אני דרשתי צדק חברתי וקיבלתי!!!

מצב
הנושא נעול.
דווקא מצאתי תמונה שלך אי שם במזרח התיכון.
אתה מאוד מבולבל והתכוונת לתמונה הבאה:
כאן רואים אותי ממש: EMD SD90MAC-H2 מקוה שלא תטעה להבא: רכבת-ישראל יכולה היתה להיות מאושרת לקבל מפלצת כזו לשורותיה במקום היורו4000. המפלצת שבתמונה היא הדיזל החזק ביותר בעולם.

כאן רואים אותי ממש: EMD SD90MAC-H2 מקוה שלא תטעה להבא: רכבת-ישראל יכולה היתה להיות מאושרת לקבל מפלצת כזו לשורותיה במקום היורו4000. המפלצת שבתמונה היא הדיזל החזק ביותר בעולם.
רייטר הגדול מכולם

darkshadow1

New member
כמה כוחות חמור יש לזה?

ממתי לקטרים יש ילדים? יא מתחזה!

droriko

New member
לא יעזור גם לך: אני החמור הגדול בעולם:
אני חמור בן חמור, נכד של חמור ! יש לי זכרון של חמור ואני בועט כחמור! אתה לכל היותר ד"ר לחמורות שיש על שמו חמור ברמת הגולן ולא יותר. אני חמור במלוא רמח איבריי וזה כולל במלוא רמח איבריי !!!!!!!!!!!!!!!! מי שמצליח לעשות 4 תינוקות בשנתיים הוא רק............חמור שיש לו...........של חמור !!!!!!!!!!!
וזו ההוכחה הטובה ביותר להיותי חמור גרם ! אני גם נוער חזק וטוב יותר מכל חמור אחר !!!!!! תשאל את חבריי הקרובים !!!!! אני נוער כמו שד באמצע הלילה ואין לי תחליף בחמוריות שלי !!! רק אוזניים יש לי קטנות...... אני האפיפיור של החמורים בכל העולם ובכל המסדרים !!!

אני דרשתי צדק חברתי וקיבלתי!!!

לא מאמינים???? האמנם??? ראו את התמונה משמאל !!! סוף-סוף אני נח ברוגע ובסתלבט !!!!!!!!!! ותודה רבה לאלונה הנשמה היקרה ששלחה לי את התמונה !!! לילה טוב.
אתה רואה איזה חמור נאמן?
רק חמור אמיתי עם שם משתמש של חמור יודע מיהו החמור בינינו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה