שאלות כלליות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

גיל גל1

New member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
שאלה כללית תחבורה בשרון
אני תושבת השפלה חושבים על מעבר לכפר סבא. 1.מה זמן ההגעה בממוצע ממזרח כפ"ס(אזור שכונת הדרים) דרך כביש 6 לפרק המדע רחובות (צפון העיר) בבוקר כמובן זמן יציאה 7:50 2.מה זמן ההגעה,מאותה שכונה לרכבת בכפר סבא,ומשם לת"א (תחנת השלום) זמן יציאה מהבית 7:00 לערך? רוב תודות.. לתושבי כפ"ס-אלו עוד שכונות מומלצות למגורים מלבד הדרים אשר קרובות לכביש 6?

connex

Active member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
קונקס ירושלים-מה זה?
נדמה לי שהשם קונקס כבר עבר מן העולם לטובת ויאוליה תחבורה אם כך מדוע משתמשים בשם קונקס ירושלים בקשר לרק"ל? האם ויאוליה תחבורה (העולמית) מתעסקת רק באוטובוסים וקונקס רק ברכבות ומכאן הגיע השם?

olli3

New member
מנהל
קונקס ירושלים-מה זה?
נדמה לי שהשם קונקס כבר עבר מן העולם לטובת ויאוליה תחבורה אם כך מדוע משתמשים בשם קונקס ירושלים בקשר לרק"ל? האם ויאוליה תחבורה (העולמית) מתעסקת רק באוטובוסים וקונקס רק ברכבות ומכאן הגיע השם?
ויאולה מתעסקים גם בפינוי אשפה - גם בישראל.

connex

Active member
ויאולה מתעסקים גם בפינוי אשפה - גם בישראל.
אני יודע
השאלה מתייחסת לחטיבת התחבורה ולא פינוי אשפה ושאר תחומי איכות הסביבה שנכנסים תחת ויאוליה איכות סביבה (veolia environment)

Alex Lifman

New member
קונקס ירושלים-מה זה?
נדמה לי "קונקס" זה עדיין הכינוי המסחרי שלהם
באשדוד, אבל אל תתפסו אותי במילה

שאלות כלליות (לא הכוונה)
שאלה על תחנות חדשות בקווים
1) מדוע ל-137 אין בכלל תחנות בז'בוטינסקי חוץ מתחנה אחת שאינה במת"צ? הרי בז'בוטינסקי הוא הולך לעבור מקום של 3 תחנות!! 2) מדוע גם 87 וגם 137 לא עוצרים ביצחק רבין בכל הדרך שמפינת ז'בוטינסקי ועד העצמאות (ולא, אין להם תחנה באבי אורן כפי שרשום באתר). זה מרחק ענק!

oschlick

New member
שאלה על תחנות חדשות בקווים
1) מדוע ל-137 אין בכלל תחנות בז'בוטינסקי חוץ מתחנה אחת שאינה במת"צ? הרי בז'בוטינסקי הוא הולך לעבור מקום של 3 תחנות!! 2) מדוע גם 87 וגם 137 לא עוצרים ביצחק רבין בכל הדרך שמפינת ז'בוטינסקי ועד העצמאות (ולא, אין להם תחנה באבי אורן כפי שרשום באתר). זה מרחק ענק!
כי כיאה לחברת נתיבי איילון, גם בדרך רבין הם
לא תכננו מספיק תחנות אוטובוס, בערך כמו בגשר מבצע קדש עם התחנות המגוכחות בלי מפרץ ובלי סככה נורמלית

לא תכננו מספיק תחנות אוטובוס, בערך כמו בגשר מבצע קדש עם התחנות המגוכחות בלי מפרץ ובלי סככה נורמלית
אה אוקיי חשבתי כבר שאולי "דן" התנגדו ל-137
שלוקח להם נוסעים מפ"ת לצפון ת"א. אז אני מבין שזה לא קשור ל"דן".

וזה עדיין לא מסביר מדוע 137 לא עוצר בז'בוטינס
אם זה במת"צ- אין שום בעיה לפנות שמאלה מיצחק רבין למת"צ, ולכיוון יהוד בכלל בכל מקרה יוצאים מהמת"צ בז'בוטי' פינת השחם, ואין שום בעיה לפנות ימינה לדרך רבין.

oschlick

New member
וזה עדיין לא מסביר מדוע 137 לא עוצר בז'בוטינס
אם זה במת"צ- אין שום בעיה לפנות שמאלה מיצחק רבין למת"צ, ולכיוון יהוד בכלל בכל מקרה יוצאים מהמת"צ בז'בוטי' פינת השחם, ואין שום בעיה לפנות ימינה לדרך רבין.
נכון. זה באמת לא ברור הסיפור הזה.
ביום שלישי הקרוב אני אסע בו, תהיה בטוח שיהיו לי הצעות לשיפור :)

darkshadow1

New member
רכבת אלחוטית - מה זה ?
האם מדובר ב"משאית מצברים"? בהעברת אנרגיה חשמלית בהשראה מקו חשמל צמוד? משהו אחר? הנה קישור לנושא עליו אני שואל: http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/307/807.html?hp=1&cat=459&loc=2
לפי האתר של בומברדייה נראה שזאת אפשרות 2.
קו חשמל מתחת לפסים ומתקן בתחתית הרכבת שדרכו אמורה לעבור האנרגיה.

לפי האתר של בומברדייה נראה שזאת אפשרות 2.
קו חשמל מתחת לפסים ומתקן בתחתית הרכבת שדרכו אמורה לעבור האנרגיה.
גם אוטובוסים ומכוניות יכולים להשתמש בתשתית
הזו ולקבל אנרגיה חשמלית מהכביש. זה נראה לי פתרון פנטסטי ועדיף על טעינת מצברים במכוניות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה