הסרטון הנבחר #15

HanAn189

New member
הסרטון הנבחר #15

ארתור מציג בפניכם את הביצוע האקוסטי של שליישית Destiny's Child ללהיט Cater 2 U משנת 2005: http://www.youtube.com/watch?v=n382SwGoEd4 מה חושבים על הבנות?
(פעם ראשונה שDC מופיעות בפינה! |כבוד|)

RTur

New member

איזה יפה זהההההההה!!!! בלי קשר לזה שאני נורא אוהב את השיר הזה, זה ביצוע ממש ממש מקסים. מה שאני אוהב בגרסה הזו שזו אחת הפעמים הבודדות שהן שרות הכל בלייב, כולל הפזמון וקולות הרקע. בקשר לזה אני מדבר בכללי, לא רק על הביצועים של השיר הזה ספציפית. תמיד קלי ומישל היו מלפסנקות את קולות הרקע אלא אם כן יש להן איזה סולו שאותו הן כן עושות לייב. את הפזמונים בדרך כלל שלושתם היו מלפסנקות ואם כבר אז ביונסה הייתה מאלתרת איזה כמה משפטים (או שקלי מתחילה לחפור בדיבורים שהיא לא שומעת ת'קהל ושישירו איתה). התיאום ביניהן מעולה איך הן יודעות לשיר שקט יותר כשמישהי שרה סולו ובפזמון להיות בהרמוניה. אהבתי שדווקא קלי היא זו שבאמצע והיא גם זו שאחראית לתת את הסימן כמה למשוך את התו (הנקישת אצבעות חח). הצחיק אותי איך שביונסה התחילה לאלתר בסוף וממש נכנסה לזה בלהט וקלי מנפנפת עליה שתירגע
התגובה הראשונה שם ביוטיוב ממש מצחיקה - נראה שסשה פירס התחילה לצאת מתוך ביונסה.. היא ממש נאבקה בה
חבל רק שזה לא השיר המלא אלא גרסה ממש מקוצרת.

למעלה