בוא/י נהיה פיריים - אחת הסיבות

הוא לא הסיבה היחידה - אבל הוא בהחלט גרם לזה. את/ה יודע/ת כמה פעמים שמעתי מגולשים בתור מנהל שהם נרתעים מלכתוב בפורום כי על כל דבר הם מקבלים תגובות ציניות ועוקצניות בפורום שאמור להיות פורום תמיכה חברתי? ברוב הפעמים האלה, כשגולשים כתבו לי על כך, הם ציינו במפורש את אטיוד 5.

shellyland

New member
טוב, עיצבנת אותי.

לא הייתי כאן מזמן ולא עקבתי אחרי השירשור, אבל הפורום הזה יקר ללבי וראיתי את ההודעה שלך דרך "הודעות אחרונות, - והתעצבנתי.
לפיכך, החלטתי לחזור לפעילות פה בפורום כדי להוכיח שאת/ה טועה.
זהו.
חזרתי.

לאחר לבטים, מחשבות ושתי התיעצויות החלטתי לפרוש מניהול הפורום. אני שמחה שהתנסתי בניהול הפורום, אמשיך לבקר בו כגולשת. מאחלת לכולם חג פורים שמח . שרון

מממ...

מקווה שהבחירה הזו נכונה בשבילך, ושזה בא ממקום טוב עד כמה שאפשר. תודה על תקופת הניהול!

את עוד יצאת בזול

האיש הזה ניסה להרוס לי אירוח כאן בפורום, ואחרי כן הוא עוד התגאה בזה.

זה שהאינטראקציה שלך אתו כמנהלת הסתכמה בסה"כ ב"עשית עלינו סיבוב", זה רק משום שניהלת לזמן קצר.

אטיוד5

Active member
מצחיקול

שני הלינקים האחרונים הם **מאחרי** שסאלי היתה כאן, ולכן בודאי שלא באו להרוס לך או לה.
בלינק הראשון הצגתי לה שאלות ראויות ביותר. אלא שהנעימה שלהן לא מצאה חן בעיניה. זב"שה.
אבל מה שיותר חשוב , לא היה פה שום "נסיון להרוס". ובעצם חבל שלא.

כל מי שהיה אי-פעם מנהל פורום

יודע עד כמה מה שכתבת הוא הרסני.

הרי האירוח מקודם בעמוד הראשי, וגולשים חדשים נכנסים בעקבותיו לפורום. מה הם צריכים לחשוב כשהם רואים שאלות "ראויות" כמו שלך, שבאות לעקוץ את האורחת? מה הם מבינים מזה על אופי הפורום ועל אופי הגולשים כאן?
וגם אם הם נכנסים אחרי האירוח ורואים את הממצאים שכל-כך היה חשוב לך להביא (ושבעצם אין מאחוריהם כלום, חוץ מהנטיה שלך להראות שאתה יודע יותר טוב) - איך לפי דעתך הם מתרשמים מזה לגבי הפורום? אני יודע שבשבילך זה לא חשוב, אבל בשבילי כמנהל זה חשוב. אם היה סיכוי שגולשים מבחוץ יתעניינו בפורום בעקבות קידום האירוח - אתה הרסת אותו.

למעלה