החוליה החלשה: הגמר

Volldemort

New member
החוליה החלשה: הגמר

זה מתחיל!
בחודש וחצי האחרונים, סיבוב אחר סיבוב, 9 מתוך 11 זוגות "המירוץ למיליון 2" נאלצו לשמוע את המשפט הנוראי "אתה החוליה החלשה. שלום
" במשחק ולתפוס מקום, בבושת פנים, ברשימת המודחים של "החוליה החלשה" בפורומינו הקט.
ככל שהרשימה הצטמצמה- זה נהיה קשה יותר. הזוגות נהיו אהובים יותר ויותר על חברי הפורום, ובריתות ואסטרטגיות הוקמו כדי להשאיר את הפייבוריטים (אורישקי
). בסיבוב האחרון, שהיה הגדול ביותר אי פעם (28 הצבעות!
), הוחלט להדיח משלב הגמר, לבסוף, את...
אורן ואלון
. האחים שגרמו להרבה מאיתנו לחבב אותם, הגיעו למקום השלישי
, אחרי ששרדו הרבה הדחות עם מספר גבוה של קולות, לפעמים אפילו על חודו של קול. ועכשיו, רגע לפני תחילת ההצבעה בגמר, זהו דירוג הפורום (הכמעט שלם) של זוגות "המירוץ למיליון 2": 1.
2.
3. אורן ואלון 4. אוסי וכרמית 5. חן ואלון 6. טום ואדל 7. מוטי ופונדק 8. גדי ואלונה 9. פיראס ושירה 10. טל ומור 11. פיפי וניצן כדי להפוך את הדירוג לשלם, צריך לבחור בזוג אחד לניצחון. אבל מיהם הזוגות שנשארו?
ואיך אפשר להחליט?
...בואו נכיר את זוגות הגמר קצת יותר טוב.

Volldemort

New member
בר ואינה

בר, בת 22, אמנית וציירת
אינה, בת 23, אשת מכירות
מגורים: נתניה סטטוס: חברות ילדות מתוך אתר רשת: בר היא אמנית בלב ובנשמה: מוכרת את ציוריה באלפי דולרים, וחולמת יום אחד להציג במוזיאונים ובגלריה שתישא את שמה. אינה היא הריאליסטית יותר מבין שתיהן: אימהית, קונפורמיסטית, עם רגליים על הקרקע. מייצגות את דור האיקס החדש: בוגרות לגילן, אינדיבידואליסטיות, מקוריות, עצמאיות ודעתניות. מדובר בשתי בנות שהמושג "קוליות" ו"איט גירל" נכתב על שמן... מה יהיה איתן במירוץ? "20 זה לא מה שחשבת..." בד בבד עם החזות הבשלה והיומרה לדעת הכל על החיים, הן שתי בלונדיניות שמגדירות מחדש את המושג "קלולס בלונד"."

Volldemort

New member
עקיבא וענהאל

ענהאל, בת 26, מגייסת בשירות לאומי
עקיבא, בן 28, סטודנט לכלכלה מגורים: טירת יהודה סטטוס: נשואים מתוך אתר רשת: ענהאל ועקיבא הם הזוג הדתי שובי הלב מטירת יהודה : הם מצחיקים, מטיילים, מתנסים ובעיקר מתחבבים על כל מי שנקרה בדרכם. ענהאל במבטא צרפתי ומלל בלתי פוסק ("כשמשעמם לי אני מדברת עם עצמי") היא פורצת גבולות ("אני חולה על אלוקים"), כובשת את המסך ואין מי שיישאר אדיש אליה ולזוגיות שלה עם עקיבא. עקיבא הוא 'מלח הארץ', ערכי, שורשי או כמו שאשתו אומרת: "בנות כל הזמן מתחילות עם עקיבא שלי, גם חילוניות ...". היציאה שלהם למירוץ מלווה בלא מעט חששות - איך לא לפגוע בערכי הדת, אבל הקונפליקט שלהם לא מוריד לרגע את המוטיבציה שלהם לרוץ ולקחת את המיליון.

