בשכבה אחת (אף שהיא מכסה לא רע) כי לא הצלחתי להגיע לאחידות בפיזור החומר (באזור קווי המריחה אין כיסוי מושלם). בגדול הוא די נוח למריחה ואין לי טענות. ניסיתי אותו גם בחותמות, פחות אהבתי. אני חושבת שלחותמות אולי באמת עדיף הלק של קונאד (ננסה את השחור כשיגיע). בינתיים בכל מקרה לא נראה שאעשה חותמות עם צבע לבן כי זה פשוט לא מתקבל כ"כ יפה בעיניי (בלי קשר לסוג הלק).

ג'ייד 431 Frozen Yoghurt נוח לשימוש, נמרח בקלות ואכן הוסיף שכבה עדינה ומנצנצת ללבן הטיפקסי של בוקי וריכך אותו, אז מהבחינה הזו המטרה הושגה.
אהבתי יותר את התוצאה על שכבה אחת של בוקי מאשר על שתיים, אבל, כאמור, בשכבה אחת זה לא לגמרי מושלם.
ניסיתי אותו בשתי שכבות על ציפורן נקייה והוא מתקבל יותר ורדרד (כי הוא לא אטום) וזה לא לבן מספיק כרקע לחותמת (לטעמי) אבל יכול להתאים למי שמחפשת משהו פשוט ועדין (ולהערכתי יתאים גם לחיילות). במחיר של 12 ש"ח זו רכישה כדאית.

PUPA 706 שחור/חום כהה עם נצנצים מוזהבים – בשכבה אחת די התאכזבתי, השנייה שיפרה את המצב. זה עדיין לא נראה בגוון מוזהב מרשים כמו בבקבוק, אבל ניסיתי רק על ציפורן אחת (וגם לא באופן מלא, כדי שאוכל להסיר בקלות) אז עוד מוקדם לשפוט. בינתיים נראה שיש פוטנציאל.
עם זאת אציין שזו הפעם האחרונה שאני קונה לק בבקבוק כ"כ קטן. זה אמנם יקר ביחס לכמות (20 ש"ח ל-5 מ"ל זה בעצם כ-60 ש"ח ללק בגודל מלא) אבל נדיר שאני גומרת בקבוק, אז אני מעדיפה לשלם פחות ולקבל יותר גוונים. הבעיה היא שפשוט לא נוח למרוח מבקבוק כ"כ קטן. הוא לא יציב וגם הפקק לא גדול אז האחיזה במברשת פחות נוחה מרוב הבקבוקים שיש לי.

PUPA 700 ירוק מטאלי עמוק – על הציפורן נראה ממש כהה, יותר כהה מכפי שנראה לי בבקבוק; הגוון הירוק פחות בולט וגם המטאליות פחות מובחנת מבבקבוק – הוא נראה לי כמעט קרמי... הסתפקתי בשכבה אחת עבה והיא העניקה כיסוי מלא. לא רע, אבל זה לא בדיוק מה שקיוויתי שיהיה. בדיעבד זה לק שלא הייתי קונה; הגוון טוב אבל הייתי רוצה משהו קצת יותר בהיר ועם מטאליות ברורה. השתמשתי בו כרקע לחותמות (זה מה שיש לי עכשיו על הציפורניים, אנסה להעלות תמונה לשרשור הרלוונטי) ומהבחינה הזו הוא היה בסדר;

אבל משום מה הוא הסתכסך קלות עם מייבש הלק החדש של LaCHat שקניתי. המייבש אכן ייבש ואף השאיר לי ציפורניים מבריקות וחלקות להפליא (אני מאוד מרוצה ממנו עד כה), אבל בנקודה שבה התחלתי למרוח בכל ציפורן הוא קצת המס את הירוק שתחתיו והשאיר לי אזורים מעט לבנבנים...
(יחסית, כמובן). זה לא מאוד בולט (אלא אם מסתכלים מקרוב) ולצערי שמתי לב רק כשסיימתי למרוח אותו על ציפורני יד שמאל. ביד ימין ניסיתי להשתמש ביותר חומר כדי שלא יהיה מצב שאני נוגעת ומורחת, ניסיתי לעבוד בתנועות יותר ארוכות וחלקות וזה עזר, חלקית. לא בכל הציפורניים הצליח לי. אני לא יודעת אם זה מכיוון שמרחתי רק שכבה אחת שלו או שהמייבש קצת "אלים" (לא קרה לי בינתיים בלקים אחרים, אבל אין לי די ניסיון איתו) או שהלק של פופה רגיש...
כך או כך, זה די מתסכל לסיים את כל הטררם (אחרי החותמות) ואז לגלות שהמייבש פוגם בתוצאה המושלמת.
אנסה לצלם בהמשך תמונה להמחשה (לא יודעת עד כמה יראו בתמונה).

