המלצות.על עגלות...ומה הקריטריונים לבחירה.

שאלה נורא כללית- המלצה

תגשי לכמה חנויות, תתרשמי מדגמים, ואז תשאלי פה/תעשי חיפוש בפורום/יש את מבחן העגלות....תשאלי חברות עם נסיון. תחשבי מה יהיה השימוש בעגלה- האם יש מעלית בבית? האם תלכי הרבה ברגל? גודל הרכב שלך? וכדומה..... המלצות כלליות מנסיוני- לא להתפתות לקנות משהו רק כי הוא יפה, חפשי עגלה קודם כל פרקטית, בטיחותית, קלה, מתקפלת בקלות, נכנסת לבגאז' בקלות....ואגב אני חושבת שעדיף עגלה ללא אמבטיה (כמו שכל החברות המליצו לי וכמובן לא הקשבתי להן). זה מיותר בעיניי. זה גם יוצא זול יותר. אני קניתי עגלה משולבת, ואני חודש איתה בשימוש וממש סובלת, אחרי שבועיים של שימוש שמתי אותה למכירה ביד2 וטרם נפטרתי ממנה ולא נראה שאפטר ממנה, היא כבדה, גדולה, מגושמת,יש לנו רכב גדול אבל עדיין היא תופסת את כל הבגאז', חוץ מזה שהיא יפה מאוד ומרווחת אין בה כל יתרון (בעלי קורא לעגלה שלנו "הטיטאניק") בהצלחה...

חנול

New member
למה את לא מפרסמת בחתימה שלך?

אולי מישהי כאן תרצה את העגלה ותקנה ממך?

לגבי הקריטריונים

אספר לך את שלי, המלצות עדיין לא רולוונטי כי לא קניתי. קיפול קל וקטן (באגז' פיייצי) יחסית קלה אך יציבה (לא תתהפך) ידית אחת שכיבה כמעט מלאה בטיולון (170-180 מעלות) בדים ניתנים לכביסה חברה מוכרת וותיקה בלי צורך לעבור לטילון קליל לפני גיל שנה+ שתשרוד לילד נוסף (לפחות!) המלצות מחברות שמשתמשות לפי כל זה העולות לגמר אצלי הן האיזי דרייב של פג פרגו או האביו של אינגלזינה. למרות שלאיזי דרייב של פג יש לדעתי יותר יתרונות על האביו, אני יותר בכיוון האביו בעיקר מבחינת מחיר..

למעלה