הודעה למפרסמים וגורמי יח"צ.

הודעה למפרסמים וגורמי יח"צ.

הרבה זמן אני תוהה לעצמי איך לצמצם פה את כמות הספאם. מספיק שיום אחד אני לא נכנס לפורום - וטראח, לפחות שלושה שרשורים חדשים שהם נטו פירסום הופעות ולא הודעה רגילה או דיון חדש. הגיע הזמן לעשות לזה סוף. מעכשיו - כל מפרסם/אומן/גורם יח"צ שרוצה לפרסם את ההופעה שלו יגיב לשרשור OFF (או אחד של הנהלת הפורומים או אחד שאפתח) וייתן בתמורה לפרסום כרטיס יחיד או זוגי להופעה לאחד מחברי הפורום. חבר פורום שירצה כרטיס להופעה המפורסמת יפנה לגורם היח"צ במסרים ויבקש ובמקביל יכתב אותי להודעה, כדי שאוכל לעקוב אחרי התהליך. גורם היח"צ יעביר לי את שם חבר הפורום שקיבל את הכרטיס. במידה וגורם היח"צ לא עמד בתנאים, קרי המשתמש הגיע להופעה ולא קיבל כרטיס - הודעתו תימחק כליל מהפורום ותישקל חסימתו מהפורום. גורם היח"צ יציין על גבי הודעתו שהוא מוכן לחלק כרטיס יחיד/זוגי להופעה. במידה והוא לא מוכן לחלק כרטיס להופעה - תימחק הודעתו. העניין תקף לכל הודעת פרסום חדשה החל מעכשיו. בהצלחה לכם, טל.

itayor

New member
הי טל

מה קורה? לקראת הוצאה של האלבום שלנו רציתי לפרסם את הדף פייסבוק של הלהקה ועל הדרך לחלק דיסק במתנה לך ולאחד מחברי הפורום, יש מצב ? תודה, איתי מלהקת איגיון http://www.facebook.com/igayon

למעלה