שאלות

OnlyGirl

New member
עזרה למישהי בעלת זיכרון קצר

שמחוסרת בזמן ואם הייתה יכולה הייתה רואה שוב את כל העונה הראשונה 1. איך בסוף החבר'ה השיגו את הכסף של החוב על השטח? 2. למה איציק מתחזה למת? תודה
 
בסוף שיר התחתנה עם מוטי?

עוד לא ראיתי את העונה השנייה . אבל לא הבנתי את הסוף של העונה הראשונה בסוף שיר התחתנה עם מוטי אחרי ההלוויה של איציק?
 
מדוע שיר באה להלוויה של איציק כביכול (עוןנה1)

הרי הוא זה שנתן למוטי את הטבעת שהביאה לפירוק הקשר שלהם. הזוי ומופרך... וגם עמית שהמכונית בערה ניסה לעצור את מוטי כאילו שהם חברים טובים
 

shovaly23

New member
תשובה למישהי בעלת זיכרון קצר

1.איציק שילם את החוב ע"י כסף שהשיג מהמשטרה. 2.איציק מתחזה למת מכיוון שהפליל את העבריין סרגוסטי (שבכלל היה בקומה ואיציק הפליל את למעשה את קובי שנשאר חי).
 

Daniel Bryan

New member
ו..

זה אומר שהם התחתנו. אח"כ שיר עזבה את החתונה והלכה להלוויה של איציק...
 

boaz146

New member
תעזרו לי להבין משהו...

בעמוד הפייסבוק של הסידרה, בכרטיסיית המידע על הסירה מופיע שרלי אאוחינה היא בעצם אשה של שוטר ששלושת החבר'ה פוגשים אותה באירופה בחיפושים אחרי איציק. אז איך א"כ בפרק הראשון של העונה השניה, כבר רואים את מוטי ואיציק פוגשים אותה ייחד עם סבא של מוטי (שבא מהמתים?) - אולי זאת הזיה של מוטי. ואם זו הזיה של מוטי, אז למה בהמשך הוא מחפש אחרי האאוחינה הזו בפייסבוק... זה כבר לא הזיה. הרי רק בפרק השני הם יוצאים לאירופה ועדיין כביכול לא פגשו בגברת אאוחינה. תודה.
 

Liz hashavuz

New member
זה לא הזיה, זה פלאשבאק מהעבר.

כל הסיפור עם "אלי אוחנה" מתרחש מלפני שמוטי טס להודו, שהסבא עדיין היה חי ועכשיו הוא נזכר בה ומגלה שיש לה ילד (דרך הפייסבוק) ולפי איך שזה נראה הוא יחפש אותה באמסטרדם.
 
למעלה