חנוכה שמח יקיריי!

N o R i K o

New member
חנוכה שמח יקיריי!

אני מרשה גם לחוסכי הקלוריות שביניכם לאכול סופגניה היום. D: איך אתם חוגגים?
ו... תארו לכם כל אחת מהדמויות של HG הייתה חיה בארץ ישראל של ימינו... איך כל דמות הייתה חוגגת את החג? מי מהן הייתה מדליקה נרות? מי מהן הייתה שוכחת? מי טיפוס של לביבות? מי של סופגניות? ובאיזה מילוי?
אני אישית הייתי שמחה לאכול סופגניות מהמאפיה של פיטה... עם פרוסטינג ורוד!
נראה לי שגייל וקטניס היו מנסים להכין לעצמם לביבות מהחמישה תפוחי אדמה הקטנטנים והבודדים שהם הצליחו להשיג ולדאוג שיהיו מספיק לכל בני המשפחה.
או שקטניס הייתה קוטפת כמה פרחי קטניס ומכינה לבבות מהשורש שלהם!

ringo333

New member
יש!

את מרשה לי לאכול עוד סופגנייה? חוץ מהתשע שכבר אכלתי (ספרתי)?
הדלקנו היום נר ראשון! יש לנו אורח בן קצת פחות מ-18...הוא חתיך. מחר יש לחברה שלי יום הולדת ואנחנו עושים לה מסיבת הפתעה. מחרתייים אני טסה למרכז. עוד שלושה ימים יש מפגש ביטלס. וא כמה ימים אצל סבתא בחיפה. ואז עשיית שיעורי בית
קטניס וגייל היו מכינים (כמו שאמרת) לביבות מכל מיני צמחים ושורשים שהם מצאו ביער, אולי אפילו מוכרים את הלביבות. נראה לי שקטניס ופרים היו מכינות חנוכייה מכל מיני אבנים ומכינות נרות צנועים מגושי שעווה שקטניס השיגה בכירה ומדליקות אותם. פיטה היה אוכל סופגניות לא טריות מהמאפייה, כי אי אין מאפייה שמכבדת את עצמה שלא מוכרת סופגניות בחנוכה. בטח היו מדליקים חנוכייה גדולה בכיכר המחוז.

Mockingjay

New member
הבטחתי לבוא לבקר

כמה כיף שיש פה אנשים :) מלא פה , אני משתדלת לעקוב אחרי הכל.. לאט לאט אבל בטוח. חג שמח
מוקינג'יי

terrapin

New member
ובכן...
MJ

במאפיית "הפיתה של פיטה" החדשה שנפתחה במחוז 12 במסגרת שיקומו מחדש מוצגות לראווה סופגניות מפוארות, מהסוגים המוזרים האלה עם קרם-ווטאבר-בציפוי-ווטאבר-במילוי-ווטאבר. פיטה מכין לקטניס סופגניות במילוי גבינה. ולהיימיץ' סופגניות עם אלכוהול >< כל החבר'ה מהמרד מוזמנים לנר ראשון במחוז 12. אנני והבן שלה (שההד-קאנונרים בטאמבלר חלוקים אם קוראים לו פיניק או לא. אני טוענת שלא. פיניק יש רק אחד), ג'והנה ואנובריה הזוג הלסבי הלוהט, כולם באים! ביטי מגיע עם חנוכיה-משוכללת-שהופכת-לשקר-כלשהו כמתנה לזוג הצעיר. קרסידה ופולוקס (לא, הם לא ביחד) מגיעים עם מצלמה ומצלמים הום וידיאו חמוד של כולם, אבל היימיץ' הורס אותו כל הזמן כשהוא נדחף למצלמה ושר גרסאות משלו לשירי החנוכה. הפרפ טים - פלביוס וניה ואוקטביה באים עם המון מתנות מהממות לפיטה ולקטניס. הם מביאים גם קולר ורוד עם נצנצים לבאטרקאפ. הוא לא מוכן שישימו לו אותו. וגייל? הם שלחו לו הזמנה. אני חלוקה בדעתי אם הוא בא או לא, עם נטיה ללא. מה את אומרת נוי?

N o R i K o

New member
ברור שלא

הוא פשוט ישאיר הודעת "חג שמח." ככה, בדואר, בלי כתובת, אנונימי לחלוטין. פיטה סתם יניח את זה על שולחן המטבח כדרך אגב, ואז קטניס, שמהשניה שהיא ראתה את הגלויה הבלויה הזו ידעה בדיוק ממי היא נשלחה, תיקח אותה איתה לחדר לרגע בודד, תמולל את הנייר בין האצבעות שלה ותבכה ותבכה ותבכה.

גיני1998

New member
יאיאיאיאיאיאיייי חופש!!! D:

נראלי הייטימיץ' היה מדליק לו איזה נר ואוכל סופגנייה במילוי אלכוהול
קטניס וגייל בטח היו מגלפים לאחים שלהם כמה סביבונים
ופיטה עם המשפוחה אוכלים סופגניות ולביבות שרופות

על בטוח, הייתה ארוחת חג של HG

פני שועל הייתה גונבת את כול האוכל לפני שמישהו יספיק להגיד "ג'ק ניקולסון"

מיה 1342

New member
חג שמח D:

פיטה בטח היה חוגג את החג כראוי עם נרות ולביבות וסופגניות עם שוקולד
לגבי גייל וקטניס - טוב, אני די רואה אותם כאתאיסטים. לא יודעת, קשה לי להאמין שמישהו במצבם יאמין שיש אלוהים - אני יודעת שאני לא הייתי מאמינה. אבל פרים בטוח הייתה דואגת לאווירת החג בבית משפחת אוורדין!

למעלה