סגירת הפורום

סגירת הפורום

נוכח רמת פעילות נמוכה של הפורום הוחלט לסגור אותו בשלב זה. אנו מודים ל דוד גילאור1 המקורי על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

יום שלישי אומרים פעמיים כי טוב

אני מודה לתפוז על שנתן לנו במה לאורך זמן עד כמה שארך הזמן תודות למשתתפים שנותרו וכעת יוכלו להתנחל באוהל שבשדרת רוטשילד. דרך צלחה לנו לכולנו מנהל בדימוס

משלמים לך גם פיצויים וגם פנסיה?

יאללה נעבור לפורום של צביקה... מישהו יודע כיצד מכונה הפורום שלו?

יש תשלום פעוט

אמנם הוא מעוט, אבל הוא עבור כל מלה שלא אכתוב יותר בפורום הנ'ל ואני מתכוון לא לכתוב הרבה מהן, כך שבמצטבר זה יכול להיות סכום נאה בהחלט. כמה צביקה משלם?

אני לא משלם

וגם לא משלמים, לי כי אין לי פורום בכלל - לא בתפוז וגם לא בשום מקום אחר. אני משתתף בשניים עד שלושה שמהם יורד אחד עכשיו, ויש לי אתר משלי/שלנו אבל אין בו פורום וגם לא יהיה. המקום היחיד שיש לי בו קבוצה הוא בפייסבוק והעיסוק הוא בחוצנים ריפוי תקשור ושאר ירקות . הקבוצה סגורה וצריך לבקש להצטרף : https://www.facebook.com/groups/131948260224024/ נ.ב. זה לא נעים לראות פורום סגור ,ובכל זאת אם הוא סגור אז איך זה שאני עדיין כותב כאן ?

יאללה בואו נתקשקש כאן על פתיחת פורום

נציף את הפורום בקשקשת על פתיחת פורום ואז הטענה על חוסר פעילות לא תהיה רלוונטית. נ.ב. בינתיים אנחנו עדיין כותבים אז למה למהר ולאן ?

זה לא שקיבלנו כאילו עונש

פשוט כמעט אין תנועה והכותבים עצלים ולכן מדוע לפתוח פורום חדש לא מובן לי כל כך מצד שני גם לא מובן לי מדוע קיצצו אותנו ממצבת הפורומים כשיש כל כך הרבה מהם ובכל זאת תנועה כלשהי יש פה צביקה אתה עדיין כותב פה מפני שביקשתי ארכה עד יום ראשון

הנהלת תפוז רוצה המון קשקשת...

בפורומים כל הזמן שתוכל לשכנע מפרסמים שיש מי שרואה את הפירסומים שלהם. מעניין אותם מהפורומים כשלעצמם כשלג דאשתקד. יאללה הכל כסף!!!!

DEL7

New member
דוד, אולי תספר את הסיפורים בהמשכים שלך

גם כיף לקרוא וגם ממלא את הדף...אני מבטיחה להגיב דוד יקר - אתה אחלה וסליחה אם הבעתי חוסר הערכה לפעמים
צבי, דוד ואפריים-באשר תלכו אלך ( לא בטוחה שזה ישמח אותכם) לא רוצה להיפרד מאף אחד מכם

DEL7

New member
אז עוברים דירה? לאן ומתי?

ואיך אמצא אותכם החל מיום שני? בתקשור? זקרון קדימה זאת תכונה מרשימה (במיוחד אצל גבר) * * * סורי, לא יכולתי להתאפק

למעלה