לוח מודעות לשבוע של 13/11

לוח מודעות לשבוע של 13/11

זהו המקום לפרסם : אירועים מכירות מבצעים הרצאות ושאר ירקות... הודעה מחוץ ללוח זה תימחק שבוע טוב לכולנו

דבי76

New member
אני עונה לשאלות שלכם בנושא בנייה ירוקה...

... ושיפוצים במשך שעה שלמה! זה יקרה יום שלישי הקרוב, 15/11 בשעה 21.00. בעמוד הפייסבוק שלי www.facebook.com/dse.arc תוכלו לתת תשובה לשאלות כמו למשל: * איך אפשר לשפר את היעילות האנרגטית של הדירות שלנו? * איזה פרופילים של חלונות מבודדים יותר? * באיזה כיוונים מומלץ להישתמש בזכוכית LOW-E? ו* עוד ועוד אז אני מחכה לכן שם!!! ביי בינתים! דבי

liatep

New member
קישורי אימהות גם בגדרה והסביבה!!

בעוד 3 ימים זה קורה!! מזמינה את נשות גדרה והסביבה לערב נטוורקינג נשי עסקי. המפגש ביום רביעי הקרוב 16.11 בשעה 20.30 בגדרה. אם את עצמאית, זה המקום בשבילך. לקבלת הפרטים - צרו קשר בפרטי או במייל [email protected] ליאת בייבילי מתפתחים בחיוך 052-3977286

1אמאלה

New member
ליווי לאחר הלידה

שמי אלסנדרה ואני דולה לאחר הלידה באזור הצפון אשמח להגיע לביתך להדרכה,תמיכה ולשיעור פרטי בעיסוי תינוקות. כמו כן אני מוכרת מנשאים,רפידות הנקה רב פעמיות,שרשרת ענברים ועוד...

מכירת תכשיטים

אני מייבאת ומוכרת תכשיטים מהממים לילדות ולנשים. במיחירים ממש ממש זולים - בגלל שזו רק ההתחלה ואני רוצה שאנשים יכירו את התכשיטים. זה דף הפייסבוק של המכירה: http://www.facebook.com/chanimc

liatep

New member
עיסוי תינוקות בסטודיו פרטי, במיוחד לימי החורף

מקומות בודדים נותרו - צרי קשר עוד היום להבטיח מקומך. סטודיו בייבילי מתפתחים בחיוך מזמין אותך עם הבייבי שלך לסדנת עיסוי תינוקות שתיפתח ביום חמישי ה-24.11 ברחובות ההולנדית. 30% הנחה לנרשמות דרך פורום תפוז. כל הפרטים בטל 08-6460651, 052-3977286 www.babylee.co.il

liatep

New member
ליווי התפתחותי לתינוקות - בחולון

בייבילי מתפתחים בחיוך עכשיו גם בחולון. סדנאות להתפתחות תינוקות בהתאם לשלב ההתפתחותי ע"י מדריכה מקצועית בשיטת צעד ראשון. לתינוקות החל מגיל לידה. כל יום שני במרכז רעים בחולון. צרו קשר לפרטים 03-5035299 או דרך אתר חולונט. אפשר להזמין יועצת עד הבית בימים הראשונים לאחר הלידה - מפגש ראשון עם ההורות. http://www.babylee.co.il/מוצרים/מוצר1

rayshlomi

New member
מעגל שיווק נשי+ הרצאה שיווק בפייסבוק

ביום א', 27/11, החל מ 09:00 נפגש לקפה ומינגלינג ברחובות ההולנדית. מעגל הכרות ושיתוף. מחברים ואוהדים וירטואלים ללקוחות מרוצים"- הרצאה אינטראקטיבית בנושא שיווק תוכן באינטרנט ובפייסבוק בפרט. מסטטוס אישי ועד הדף העסקי. על החוקים השיווקיים הבלתי כתובים של הפייסבוק. מנחות- דקלה אייל סיטון ורעות שלומי רסלר, יועצות ומלוות נשים בעסקים. עלות- 80 ש"ח בלבד. פרטים ואישור השתתפות באירוע בפייסבוק- http://www.facebook.com/event.php?eid=177980995624994

מבצע חוגגות במשפחה

עיצבתי לך שמלת ערב , הבאת את החותנת ,הדודה האחות החברה והיא קנתה? קבלי הנחה 10% מכל עסקה עד 30% הנחה . בדף האוהדים שלי בפייסבוק ,מחכים לך טיפים בתחום האופנה .בואי לחצי לייק ותיהני אטי יעקובסון-בואי להתאהב בעיצוב וליהנות מהמחיר

noamrap

New member
לדעת לנגן זו מתנה גדולה מאד..

שלום לכן, שמי נעם רפפורט ואני קלידן מקצועי מזה שנים רבות בארצנו. אני בוגר רימון במגמת עיבוד והלחנה וגם ניגנתי עם מיטב אמני ארצנו (חמי רודנר, להקת רוקפור, דני סנדרסון, אושיק לוי והרבה אחרים). אני מלמד ילדים וגם מבוגרים את השפה המוסיקלית על אורגן או פסנתר. השיעורים באיזור : הרצליה-רמת השרון-תל אביב-רמת גן-גבעתיים-פתח תקווה - אווירה קשובה, חמה ונינוחה - מתאים מאד לילדים - וגם למבוגרים שתמיד חולמים לנגן אבל משום מה לא חצא - השיעורים בבית התלמיד, לנוחיותכם - מחירים נוחים לפרטים : נעם 0505616459 [email protected]

למעלה