שירשור התחדשויות

l i r o n i t

New member
ועוד

אני מרגישה פתאום תחושת "שובע", מעין הבנה שכזאת שיש לי מעל ומעבר... אני מניחה שזה יעבור בקרוב

poynter

New member
אני פותחת בזו קבוצת תמיכה

גם אני רוצה לקים מקולקציית הולנד!
באמת בנות זה לא עובד ככה, אני דורשת מכל משתמשת שקונה לק מהקולקציה הנ"ל - לקנות בקבוק אחד גם לי!

עכשיו אני יוצאת במסע שכנועים לאבא שיקנה לי..

PeachGirl

New member
בחירה מעולה!

ותחושת השובע עוברת ברגע בו את רואה לק ש"את ממש חייבת"

SimplyMe1

New member
היי לירון(?) ,אפשר המלצה על המוכר בבקשה?

בדיוק התכוונתי לפתוח בפורום כדי לשאול מאילו חנויות באיביי(?) אתן מזמינות את הלקים.
אהבתי בתמונה הראשונה את שלושתם, חוץ מהתכלת:)
אז אפשר בבקשה המלצה ולינק למוכרים טובים וזולים שמחזיקים את ESSIE\אופי וצ'יינה גלייז?

תתחדשי
ותודה

SimplyMe1

New member
כמה משלוח? וכול הלקים למעלה הם במשלוח אחד?

משלמים בפייפאל?

l i r o n i t

New member
כן, כולם במשלוח אחד.

וזו הכמות המקסימלית שאפשר במשלוח ה"פשוט" יחסית.. 9 לקים.
המשלוח 22 דולר אאל"ט.
לא בטוחה בעניין הפייפאל. אני שילמתי ישירות עם האשראי. כבר 3 פעמים שאני מזמינה כך מהם..

trilliane

Well-known member
מנהל
קניות + דיווח מהשטח

תקף אותי בולמוס קניות בחודש האחרון; אחרי שנים שלא נגעתי כמעט בלקים חזרתי לזה בסערה...
אז אחרי הרבלונים וההזמנות מחו"ל, השבוע קניתי:

בחנות של WOW:
מחזק ציפורניים מקצועי (לא בבקבוק שקוף, בזה עם המדבקה הלבנה) 9.90 ש"ח
משאבה לאציטון 7.90 ש"ח

באתר של Nfu. oh:
הזמנתי היום לק שחור לחותמות של קונאד. שקלתי גם לקנות איזה אופלי אחד, אבל 70 ש"ח ללק אחד זה נראה לי מוגזם בשלב זה ויש לי די לקים חדשים לנסות בזמן הקרוב.

בסופרפארם:
מסיר לק של אורלי בצבע ירוק (ללא אצטון). 14 ש"ח, מחיר מבצע (במקום 20) ועדיין די יקר ל-120מ"ל בסה"כ, אבל אני מרוצה מהמוצרים שלהם אז אני מוכנה לנסות ולהשקיע (ובהמשך אחפש מוצרים של אחרים).

פיגמנט לבן צחור לפרנצ' למניקור, לחותמות וקישוטים של בוקי סטייל – 20 ש"ח. אני לא אוהבת לק לבן, אבל אני רוצה להשתמש לחותמות או בעיקר כרגע כרקע לחותמות שחורות (קניתי הרבה חותמות של תווים...
).

ג'ייד 431 Frozen Yoghurt (אהבתי את השם!). 12 ש"ח. לק לבן בנצנוץ עדין (הם קוראים לזה crystal glow) כי אני לא מסוגלת ללכת עם לבן טיפקס גם אם זה רק רקע לחותמת, אז אני חושבת לשים שכבה ראשונה של לבן פרנצ' שתאטום את העסק ואז מעל שכבה של הלק הזה (הוא די דליל, נראה לי) שתיתן לו נצנוץ עדין. לא יודעת אם זה ישתלב עם החותמות, אבל ננסה ונראה...

