מה אתם שומעים עכשיו?| חזרתי!!!!!!D:

Ayush Cohen

New member
כן צריך לעורר את הפורום שכיף יחזור

תקשיבו אני צריכה עזרה חח אני רוצה לעשות סרטון לMCR ששם נראה להם כמה אנחנו הישראלים אוהבים אותם כי אנחנו חייבים להזמין אותם וכולם עשים קליפים וזה אז צריך לעשות משהו מיוחד ונחמד אבל ציך לארגן את זה וזה כיאילו חשבתי להראות להם אממ את הפורום שלנו ואת הקבוצה בפייסבוק ואת הקבוצה בטוויטר ואפילו את הכתבה שלהם בראש אחד ולהגיד שזה עיתון נוער מאוד מפורסם כיאילו אפילו לטטטש דברים וזה (נגיד אם לא מסכימים שנרא אותם וזה) ואפשר גם בסוף נגיד מתי שפעם הבאה יהיה מפגש מעריצים בקבוצה בפייסבוק לצלם שם נגיד לכלולל את כל המעריצים שיצעקו שהם רוצים הופעה וזה וצריך כיאילו שנגיד תהיהה לכולם חולצה שכתצוב שם דברים כאלה נגיד: "we want MCR to show at ISarel " וכיאילו אני יכולה לערוןך את הסרטון כי אני עובדת בוידיו פרימייר (תוכנת עריכה של סרטים) וכל זה ונמצא כבר דרך לפרסם את זה (חוץ המקבוצה של MCR הרשישמית כי הם יקללו אותנו כל המעריצים הדפוקים שם ניראלי יש שם אנטישמיים וזה ) זה רק רעיון תעזרו לי בבקשה לפתח אותו כי אני יודעת שהוא נשדמע מטומטם וטיפשי אבל אני באמת באמת רוצה הופעה וקליפים? כולם עושים את זה

אירוח בנושא העולם החדש

מחר (יום רביעי), בשעה 18:00 יתקיים אירוח של ניב נבון שיעסוק בחינוך הגלובלי לאור המחאה החברתית העולמית. ניב נבון הינו אחראי על תחום החינוך ב"תנועת הערבות", רכז חינוכי לגילאי 9-12 ברשת מרכזי חינוך "לגדול בכיף" ומנחה תוכניות טלויזיה העוסקות בבניית החינוך לדור הצעיר. ‫שיטת החינוך עליה הוא מתבסס היא אינטגרלית ומיועדת לבנות מהילד אדם שידע להתקשר נכון עם סביבתו כאמצעי להתפתחות ובניית חיים טובים בעולם החדש שמתגלה היום. האירוח יתקיים בפורום "קבלה בעידן המודרני", ואתם מוזמנים לשאול שאלות כבר מעכשיו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=685&MessageId=157031439

למעלה