Bulletproof Weekend

lilison13

New member
Bulletproof Weekend

לי לא עשתה,אז יאללה: שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שבוע טוב לכולם ^^

lilison13

New member
ומשו קטן לגבי מכ"ר

מישהו מכיר את זה? http://deadpegasus.com/ ככה לקראת השנה,נתחיל עם עדכונים קצרים וזכרונות אישית אני ראיתי את זה רק היום

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת

שיר השבוע של MCR: בולטפרוףת סייב יורסלף שיר השבוע בכללי: אממ וואו...מלא Alice in chains ו soungarden וFoo fighters אמן/אלבום השבוע: Alice in chains soungarden Foo fighters סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: על טבעי דקסטר גוסיפ גירל יומני הערפד וסיקרט סירקל דבר טוב/רע שקרה השבוע: וואו לא זוכרת...אני רק יודעת שיש לי את הכיתה הכי הזוייה והכי מופרכת בעולם! יום הכי טוב השבוע: שלישי ויום הכי רע השבוע: שני/רביעי התחדשות השבוע: אמממ עליונית וגרביונים
האדם שעשה לי את השבוע: חברות מהטכניון סיכום שבוע במילה אחת: הזויייייייייייי ציטוטי השבוע: "לי איך קוראים למשפך הזה של המרק??" "אממ את מתכוונת למצקת??" "כן!! מצקת!...מה זה השם הדיבילי זה??? מה זה מצקת???" "אם עכשיו אנחנו מצב כפית מה נהיה בערב??" "מצב סכו"ם"
תכנונים לשבוע הבא: טכניון, להפגש עם חברה שלא ראיתי מליון שנה וזהו נראה לי
תמונת השבוע: אני מאוהבת
בליין סטיילי! RIP

Ayush Cohen

New member
:p

שיר השבוע של MCR: the goth of you i don tlove you Headfirst For Halos Honey, This Mirror Isn't Big Enough For The Two Of Us שיר השבוע בכללי: אין אמן/אלבום השבוע: MCR ♥ סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע:אין דבר טוב/רע שקרה השבוע: אני לא אפרט >< יום הכי טוב השבוע: אין ויום הכי רע השבוע:שני :( התחדשות השבוע: לקים >< האדם שעשה לי את השבוע: >< סיכום שבוע במילה אחת: עצוב :( ציטוטי השבוע: אין >< תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע:

shani cohen1

New member

שיר השבוע של MCR:פלנטארי שיר השבוע בכללי:guns n roses -street of dreams אמן/אלבום השבוע:אמממ...הרבה... סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע:גם הרבה... דבר טוב/רע שקרה השבוע:
יש לי מיטה חדשה...
יש לי טונה מבחנים ואני שונאת את המורה למתמטיקה!!!!
יום הכי טוב השבוע:שבת ויום הכי רע השבוע:שני...יש לי שעת אפס
התחדשות השבוע:מיטההה חדשהההה!!! האדם שעשה לי את השבוע:חברות סיכום שבוע במילה אחת:לחוץ! ציטוטי השבוע:חברה שלי:"אני היחידה שמריחה פרגיות?" אני:"זה בטח המוח שלי מתבשל משלוש שעות מתמטיקה!"
תכנונים לשבוע הבא:ללמוד למבחנים...ו...לילמוד בכללי...
תמונת השבוע:חחח...יכול להיות שראיתי את זה פה..אבל זה גאוניייי!!!יאוו אני כול כך רואה את זה קורה!...

למעלה