Rainbowww

New member
שאלה לגבי מריחת מייבש על חותמות

עד כה ניסית רק את LaCHat אחרי חותמות?
כי כל שכבה עליונה שניסיתי על החותמות פשוט גרמה להן להמרח.. לא משנה כמה זמן אחרי שמתי את המייבש\מחזק

trilliane

Well-known member
מנהל
החותמת לא נמרחה לי בכלל; הלק תחתיה היה הבעיה

היתרון בחותמות הוא שהן מתייבשות ממש מהר – משתמשים בלקים סמיכים ובכמות קטנה אז ממש תוך דקה הן כבר יבשות (אם כי חיכיתי יותר עד שמרחתי מייבש). זה אכן השימוש הראשון שלי במייבש על חותמת כי זו גם הפעם הראשונה שעשיתי חותמות ממש; בשבוע שעבר רק קיבלתי את הדסקיות ואז עשיתי ניסיונות שלא שמרתי אז גם לא טרחתי לייבש אותם, כמובן.

Rainbowww

New member
אני יודעת

הן מתייבשות ממש באותו רגע כי הלק סמיך והשכבה דקיקה. אבל ברגע שאני שמה מייבש או מחזק, אפילו יום אחרי, מורח לי לגמרי..

trilliane

Well-known member
מנהל
אולי זה תלוי בסוג הלק לחותמות ולא רק במייבש?

אני בטח שלא יכולה לדבר מניסיון כי עד עכשיו מרחתי בדיוק מייבש אחד (LaChat) על חותמות שעשיתי בלק אחד (KleanColor). ייתכן שמייבש אחר היה מורח אותו, אבל ייתכן גם שהמייבש הזה היה מורח לק מסוג אחר.

אגב, הלק הזה לא אידאלי לחותמות, הוא לא סמיך במיוחד, אבל מכיוון שהוא בצבע ירוק זית בהיר מטאלי הוא עדיין בולט על רקע כהה (אבל לא נותן כיסוי מושלם, זה יצא קצת חיוור).

Rainbowww

New member
אני משתמשת בלקים

של קונאד לחותמות בעיקרון אבל גם לק של שיק הוא מרח לי..

trilliane

Well-known member
מנהל
מוזר ומטריד ביותר

קונאד אמורים להיות איכותיים והם כמובן מותאמים לחותמות אז אין סיבה שהם יימרחו; בפרט, ראיתי המון סרטוני חותמות והבנות ממליצות למרוח מייבש או שכבה שקופה אחרת לגימור ולא ראיתי מישהי שנמרח לה. הלק של קונאד בדרך אליי, אנסה ואדווח.

mAmA MiSiSiPi

New member
הפתרון שלי

להשתמש ברבה חומר עם המברשת מטפטפת טיפה של המייבש על הציפורן ואז לעבוד עם זה על החותמת ואז המברשת כמעט ולא מורחת את החותמת.

poynter

New member
איך אני אוהבת את התשובות שלך

ברשותך, כמה מתובנותיי -

המחזק של וואו - אני אישית משתמשת בו כבר קרוב לשנתיים פלוסמינוס ולא חוויתי שום דבר מהתופעות שתיארת. אצלי הוא גלוסי לחלוטין! בימים שאני בוחרת ללכת רק עם מחזק הציפורניים שלי נראות בריאות לאללה. לשאלה שלי, בWOW שלך, יש פרח או O?
אני הגעתי למסקנה שלא משנה הבסיס, מה שכן מאריך את חיי הלק הוא לגמרי הטופ קואט!

