פרויקט ההכוונה הגדול יוצא לדרך

מצב
הנושא נעול.

אדיה

New member
אפשר לקבל הסבר טכני?

פרויקט ההכוונה הגדול יוצא לדרך
לאור פעימת התיקון האחרונה בגוש דן החלטנו בארגון נוסעי התחבורה הציבורית בישראל לעדכן את דפי המידע וההכוונה לנוסעים. הפעם עשינו זאת בצורה שונה ומשוכללת יותר כאשר דפי המידע שלנו ברורים יותר, כוללים את כל הקווים באזור (לרבות הקווים ה"מטרופוליניים" שמשרד התחבורה לא מתייחס אליהם) ובעיקר כוללים תחנות מעבר עיקריות ואת הקווים העוברים בהם. בנוסף לדפי המידע יש גם מצגות אינטראקטיביות שבהן ניתן לנווט בין הקווים ואף לראות את קטעי המפה הנפלאה שהכין אלן הרלוונטיים לאותו אזור. כל זאת נעשה באמצעות העבודה המדהימה של ניר (orchiit) ובתמיכתו של חבר פורום אחר, איליה קוגן, האחראי על ההיבט הטכני. נכון לרגע זה הועלו לאתר 4 אזורים: גבעתיים, דרום רמת גן (נווה יהושע, רמת חן ורמת השקמה), תל השומר וצפון מזרח תל אביב. המצגת של אזור מזרח חולון (נווה ארזים, נאות יהודית, מפדה אזרחי ואזור התעשייה) כבר מוכנה ותועלה ביממה הקרובה ובימים הקרובים יועלו בהדרגה אזורים נוספים. את המצגות ניתן למצוא כאן:
http://tachbura.org/main/gushdan/areas/

מעבר לכך אנו מתכוונים לקחת את הפרויקט צעד קדימה. על מנת לכסות יותר אזורים, ובפרט אלה שמחוץ לגוש דן, אנו קוראים לכם לתמוך בפרויקט ולעזור לנו על מנת שנעשה את פרויקט ההכוונה הכי גדול שיצא עד היום בארץ. כל מי שרוצה לעזור בפרויקט מוזמן לשלוח מסר אליי עם האימייל שלו ואשמח לשלוח לו את הפורמט של המצגת ודפי המידע על פיו הוא יתבקש לעבוד.
אפשר לקבל הסבר טכני?
כאשר אני פותח את הקובץ הדחוס של המצגות מתקבל עץ שלם של קבצים בפורמטים שונים. איזה מהם צריך להפעיל כדי לצפות במצגת?

בלי קשר - האתר שלכם עושה עבודה נפלאה!

Dannycom

New member
ראיתי שהבעיה מתקבלת באקספלורר

אפשר לקבל הסבר טכני?
כאשר אני פותח את הקובץ הדחוס של המצגות מתקבל עץ שלם של קבצים בפורמטים שונים. איזה מהם צריך להפעיל כדי לצפות במצגת?

ראיתי שהבעיה מתקבלת באקספלורר
בפיירפוקס ובכרום זה עובד כמו שצריך. אני לא יודע מה הסיבה לכך. אני אפנה למתכנת האתר שיסדר את העניין. בינתיים אם יש לך פיירפוקס או כרום אפשר לפתוח את המצגת.

זיהינו ופתרנו את הבעיה, תודה רבה.

אפשר לקבל הסבר טכני?

זיהינו ופתרנו את הבעיה, תודה רבה.
אם תפתח מחדש את הדף (עדיף ללחוץ Ctrl+F5 כדי לרענן את הדף בצורה יסודית), זה אמור לעבוד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה