שירשור התחדשויות

trilliane

Well-known member
מנהל
אני מדברת על המחזק, לא על המייבש

וכאמור, גם ל-WOW יש שני סוגים, אחד "פשוט" בבקבוק שקוף עם הדפס לבן והשני בבקבוק אחר (שנראה ממש כמו הבקבוקים של בוקי סטייל, אם את מכירה) ומוגדר כ"מקצועי" ויש עליו מדבקה. כמובן זו רק האריזה, מעשית אין לי דרך לבדוק אם זה לא אותו מוצר בדיוק...
בכל מקרה לא אמרתי שנתקלתי בבעיות, רק שהגימור שלו מאוד לא מלהיב וכמחזק נטו הייתי מרגישה לא בנוח להסתובב איתו בלי כלום מעל.

למה נראה לך שהציפורניים שלי היו "חולות"?

חותמות זה תחביב טרי אצלי, דווקא לא כזה מסובך וממש לא מלוכלך; דורש מיומנות, ללא ספק, אבל מיומנת רוכשים עם האימונים והניסיון.

lilo4

New member
כנראה שזה הפיתרון!

אני מחפשת את המסיר של קיוטקס בנרות ולא מוצאת אותו בשום מקום. בפעם הבאה אני באמת אתן קפיצה למגה, אולי אני אמצא את זה שם

iefrat

New member
מורידה את הכובע - לי יש לא מעט סגורים

בקבוקי לקים שמחכים לדגימא, קיבלתי, קניתי.

לכן החלטתי שאני לא מזמינה/קונה עוד אף לא לק אחד עד שאדגום את כולם לפחות פעם אחת. בנתיים אני עומדת בזה כבר 3 שבועות - מראה מה יקרה אם אתאהב במשהו - מתכוונת לעמוד בזה, נראה?

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה, אבל אני מורידה בפנייך את הכובע

על יכולת האיפוק... איך אפשר לקנות לק חדש בלי לנסות ולו לבדיקה?

iefrat

New member
הבהיר משדרג כל לק באופן שונה מהמם

אני לא קניתי אבל ראיתי אצל מישהי בפורום וכששאלתי גילית שהיא שדרגה כך כמה וכמה לקים, תתחדשי

poynter

New member
וואו האמת שהתפרעתי היום לגמריי

המבצעים האלה קוטלים לי את החשבון בנק!

מימין לשמאל -
לייף 313 שסופסוף נמצא!
אני מקווה לבדוק אותו ביחס לdusky muave של בארי M, וכמובן - אולי נמצא הדיופ הישראלי לשאנל פרודקסל

ג'ייד 399 emerald
ג'ייד 423 sweet candy - מה הקשר?
קרליין 367 - צבע מושלם והמברשת אכזבה אותי לאללה.. ציפיתי למברשת איכותית סטייל OPI, וקיבלתי מברשת שחצי מהשיערות שלה "קופצות"
ויצאו בכלל מהצורה שלהם

גם קניתי את הBB cream החדש של גרנייה.. נראה על מה כולם מדברים
מסקרה של רימל לונדון בצבע כחול משגעע.. שעלתה רק (!!!!!!!!) 30 שקל.. איך אפשר להישאר אדישים??

poynter

New member
והמסיר איפור החדש של סופט טאץ'

אין לי מושג למה הגעתי לחברה הזו בכלל

אבל הוא לגמריי הוכיח את עצמו

cockta

New member
לגבי השערות הקופצות..

בד"כ סופרפארם מחליפים עם קבלה כי זה אפשרי שמישהו פתח את הבקבוק בחנות והרס את המברשת.

אולי תנסי להחליף..

Osnatz1

New member
תתחדשי! כל פעם אני מתלבטת אם לקנות

את הג'ייד הירוק או לא ובסוף איכשהו מחליטה שלא.
פעם אחרונה ראיתי ג'ייד חדש ירוק נזלת נפלא (שבטח ראית ובהית בו בחלחלה) אבל הם היו ב1+1 לפי מחיר של 50 ש"ח - לא יקרה.

ותעדכני על הBB.. בא לי עליו בטירוף, אבל כלכך התאכזבתי מהדמי מייקאפ של סבוקאלם שאני מפחדת לנסות עוד אחד..

poynter

New member
חחחחחחחחחחחחח

נראה לי שאני יודעת על איזה את מדברת!!
נו אז אוצי רוצי לקנות אותו.. עכשיו הם עולים 12 שקל והאמת שהכניסו מלא צבעים חדשים (או שזה סתם נדמה לי)

ואני אעדכן בסופ"ש, מבטיחה

למרות שהמחיר שלו (השקה - 80 ש"ח) ממש ברצפה.. ודווקא קראתי עליו לבינתיים רק ביקורות טובות.

lilo4

New member
תתחדשי :)

אני ממש רוצה לקנות את אחד הלקים של קרליין בבקבוק החדש, אבל עדיין לא מצאתי צבע שאני לא מכירה והלהיב אותי

ואני גם זוממת על הBB קרם של גרנייה [בעיקר עכשיו כשהוא עדיין במחיר מבצע]

trilliane

Well-known member
מנהל
לבקבוק החדש יש פקק מרובע גדול, נראה לי לא נוח

למריחה... קרליין מחליפה כל כמה שנים את עיצוב הבקבוקים, ולא בהכרח לטובה.

זה מוזר, אבל אני חושבת שמאז הצבא לא קניתי מעולם לק של קרליין. קניתי אותם כי הם היו בין הראשונים שיצאו כאן בארץ עם לקים צבעוניים, וברקע שהשוק נפתח גיליתי חברות טובות מהן והם מעולם לא היו זולים מספיק כדי שארצה לחזור...

poynter

New member
מרחתי אותו עכשיו ובמילה אחת -

התאכזבתי!
אני אעלה סקירה בסוף השבוע.. פשוט מחר חוזרים ללמוד ויש לי הרבה מה לעשות.
לילו יקירתי, האמיני לי שאת לא מפספסת כלום

תתחדשי!

הירוק הזה, חתיך לגמרי, יש לי כל כך הרבה ירוקים שמזכירים אותו שאני אוסרת על עצמי לרכוש אותו.

הכתום קצת שימרי? או שאני מתבלבלת?

למעלה