שרשור הכוונה ומודיעין 22/11

מצב
הנושא נעול.

Domestica

New member
לגבי גבעתיים...
אפשר לקחת את 63 לסינימטק, לחצות לצד השני ולהמשיך משם עם 89/189/289 דן ו126 אגד עד להר ציון פינת חזקיהו המלך. אפשר גם עם 60/160 לרכבת מרכז ומאותה תחנה להמשיך עם 83 של אגד ו42 דן. עם 83 יורדים בהר ציון פינת חזקיהו המלך ועם 42 יורדים בסלמה פינת הר ציון. דר"א מאונ' ת"א אם רוצים להגיע מהר יותר, אז בהחלפת שני קווים הכי מהר זה נסיעה עם 171/271/272/274 אגד ו127 דן לעזריאלי ומשם 42 דן או 83 אגד.
תודה רבה!

olli3

New member
מנהל
צריך הכוונה מארלוזרוב לרח דיזנגוף 278
צריך הכוונה מחר יום רביעי בשעות הערב ממסוף ארלוזרוב לרח דיזנגוף 278 פאב המאש תודה
קו 5 דן עד היעד.
קו 5 יוצא מתוך מסוף דן שבמתחם רכבת מרכז (מסוף 2000).

Shablupit

New member
שאלה לעוד 8 שעות-ירושלים יפו 86
שלום! רציתי לשאול איך אני מגיעה לרחוב יפו 86 מבי"ח הדסה הר הצופים(צריכה להגיע ללשכת בריאות)? מעדיפה אופציה של אוטובוס מאשר רכבת,עוד לא יצא לי לנסוע בה ופחות סומכת על רכבות... אם אפשר גם להעריך פחות או יותר זמן נסיעה אני אשמח. המון תודה מראש ולילה טוב!!

דוד311

New member
שאלה לעוד 8 שעות-ירושלים יפו 86
שלום! רציתי לשאול איך אני מגיעה לרחוב יפו 86 מבי"ח הדסה הר הצופים(צריכה להגיע ללשכת בריאות)? מעדיפה אופציה של אוטובוס מאשר רכבת,עוד לא יצא לי לנסוע בה ופחות סומכת על רכבות... אם אפשר גם להעריך פחות או יותר זמן נסיעה אני אשמח. המון תודה מראש ולילה טוב!!
קו 17
קו 17 מהדסה הר הצופים לכיכר הדוידקה. כ-10 דקות נסיעה. הנה לו"ז למחר בבוקר: http://www.bus.gov.il/WebForms/wfrm...05d5%u05d9%u05d3%u05e7%u05d4&hour=&width=1024

וידאו קליפ תאונות דרכים .. בבקשה תכנסו

וידאו קליפ תאונות דרכים .. בבקשה תכנסו
אני יודעת שזה אולי לא ממש קשור לפורום עצמו , אך רציתי להגיע למספיק אנשים. אני וחברותיי הפקנו וידאו קליפ בנושא תאונות דרכים (נושא די שכיח היום) במסגרת מגמת תקשורת בבית הספר שלנו . אנחנו נמצאות בתחרות כאשר על מנת לנצח אנחנו צריכות לצבור כמה שיותר צפיות ביוטיוב . אני אשמח מאד אם כל אחד שנתקל בסרטון כאן בעמוד יצפה בו עד הסוף(כי רק אז הצפייה תחשב) ולא רק בגלל הצפייה עצמה , אלא בגלל המסר שהסרטון מעביר וכמה שהו...א חשוב ולכן ארצה שכמה שיותר יחשפו אליו. זה ממש ממש חשוב לנו , בבקשה הקדישו 5 דקות מזמנכם וצפו בסרטון ..... http://www.youtube.com/watch?v=jPyJIE_loKM

Mastoolit

New member
הגעה לרחוב הברזל ברמת החיל

אהלן, מה הדרך הכי מהירה להגיע מאיזו שהיא תחנת רכבת בת"א לרחוב הברזל ברמת החייל? (לבלאק בתכלס חח) תודה!

oschlick

New member
רכבת האוניברסיטה קו 12/189 לואלנברג

אהלן, מה הדרך הכי מהירה להגיע מאיזו שהיא תחנת רכבת בת"א לרחוב הברזל ברמת החייל? (לבלאק בתכלס חח) תודה!
רכבת האוניברסיטה קו 12/189 לואלנברג

מצב
הנושא נעול.
למעלה