PUPA 706 שחור/חום כהה עם נצנצים מוזהבים. לפחות מהבקבוק זה נראה נחמד, מקווה שלא אתאכזב.
http://www.ljdlb.com/laboutique/im/articles/boutik_pupa_llm_llm_lesvernisdarkcolors706.jpg
20 ש"ח במקום 40 זה עדיין לא זול יחסית לבקבוק הפצפון (5 מ"ל בסה"כ, זה 1/2 או אפילו 1/3 מהכמות של הבקבוקים הרציניים שנמכרים באותו מחיר ואף פחות) אבל המגניבות של הצבע נראתה לי מפצה.
מישהי שילבה בינו לבין לק ירוק בהיר מוזהב (זה נראה לי כמו ירוק הזית הבהיר של קליןקולור שקניתי זה עתה) והשתמשה בחותמת של קונאד לעשות דוגמה אפודתית מגניבה של מעוינים:
http://gnomagno.blogspot.com/2011/09/pupa-706-china-glaze-passion.html
רעיון יפה! אולי אנסה לעשות משהו דומה עם אחת הדוגמאות האחרות שיש לי (אלה שלא קשורות למוזיקה...
)

PUPA 700 ירוק מטאלי עמוק
http://www.makeupworld.it/wp-content/uploads/2010/09/Pupa_700_Verde-187x250.jpg
אין לי ירוק כהה בכלל וזה נראה לי נחמד.

מה עוד היה בסניף סופרפארם חורב? (חיפה)
זה סניף עם מדף לקים רציני:
רבלון עדיין ב-20 ש"ח וראיתי על המדף את שלושת סוגי הלקים החדשים עם הנצנצים שלהם (הסגול, הוורוד והכחול) אם מישהי מחפשת.
אורלי – מבחר נאה, אבל כבר לא במבצע...
הסתכלתי על תכלת מטאלי עמוק וניסיתי לתהות למה לא קניתי אותו כשהם נמכרו ב-25 ש"ח... (כי כבר קניתי אחד אחר, כנראה).
מייבילין (לקים פצפונים, לכל היותר 5 מ"ל) ב-10 ש"ח. היה שם כתום בטטה מטאלי חמוד למדי, הרהרתי בו קלות וויתרתי. לא יודעת מתי יצא לי למרוח כתום, זה לא ממש בסקאלה שלי.
ג'ייד ב-12 ש"ח
לייף ב-10 ש"ח
שיק (כולל המטאליים) ב-20 ש"ח (הלא מטאליים טיפה פחות)
25% הנחה על מוצרי סאלי הנסן, אבל פרט ללקים (לא כמות גדולה ולא בצבעים מעניינים) לא ראיתי שם כלום (חשבתי לבדוק מוצרים נלווים ופשוט לא ראיתי כאלה).
הם מחזיקים גם לוריאל, קרליין (מעט, שום דבר מעניין) ועוד, אבל לא זכורים לי מבצעים ובלעדיהם זה די יקר (40 ש"ח וצפונה).
רוב המבצעים הם עד 17.4 לפי מה שהיה כתוב בשילוט.

trilliane

Well-known member
מנהל
יש לי שם טעות במיקום הקישור לבלוג עם החותמות

זה כמובן מתייחס למספר 700 ולא ל-706

תודה רבה!

אני באמת חומדת את הרבלונים אבל ממש אין לי זמן לעשות גיחה. גם לגביהם היה רשום שזה עד אפריל?

trilliane

Well-known member
מנהל
נדמה לי שלא היה רשום תאריך לגביהם

המבצע עליהם קיים כבר לפחות חודש ואין לי מושג עד מתי יחזיק.

trilliane

Well-known member
מנהל
במקרה עברתי היום, גם הם עד 17.4

ויש יותר מאחד מכל סוג.
היה מבצע גם על קרליין, לא מצליחה להיזכר במחיר (10 ש"ח?
)

למעלה