יחסינו לאן

יחסינו לאן

אהלן חברים וחברות, כפי שאתם רואים בחודשים האחרונים - הפורום במצב לא טוב. לא טוב בכלל. בקושי דיונים, שרשורים חדשים, חדשות בכללי בסצנה (אם כי נראה שהיא מתעוררת לא רע בשנה-שנתיים האחרונות). בכל מקרה, קיבלתי טלפון מיוני, מנהל האשכול, והחרב מונפת מעל הפורום היקר הזה. אם תוך זמן קצר (כמה שבועות בודדים) העסק פה לא ישתפר - או שאפנה את מקומי לטובת מישהו אחר או שהפורום יסגר. יכול להיות שאני אשם בנושא, ויכול להיות שמדיום הפורומים חטף בעיטה לביצים מפייסבוק, אבל עדיין - מקום הרבה יותר נעים וחברתי לחזור אליו. אשמח אם תעזרו לי לשפר את המצב. טל

קרה לי גם .

שנהלתי את פורום אביב גפן -הפייסבוק טרף את הקלפים. כלומר היום כולם שם והפורומים מתפוררים. אולי חלף זמנם אל תקח ללב הכי חשוב זה לא אשמך עכשיו תור הפייסבוק. חבל רק שפורום כוכב נולד והאח הגדול שורדות . אנשימ מדברים על ריאלטי במקום על יצירה ואומנות המוזיקה אתה בשום אופן לא שם בשום אופן לא . זה קרה לי גם. אני יודע שפסייבוק טרף את הקלפים של השיחתיות ברשת

Koala Girl

New member
לא חושבת שיש קשר לפייסבוק

פורומים רבים בתפוז ובאתרים אחרים חיים ופועלים. לדעתי גם בתקופות היותר תוססות של הפורום הזה הוא היה קצת מת... זה כנראה קשור לאנשים שאמורים לכתוב בו - ומעדיפים לעשות דברים אחרים,המנהלים בטח לא אשמים אבל להאשים תוכניות ריאליטי?

tink1984

New member
אני חושבת שצריך להיות יצירתיים

ולמצוא פעילויות מהנות, שיהיה כיף פה. אם זה יצליח, הרווחנו. אם לא, לפחות נהנה קצת על הדרך.

למעלה