שרשור הכוונה ומודיעין 2/11

מצב
הנושא נעול.

asmopil

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 2/11
קו 947 מחיפה לרעננה
שלום לגולשים, באתר של אגד רשום כי קו 947 היוצא מחיפה בשעה 05:50 מגיע לצומת רעננה בשעה 07:10, האם זה ריאלי (ביום רביעי, לא יום ראשון)? באיזה שעה הוא מגיע למסוף בדר"כ? אני צריך להגיע לכפ"ס לתת שעור בשבוע הבא, ולכן השעה שהוא נוחת ברעננה קריטית... תודה

oschlick

New member
קו 947 מחיפה לרעננה
שלום לגולשים, באתר של אגד רשום כי קו 947 היוצא מחיפה בשעה 05:50 מגיע לצומת רעננה בשעה 07:10, האם זה ריאלי (ביום רביעי, לא יום ראשון)? באיזה שעה הוא מגיע למסוף בדר"כ? אני צריך להגיע לכפ"ס לתת שעור בשבוע הבא, ולכן השעה שהוא נוחת ברעננה קריטית... תודה
נשמע ריאלי ביותר, הפקקים רק מתחילים ב-7

אורי404

New member
קו 947 מחיפה לרעננה
תגובה
במהלך שעות היום (למשל בשעות הצהרים, שאין ממש לחץ) זמן הנסיעה מצומת רעננה לחיפה בקו 947 הוא כ 70-80 דקות. בשעות, שאתה נוסע הכבישים אמורים להיות עוד יותר פנויים. כך שאם אין הפתעות (למשל לא עלינו תאונה), בהחלט יש סבירות, שתגיע בזמן. מה, שעוד אני יכול לספר לך, זה שבערך ב-06:45 - 06:50 אני רואה את קו 921 בצומת רעננה לכיוון הוד השרון ותל אביב. כנראה זהו האוטובוס הראשון מחיפה של שעה 05:45, אלא אם קיימת חלופת בוקר מאזור אחר. כידוע קו 921 הוא מן קו מאסף דרך כביש 4 עתיר הרמזורים, בהשוואה לקו 947, שאמור להיות מהיר יותר דרך כביש החוף.

olli3

New member
מנהל
איך מגיעים מחיפה
אח שלי צריך להגיע מחר לבסיס ציוד תל השומר מחיפה. לאן הוא צריך לקחת רכבת ומשם איזה אוטובוס?
נוסעים לתחנת רכבת מרכז בת"א.
יוצאים מתחנת הרכבת ביציאת ת"א (היציאה הראשית), הולכים ישר לרמזור, חוצים לצד השני ולוקחים משם את קו 70 של דן עד לתחנה הסופית. אם רוצים לחפש באתר מפות כלשהו איפה נמצאת התחנה במדוייק, אז לרחוב קורים: "על פרשת דרכים". נכנסים לתל השומר ושואלים את הש.ג. (למרות שאני יודע איפה זה, לא ארשום על כך ברשת).

olli3

New member
מנהל
איך מגיעים מחיפה
אח שלי צריך להגיע מחר לבסיס ציוד תל השומר מחיפה. לאן הוא צריך לקחת רכבת ומשם איזה אוטובוס?
יוצאים מתחנת הרכבת ביציאת ת"א (היציאה הראשית), הולכים ישר לרמזור, חוצים לצד השני ולוקחים משם את קו 70 של דן עד לתחנה הסופית. אם רוצים לחפש באתר מפות כלשהו איפה נמצאת התחנה במדוייק, אז לרחוב קורים: "על פרשת דרכים". נכנסים לתל השומר ושואלים את הש.ג. (למרות שאני יודע איפה זה, לא ארשום על כך ברשת).

elitrou

New member
לבסיס ציוד יותר קרוב לשער דרום של תה"ש
לרדת בתחנת ההגנה, לעבור לתחנה מרכזית ולקחת 36 או 37 של קוים או 475 של ויאוליה עד לשער דרום של תל השומר.

חן המלך2

New member
לבסיס ציוד יותר קרוב לשער דרום של תה"ש
לרדת בתחנת ההגנה, לעבור לתחנה מרכזית ולקחת 36 או 37 של קוים או 475 של ויאוליה עד לשער דרום של תל השומר.
אז איזו דרך עדיפה?
הראשונה מרכבת מרכז,או השנייה מתחנה מרכזית?

מצב
הנושא נעול.
למעלה