חיסון טטנוס איפה ניתן לעשות?

Sashuka

New member
חיסון טטנוס איפה ניתן לעשות?

בני הקטן בן שנתיים וחצי, לא חוסן מאז גיל חצי שנה... ברצוני לחסן אותו רק בחיסון טטנוס, אבל אני לא יודעת איך לעשות זאת... האם עלי לבקש מרשם מרופא, לקנות בבית מרקחת, לתאם עם אחיות בקופ"ח ושהן יחסנו אותו? או שאני יכולה לקבוע תור לטיפת חלב ולבקש את החיסון הספציפי הזה? לא נראה לי שהם ישמחו אם אופיע פתאום אחרי שנתיים... בהתחלה הם עוד ניסו לשכנע אותי להגיע לבדיקות וחיסונים, אבל אחרי שנת מכתבים וטלפונים, כנראה התייאשו... יש אולי עוד אופציות? תודה

תשאלי את האחות בקופ"ח

לפני 10 שנים הייתי צריכה להתחסן לטטנוס ולדעתי האחות בקופ"ח חיסנה אותי (אני יכולה לנסות לבדוק מי חתם בפנקס החיסונים שלי, אבל זה היה לפני 10 שנים)

POOH*

New member
אני מחסנת בקופ"ח

טיפ"ח אצלנו היא בתוך קופ"ח ואותן אחיות שייכות גם לזה וגם לזה. ואנחנו מחסנים לפי תוכנית שלנו אצלןן בלי שום בעיה. כן שאלו ובדקו שאנחנו יודעים מה אנחנו עושים ומבינים את הבחירה בויתור על חיסונים. וזהו.. מאז אני קובעת תור מגיעה מחסנים למה שביקשתי וזהו. POOH

nuvnuv1

New member
זה דיפטריה+טטנוס D.T

אין בקופ"ח חיסון לטטנוס בלבד, המופרד ביותר מכיל דיפטריה וטטנוס, אם את עושה בטיפת חלב צריך להודיע להם והם בד"כ מזמינים כמה הורים יחד לעשות את החיסון באותו היום. אפשר לרכוש את הטטנוס לבד באופן פרטי, אבל כשדיברתי על כך עם טיפה מן הטבע הם אמרו לי שהם פחות ממליצים עליו כי הוא מכיל יותר אלומיניום מהדיפטריה טטנוס.

ענבלית70

New member
יש טטנוס בלבד גם דרך קופ"ח

לא פשוט להשיג אותו, אבל אפשרי. מה שכן, גם אנחנו בחרנו בסופו של דבר בDT בגלל האלומיניום.

ענבלית70

New member
אין בו כספית

ראיתי בזמנו את העלון של החיסון. היה בו 0.6 מג אלומיניום לעומת 0.17 ב DT. בנוסף לא צויינה כמות פורמלדהיד וגם זה לא מצא חן בעיני.

פולספגן

New member
את הטטנוס לבד לא בדקתי, אך ב-DT יש כספית

בדקתי באופן אישי מהעלון של החיסון ואני גם יכולה לקשר לך לאתר שמראה את זה. יותר מאוחר אסתכל באתר הזה, מה נרשם על טטנוס לבד ואעדכן.

ענבלית70

New member
אני אשמח לקישורים

למרות שאמורים להיות לי על המחשב העלונים של החיסונים. אני אחפש בסופש.

ענבלית70

New member
אם את מעוניינת בטטנוס בלבד

בלי הדיפיטריה, כתבי לי מסר, אני אתן לך מספר טלפון של מישהי במשרד הבריאות חדרה. פונים אליה ודרכה החיסון נשלח לקופה.

Sashuka

New member
תודה לכולם על התגובות

אתקשר ביום ראשון לטיפת חלב ואקבע תור לחיסון, אם יעשו לי "בעיות", אשלח לך מסר... שוב תודה לכולם וסופ"ש נעים

למעלה