הסגל הזוטר שובת החל ממחר (ראשון)

הסגל הזוטר שובת החל ממחר (ראשון)

שלום לכל הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, אנו שבים לעדכן אתכם לגבי מאבק הסגל האקדמי הזוטר, כדי לסייע לכם להיערך בהתאם. ארגוני הסגל האקדמי הזוטר החליטו לפתוח בשביתה כללית ללא הגבלת זמן, בעקבות המבוי הסתום שאליו נקלע המו"מ להסכם שכר חדש. החל מיום ראשון 18.12.2011 יפתחו ארגוני הסגל האקדמי הזוטר באוניברסיטאות, לרבות באוניברסיטת חיפה, בשביתה כללית. השביתה תמשך עד אשר ייחתם מסמך הבנות שמסדיר את הסוגיות שבסכסוך. חברי הסגל מוחים על תנאי העסקתם ועל הקיפאון במשא ומתן על שיפורם, ונאבקים למען העסקה הוגנת. מדינת ישראל משקיעה היום כ-7 מיליארד ₪ ברפורמה בהשכלה הגבוהה, אך מתוך סכום זה לא הושקע כלל כסף בסגל הזוטר. הסגל האקדמי הזוטר דורש: פתרון בעיית המורים "מן החוץ" ביטחון תעסוקתי והפסקת ההעסקה במתכונת קבלנית לסמסטר אחד בלבד ולמשך 4-6 חודשים שיפור שכר המתרגלים שיפור ההפרשות לפנסיה הסדרת מערך מלגות הקיום והמחקר נעשה כמיטב יכולתנו למזער פגיעה בסטודנטים ואנו מקווים כי נזכה להבנתכם ותמיכתכם במאבק החשוב הזה למען העסקה הוגנת ונגד העסקה פוגענית, שלו שותפים כולנו. תודה לכולכם!

white angels

New member
האם זה וודאי?

או שייתכנו שינויים בבוקר? אני שואלת אחרי מה שהיה בשביתה הקודמת ( מה שכן, אני בטוחה שבמידה ויש שביתה מי שאני לומדת אצלה מחר תשבות גם היא)

שלום white angels!

לצערינו זה וודאי. מחר שביתה. מורים, מתרגלים ומדריכים מהסגל הזוטר שובתים. הודעה הועלתה גם לאתר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת חיפה.

niva99

New member
אתמול קיבלנו למייל עידכון אודות פעילות האמורה

להתקיים היום. בדקתי והמרצה אכן משתייך לסגל הזוטר, אולם מששלחתי אליו מייל עם שאלה - האם הלימודים יתקיימו היום כסידרם - הוא השיב בחיוב... האם כל מרצה מחליט לגבי עצמו? אין איזו מדיניות אחידה? [ זה רק יוצר בילבול בקרב הסטודנטים]. תודה מראש

שלום niva99!

השביתה כוללת את כל חברי הסגל האקדמי הזוטר. צר לנו על הבילבול ואי הוודאות המיותרים. האם תוכלי לומר לנו מי הוא המרצה? תודה

למעלה