- 2

ronen1981

New member
הי חזרתי לחפש
.

יצאתי עם מישהי חודש וחצי וזה לא הסתדר בסופו של דבר, מכל מקרה כותב כדי שבנות המין היפה יראו וידעו שאני שוב פנוי ומחפש
. מסרים יתקבלו בשימחה , אפשר לחפש בפורום הודעות שלי בכייף שכוללות תמונות שלי ומידע רב עלי . בגדול לחדשות שפה , אני בן 30 , עובד בהיי-טק , נראה טוב , איש שיחה מעניין , אוהב לבלות במגוון צורות
. אמנם אני לא אוביקטיבי אך בפרוש אני יכול להעיד על עצמי כעל מציאה
. זהו בינתיים סופ"ש נעים לכולם.

זהר nj

New member
שתיקה של אהבה

המדבר הזה של הארץ יש בו המון לספר על כאב אהבה ומלחמות. מה שאני אוהב אצלך הכי זה את ה שקט שלך.יש בו כל כך הרבה. לפעמים אני נזכר איך הגעת אלי באותו יום לבסיס .זה היה בהד 1 במצפה רמון.באותו יום שישי סימנו את הניווט בדד. כל הלילה שוטטתי במרחבי במכתש הקסום ההוא לאסוף נקודות ציון .אני זוכר את הרגע שהגעתי לחדר וראיתי אותך ישובה על המיטה שלי..ישבת שם בין המאג..לאפוד..ולערמת מדים מסריחים שחיכו להחלפה..והיית יפה כל כך. אני יודע שבקושי עמדתי על הרגליים אחרי ניווט בדד של 40 קמ כל הלילה קשה היה לי לעמוד על הרגליים...ואני זוכר שאמרתי לך .."איזה יופי שבאת".. זו הייתה השבת הכי יפה בחיים שלי.הניווט ההוא ...המראה שלך...השקט של יום שבת בבסיס קורס קצינים בה"ד 1...בכל נראה לי כמו תמונה ץץכזו ישנה עם שיר רגוע ויפהפה של הפרברים. את יודעת...באותה שבת כשעמדת כבר לעזוב...שאלת אותי אם אני אוהב אותך.אמרתי לך שכן.קצר כזה.בלי הרבה הרחבות. אחכ דקה אחרי שעלית לאוטובוס ..חשבתי שהתשובה כן לא ממש מספיקה.אבל אז הייתי סגור..אולי צעיר..אולי אפילו אהבתי בלי להבין מה המשמעות של המילה אהבה. ואת עלית לאוטובוס..שלקח אותך והשארת אותי שם על הכביש הבודד הזה בין מצפה רמון לשדה בוקר ..לבד..והלב שלי נשאר לפתע נטוש כמו חדר שעוזבים אותו פתאום. רגע אחרי שנסעת רציתי לומר כמה אני אוהב אותך.אבל לא היה לי למי.ואחכ עבר שבוע..וחודש..וסימתי את השרות..והתחתנתי איתך..ונולדו לנו ילדים..והקדשנו את עצמנו לדאגות..לריצות...ועזבנו את הארץ. אני לא יודע למה אבל משהוא השבוע גרם להזכר ברגע ההוא ..באותן יום בו בקרת אותי אז עברו המון שנים..וכבר סימתי תקורס..וחתמתי קבע..ועברו המוון שנים ..ואני כבר לא שם יותר..אבל לפעמים אני חוזר למקם ההוא ..לאותה תחנת אוטובוס שכוחה ..על כביש שדה בוקר באר שבע...ודקה לפני שאת עולה לאוטובוס ..את שוב שואלת אותי ...אתה אוהב אותי?ואני אומר לך ...שמכל הדמעות אני אוהב את דמעתך....מכל הצחוקים אני אוהב את צחוקך. מכל השתיקות אני אוהב את שתיקתך שהיא יפה..שהיא סולחת...כמו דף משיר ..שתיקה של אהבה. והנה אני יושב כאן מול המחשב וכותב לך את מה שלא אמרתי לך אז. תיכף אני ארד למטה..ואני ארה אותך..שותה את התה שלך..ואחכ אנחנו נקפל כביסה יחד...נטאטא את הרצפה..אני אחכ אשב על הניירת לשנת המס הבאה..את תכיני לנו ארוחת צהריים..ובינתיים תתקשר לבת שלנו בקולג.. ובסוף היום ..שניה לפני שנרדם..אני אומר לך שאני אוהב אותך. אני כל כך אוהב אותך. שבת שלום לכולם ולכולן ..השיר מוקדש לכל אלו שיודעים לעצור לפעמים ולהבין שהחיים שלנו לפעמים הם מתנה ..למרות הכל. והשיר? אני חושב שזה השיר הכי יפה שאי פעם ניכתב והולחן בארץ.(לדעתי לפחות :) )

ronen1981

New member
לא הפורום הנכון .

התכונתי לשלוח הודעה זאת בפורום אחר שהייתי פעיל בו אבל גם פה סבבה
.

למעלה