מסיר הלק של קיוטקס - אהוב ליבי הניצחי
אני מוצאת אותו רק בסניפי מגה, באזור של הקוסמטיקה, המחיר מופרז בעיניי (מתומחר בכ-16 שקלים) אבל אני לא מוכנה לוותר עליו. רכשתי לי אפילו שניים בפעם האחרונה כי ידעתי שהוא נמצא במיעוט
יש לי את הסגול והכחול.

לגבי המייבש והחותמות-
לתלמידותיי, שמכורות לחותמות, אני מחכה איזה 15-20 דק' בין השכבה של החותמות לשכבת הטופ, וככה לא נעשה להן כל רע. מה שכן אני משתמשת בבסיס של POSHE שבדר"כ לא עושה בעיות מסויימות.

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה!

במחזק של WOW שקניתי אין פרח כי לא קניתי בבקבוק השקוף עם ההדפס הלבן והסמליל של הפרח (שהיו ממנו סוגים שונים בגוונים שקוף רגיל, ורוד וסגול, אגב
) אלא קניתי את זה שיש עליו מדבקה לבנה עם כיתוב בבורדו "מחזק ציפורניים מקצועי" ותמונה של כפות ידיים למטה.

קניתי אותו כדי לחזק, הבנתי שהוא זול (10 ש"ח) אבל אמור להיות סבבה. אין לי ציפורניים ארוכות אבל אני רוצה כרגע לגזוז אותן קצת פחות, שיהיו איזה מילימטר מעבר לבשר, ובשתי ציפורניים שלי כבר ראיתי בקצה היפרדות של השכבה העליונה מהתחתונה (פתאום נהייתה שם קשת בהירה יותר). אני טיפוש שעושה דברים עם הידיים ועם הציפורניים, זו בעיה... (זו גם הסיבה שאני לא מגדלת).

אני לא מצפה מאף בסיס/מחזק ואפילו לא ממייבש שיאריך את חיי הלק; מניסיוני זה תלוי בעיקר בסוג הלק שמרחתי. מעבר לכך שום דבר לא ממש מאריך אותו; תוך פחות מיממה כבר יש לי קצוות לבנים

טוב לדעת שיש קיוטקס במגה, אחפש אותו שם. זה ממש מוזר שכיום הוא קשה להשגה, לפני כמה שנים הוא היה הכי נפוץ שיש וכמעט לא היו לו מתחרים (נו, זו כנראה הסיבה...
). מכיוון ששנים לא התעסקתי בלקים נשארו לי שני בקבוקים ישנים חצי משומשים (עם נוזל סגול; היו גם כחול וורוד) מפעם, אבל עכשיו כשחזרתי לנושא במלוא המרץ אחד כבר נגמר לחלוטין והשני אוטוטו. אם במגה זה יקר אולי כדאי לנסות בחנויות קוסמטיקה זולות? יש סיכוי? (או ששם מחזיקים רק אציטון ומותגים אנונימיים?)

חיכיתי די זמן ולחותמת אכן לא קרה שום דבר; הבעיה הייתה בלק שמרחתי כרגע, ואיתו חיכיתי הרבה יותר מ-20 דקות, הרי הייתי צריכה לחכות שיתייבש היטב לפני שהחתמתי אותו. עד עכשיו לא נתקלת בבעיות כאלה עם לקים (שהמייבש פגע בהם). בפעם הבאה שאשתמש בו (לא בטוחה שזה יקרה בקרוב, די התאכזבתי מהצבע, כאמור) אנסה מייבש אחר.

poynter

New member
מעולם לא נתקלתי

בבעיות עם המייבש של וואו, וזו ההוכחה לכל מי ששואלת שמוצרים משלימים הם לגמריי אינדיבידואלים

אני בגישה של תני לו שבועיים שלושה, אם לא משתפר, תעברי הלאה.
אבל נראה לי שהציפורניים שלך היו "חולות" עוד לפני..ויקח זמן לשקם אותם.

אין
כמה חיפשתי קיוטיקס.. כל פארם שכונתי, חנויות קוסמטיקה, כולם מסתכלים עליי
כאילו נפלתי מהירח חח

החותמות.. לדעתי זה תחביב מסובך מידי ומלוכלך מידי, אני לא מצליחה להתחבר.. לצערי אני אתן למומחיות יותר ממני לנסות לעזור לך בנושא

למעלה