חיסון כיתה א' - מאחורינו

Tin Tinn

New member
חיסון כיתה א' - מאחורינו

היום חיסנו את כיתות א' אצלנו המחנכת של טינק שלחה מייל עם השעה בה יחסנו את הכיתה שלנו והזמינה הורים שמעוניינים לבוא טינק לא ממש נלחצה מזה, אבל כיוון שיכולתי להגיע, הגעתי. באתי משוריינת בסוכריות שקניתי עם טינק לכולם, וטוב שבאתי טינק נכנסה לחדר שבו חיסנו - היו שתי אחיות וכבר ישבה שם ילדה אחת והיא צרחה
לא!!! זה יכאב לי!!! אמא!!!! לא!!! מסכנה טינק, ראיתי איך הבטחון העצמי הולך ומתפוגג והלחץ מתחיל להשתחל... חיבקתי, דיברתי לה באוזן בשקט, ניסיתי להסב את תשומת הלב, והאחות הזריקה בצ'יק צ'ק, ונראה לי שטינק הופתעה שנגמר

דש1דש

New member
כל הכבוד לה!

מעניים מתי יגיע אלינו.... תפוחית מאוד חוששת, אחותה כמובן מסבירה לה שזה כיף ומוכנה להחליף אותה
וזה רק מאפשר לה לפחד יותר

מיבי

New member
כל הכבוד. לנו לא היתה הצלחה כזו.

כשהגעתי לבית הספר מצאתי ילד מיילל בשקט ליד שולחנו. המורה סיפרה לי שמהבוקר הוא לא שקט. כל השכנועים לא עזרו. הוא בשום אופן לא היה מוכן לקבל את הזריקה. עכשיו אני צריכה לקבוע לו תור לזריקה בנפרד. באסה. כיף לכם שעברתם את זה בשלום.

Tin Tinn

New member
אוי

ממש לא נעים ועכשיו הוא יעבור את הלחץ הזה שלפני שוב... מבאס

אורora

New member
גם לי יש בבית

ילדונת עם פוביה רצינית מזריקות. ( ואני מבינה לליבה גם אני הייתי כזאת) אני לא משכנעת, כי היא לא תשכנע. ולדחות את זה רק מאריך את הסבל. באתי לבית ספר. לקחתי אותה על הברכיים. בחזרתי בכוח והיא קיבלה את החיסון ובזה תמה הסאגה ( זה נכון לשנה שעברה בכיצה ב השנה לשמחתי אין חיסונים). למרבה הרווחה היו עוד ילדים רבים כמוה מסביב ( כולל אחד שאבא שלו נאחץ לרוץ אחריו ברחבי הבית ספר) כך שלא היינו יוצאות דופן במיוחד

catנוע

New member

מסכנון...זה מפחיד לקבל זריקה, ויש כאלה שלראות את כולם לא עוזר להם. באמת מבאס, אבל אין הרבה מה לעשות.

אכן בעסה. תמיד יש ילדים שמסרבים

ואז נאלצים להתחסן בנפרד, בעסה שנפל עליכם...

כשהולכים למרפאה מחוץ לבית הספר, ואין את כל

החרדה של הילדים סביבם, הכל הולך בזריזות וללא בעיה. את לא צריכה לדאוג. ולמרות הפיתוי שקיים לעתים אצל הורים להחזיק את הילד בכוח, הייתי ממליצה לך לנשום עמוק ולתת לו לעשות את ההחלטה. כמובן שאפשר להמתיק את הרגע בממתק ולהבטיח פרס על האומץ. ההחלטה שלו, כשיגיע אליה, והכבוד שלך לרצון שלו, תיתן לו הרבה יותר כוח לעומת סיטואציה שבה יאנסו אותו לקבל זריקה. זה שווה כהשקעה לטווח ארוך לזריקות או בדיקות הדם הבאות.

ג e ש e ם

New member
למה הכוונה לתת לו לעשות את ההחלטה?

לתת לו פתח להחליט שלא? אני בהחלט מאמינה בלנסות לשכנע וללכת בטוב, אני מוכנה לתת חופש החלטה על ה"איך" (כמה שהזמן והסבלנות שלי ושל האחות מאפשרים) אני אתן להן את הבחירה להחליט אם עכשיו או עוד 5-10 דקות, אם בנכונות או בכוח, אתן להן להציע פתרון... מה שאני לא אתן זה פתח לאפשרות שזכותן להחליט שלא לקבל חיסון.

אורora

New member

הבת שלי מעולם לא היתה מחליטה לקבל את הזריקה אם זה היה תלוי בה. גם תמורת כל הפיתויים בעולם. הדבר היחידי שעזר לה היה הידיעה הברורה שאין לה ברירה ולא משנה מה זה יקרה.

הכוונה היתה בהחלט לחכות עד שירגישו שהן

מסוגלות לזה, וזה אומר לחכות גם שעה או שעתיים או כמה שאת יכולה לחכות, ולא שהן יבחרו לא להתחסן.

כל הכבוד....

במיוחד לאור הפרומו...
גם אצלנו, איפשהו בין כיתה א' לב' התעוררה פוביה קשה... בסבב הראשון של החיסונים השנה לא עזר בית דין (לא הייתי נוכחת), ובסבב השני, התחסנו, אבל גם- תוך מחאות רמות ועוד כל מיני .... טוב שעבר...

catנוע

New member
נשמע שעבר בסדר

למרות הלחץ (מסכנה..) אני בשנה שעברה לא הגעתי לחיסון ואחר כך ננזפתי קשות

הרמוניה

New member
מענין מי זה יגיע אלינו....

לא קיבלתי שוםמרתב או הודעה בענין כנראה שתורינו עוד לא הגיע אשמח שזה כבר יהיה מאחורינו אני מהמרת על התגברות אבל לא בטוחה..... הרמוניה

למעלה