Volldemort

New member
איך מצביעים

בגמר, בשונה מהסיבובים הקודמים, ההצבעה תהיה חשאית, כדי שכל אחד יוכל להצביע עבור הזוג שהוא באמת מעדיף ולא להיסחף אחרי הזרם, וגם כדי שיהיה יותר מתח.
כדי להצביע, צריך לשלוח לי מסר
- ללחוץ ממש כאן, עם הזוג שאתם רוצים שינצח ב"חוליה החלשה".
הפעם מצביעים עבור הזוג שאתם כן בעדו- הזוג שאתם חושבים שצריך לנצח:
בר ואינה
או:
או עקיבא וענהאל
שימו
(או: הפתעה מספר #1)
בסיבוב הגמר אין את "חידת הבונוס" שמזכה את מי שעונה עליה בקול מוכפל. הסיבה לכך היא שבגמר הקול יוכפל עבור... כל אדם חמישי
כן כן- אם התמזל מזלכם ואתם האדם החמישי, עשירי, חמש עשרה וכו' וכו' שהצביע- הקול שלכם מוכפל אוטומטית!
בלי חידות, בלי שאלונים- all you need is luck.
אחרי שהצבעתם, אתם יכולים להגיב בקומונה ב"הצבעתי
" או בכל מסר אחר לחיים ("כרובית זה טוב לחניכיים
" גם יתקבל בברכה). הפעם המטרה היא שגם רף 28 ההצבעות ייחצה!
שימו
(או: הפתעה מספר #2)
כדי להגיד
לעומר, מנהל הפורום שלנו, שעמל ימים כלילות על להחזיק את הפורום נושם וחי
, הוא מקבל בזאת גם הכפלת קול!
שימו
(או: הפתעה מספר #3)
במקרה של תיקו, ייספרו מחדש רק ההצבעות של החוליות החזקות מכל סבבי המשחק, והם אלו שיכריעו את התוצאה. החוליות החזקות מכל הסבבים הם: B R A Y E R, סוליד סנייק, How I Disappear, פרינז, חיפושית 45, טניס13. במקרה שגם פה יהיה תיקו, ייפתח סיבוב גמר מחדש. זהו, כל הטוויסטים, ההסברים וההערות כבר נאמרו- עכשיו כל מה שנשאר זה להצביע! ביחרו את הזוג האהוב עליכם- בר ואינה או עקיבא וענהאל, שלחו לי מסר ובעוד שבוע יתפרסמו תוצאות הגמר. כל קול משפיע ויכול לשנות את התוצאות!
אגב, קולות שייכתבו על גבי הפורום לא ייחשבו. Time to vote for.... the Strongest link!

פרינז

New member
חחח :) אהבתי...

אבל אני מחכה אחרי שהפרק יהיה ביום רביעי ויכנסו יותר לפורום וכמה יצביעו אז אנסה את מזלי להיות במספר 5 10 או הלאה :)

Volldemort

New member
לגיטימי ביותר

ואם כבר הצבעות, אז אני אשתף שהשיא של "כמות ההצבעות ל24 השעות הראשונות" נשבר היום, ואני מקווה ששיא ההצבעות הגדול ביותר (בכלל) יישבר גם בימים הבאים

עוז 61

New member
הבעיה היא שכל אחד רוצה להיות חמישי

אז אחד מחכה לשני ואין כלום

Volldemort

New member

הקטע הוא שאי אפשר לדעת כמה כבר הצביעו, אז עדיף פשוט להצביע ולקוות שעליתם בגורל. הדבר היחידי שאני יכול להגיד הוא שכבר לפחות ל3 אנשים הקול הוכפל.

kobbar 158

New member
בינתיים זה קרוב? מאמין שהדתיים ייקחו

למרות שאני אישית בעד בר ואינה

למעלה