בחירת אלבומי שנת 2011

בחירת אלבומי שנת 2011

חברים יקרים, היום מסתיימת לה שנת 2011, שנה של בציר איכותי מאוד בז'אנר רוק ישראלי. עשרות דיסקים משובחים שכיף להאזין ולקנות (כן, לקנות). ציינו 3-5 דיסקים שממש אהבתם השנה ולמה. צפויה הגרלה בין המגיבים שבסופה הפתעה
. שנה טובה
!

גיא חזק

New member
יאאללההההה 2012

*מנגינה-מוניקה סקס *המיטב-רד בנד *אתה נמצא כאן-ברי סחרוף *בן חורג-ד"ר קספר *רסיסי לילה-אהוד בנאי הלוואי שהשנה סוף סוף משהו חדש של היהודים :)

גיא חזק

New member
שכחתי לכתוב סיבות,אז אני כותב אותם כאן

מנגינה-מוניקה סקס: אלבום משובח מאוד,דווקא יותר אהבתי את השירים הפחות מוכרים מהאלבום הזה כמו "גשר" ו"להפסיד לניו יורק" וכמובן "לפני השינה" המיטב-רד בנד:ביצועים ענקיים,עם נינט הביצוע פשוט אדיר,ובכלל אלבום מעולה,יאאלה עונה 3 :) אתה נמצא כאן-ברי סחרוף: אלבום ענק,שירים אדירים,וזה שהוא העלה את כל הלאבום בחינם ליוטיוב בכלל היה רעיון שיווקי גדול לטעמי בן חורג-ד"ר קספר: עדיין לא קניתי את האלבום, אבל מהסינגלים הוא ממש טוב, והייתי במופע השקה של הסינגלים רסיסי לילה-אהוד בנאי: גאווה למשפחת בנאי, אלבום מעולה

Mr Magpie

New member
שלי

1. ברי סחרוף - אתה נמצא כאן חיכיתי הרבה לאלבום הזה והוא הגיע. ברי הוא האליל שלי. אלבום לפנים 2. גבריאל בלחסן - גם כשעיניי פקוחות בלחסן שוב עושה את זה. המילים שלו כלכך פוגעות. אתה שומע ומתהפכת לך הבטן. לא לפספס 3. אהוד בנאי - רסיסי לילה אהוד הוא החביב עליי ממשפחת בנאי, למרות שאביתר מוכשר יותר. אלבום טיפוסי של אהוד בנאי, בדיוק כמו שאני אוהב. מחכה מאוד לשמוע את "בני המה", שיצא החודש, נשמע מעניין בטירוף עוד אלבומים לא רעים מהשנה: רמי פורטיס - החבר אני נעם רותם - ברזל ואבנים (אולי פה רק בגלל "עזרה בדרך" האדיר) Tree - Tree "מנגינה" של מוניקה, אגב, בעיניי רע מאוד

גבריאל בלחסן סחרוף ובנאי

גבריאל בלחסן -גם שעייני כבויות. אהוד בנאי-פרפרי לילה יפה ברובו ברי סחרוף-אתה נמצא כאן-פסיכדליה טובה ברובו .

o0O0o

New member
גבריאל בלחסן בענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אין עליו הכי טוב שיש!!!

it amar

New member
אלבומי השנה -

* יהוא ירון - דברים יומיומים כאלה: אין עוד אחד כמוהו שיודע להוציא צלילים יפים ומוזרים כאלה מהבס. אלבום מוזר בהתחלה אבל שווה להתעמק בו. * מרסדס בנד - זהות: אהבתי את השינוי של מרסדס בנד מרוק פאנקי לרוק מטאלי ( עדיין עם הרבה פאנק בשירים). אחד האלבומים המקפיצים בשנה האחרונה. *טליה אליאב - קוד הזיכרון: זה טוב שיש מיני חקיינית פי ג'י הרוואי עם הרבה יותר מזה. אלבום מעולה , הרבה יותר מוצלח מהקודם שלה. שני אחרון אוקטובר - יופי: למרות שטכנית הדיסק הופץ כבר ב2010 ולפני, הוא יצא לחנויות רק ב2011. דיסק שמתאים ברוחו לרוח הפאנק המחאתי, הצועק את האמת. דיסק שכולו כעס על העולם. הקולקטיב - Onwards: אלבום שלקח לי ולי 15 שמיעות עד הסוף כדי להבין עד כמה הוא טוב. עוד מומלצים: נעם נבו, רמי פורטיס, ברי סחרוף

mo143

New member
3 זה מספיק

גם כשעניי פקוחות - גבריאל בלחסן חד ופוצע, כהרגלו, עם טקסט שנע בין שפוי למשוגע בין יפה למכוער עולם של ניגודים של כאב של אהבה מייסרת, של באגרוף בבטן... תודה לך גבריאל בלחסן! על עוד דיסק שמציל אותנו מעולם השקר... אתה נמצא כאן - ברי סחרוף עושה זאת שוב עם אלבום משובח, מוצא את אלוהים בשגרת היומיום ולא מצמצם אותו לכדי קטנות האדם "פתח לנו שער... כי פנה היום..." רסיסי לילה - מעט חוזר על עצמו וצפוי אבל אהוד בנאי הוא יוצר משובח שתמיד כיף לשמוע, "גלידה וטנגו בליל קיץ על הטיילת"

shoham95

New member
2012

1. אתה נמצא כאן- ברי סחרוף: אלבום מעולה. ברי אף פעם לא מאכזב. הטקסטים של הרבה כותבים מוכשרים ולחנים מעולים, וההפקה שלגמרי שואבת. פשוט תענוג. 2. ברזל ואבנים- נעם רותם: אחד האלבומים הכי טובים ששמעתי בחיים. באמת. נעם מוכשר ברמות והוא יצר אלבום מושלם. 3. להשאר- דודי בר דוד: אלבום נהדר! דודי כותב בצורה ממש נוגעת ללב, וגם כל שאר הדברים באלבום (לחנים, הפקה, שירה, נגינה- הכל) מעולים. אלבום שהתמכרתי אליו קשות ולגמרי בצדק- גם הוא מושלם לדעתי. 4. רסיסי לילה- אהוד בנאי: אהוד זה אהוד, אין מה להגיד. כרגיל טקסטים מעולים, וגם כל השאר. 5. מנגינה- מוניקה סקס: מעולה. באמת שאין לי כבר מה להגיד חח אני מרגישה שאני חוזרת על עצמי.
נו מה, כל מה שאני אוהבת באלבומים נמצא כאן- הטקסטים והלחנים וכל השאר. אני לא אפרט שוב נו.
הם יצרו אלבום מעולה וזה הכל. 6. אני חייבת להוסיף עוד אחד- צד א- אסף אמדורסקי: שוב, כמו שאמרתי על "מנגינה", רק רוצה להוסיף- העיבודים של השירים שואבים, וזה אחד הדברים שאני הכי אוהבת במוזיקה. (אני לא יודעת איך להסביר למה אני מתכוונת, זה מה שיש פה וגם אצל רדיוהד, אצל אדיר והילדות ועוד כמה.) זהו.

ripliav

New member
דווקא קניתי הרבה השנה ... חייב לציין 10

1. נעם רותם - ברזל ואבנים : חזק ומרגש . רוק בסיסי איכותי וטקסטים משובחים. 2. ברי סחרוף - אתה נמצא כאן : מהפנט וחדשני. רוק משולב בעיבודים עשירים ונפלאים מיוחד ומרתק כמו שרק ברי יודע. 3. גבריאל בלחסן - גם כשעיניי פקוחות : כואב, פוצע, שקט ומחלחל . דיסק מצויין שחיכיתי לו המוןןן 4. יהודה פוליקר - כל דבר מזכיר לי : ניחוח ישן , טקסטים חדים ומפתיעים ומוסיקה מגוונת . 5. רמי פורטיס - החבר אני : דיסק בוגר, מוקפד וכשף . פורטיס רגוע ואיכותי . 6. אהוד בנאי - רסיסי לילה : לא רק שלא התאכזבתי אלא עד היום אני חוזר אליו ומוקסם. אהוד טרובדור מגיש שירים חצי סיפורים ומוסיקה נפלאה. דיסק שהוא חוויה מרגשת. 7. מופע הארנבות של ד"ר קספר - בן חורג : כי זה בכל זאת דיסק חדש לקספרים. מקפיץ ומלהיב ומכין נהדר לדבר האמיתי - הלהקה בהופעה חיה ! 8. כנסיית השכל - שורות של אנשים : יצירה מרטיטה. 9. אסף אמדורסקי - צד א' . משובח . 10. אסף ארליך - שקט עכשיו : צריך לתת לו עוד זמן ... בקיצור - אין כמו לקנות ! דיסק ישראלי חדש ... תשקיעו בתרבות שלכם ! וכמה אני מחכה לאביב גדג' החדש שיבוא עלינו במהרה אמןןןן ... אין לכם מושג :)

בוחר!

לא לפי סדר: 1. דרגות לכלוך וניקיון / ישראל ברייט - אומן נהדר שלצערי מפוספס מאוד. התחיל את הקריירה המוזיקלית שלו בלהקת השמחות, פוקד פעם בחודש-חודשיים את התמונע והוציא אלבום מעולה. באמת מעולה. שירים מומלצים: לילה לבן, המנקה 2. Bad Love / The Walking Man - אמנם לא מוצלח כמו הראשון של דה ווקינג מן (גלעד כהנא), אך בהחלט לא רע בכלל. 3. Onwards / הקולקטיב - עזבו רגע את השירים המוצלחים, קנו את דיסק בשביל העטיפה. חתיכת אומנות שיצר Know Hope הגאון. 4. להישמע להוראות השימוש / אנטיביוטיקה - שם קצת מרתיע, אבל אחלה שירי רוק מכוסחים. אני אהבתי מאוד. 5. אחד באפריל / סמדר אקראי - אני לא חסיד פופ, אומר לכם את האמת, אבל ההפקה של גיל לואיס מצליחה ליצור אלבום לא קיטש ויחד עם זאת מגניב. יש שם כמה שירים שבכיף יכולים להיות להיטים בMTV.

והזוכים הם...

Mr Magpie mo143 it amar כולם אוהבים את ישראל גיא חזק לקבלת הדיסקים נא לשלוח לי - שם מלא, כתובת (רחוב, עיר, מיקוד). תתחדשו!

למעלה