השיר הנבחר #16

HanAn189

New member
השיר הנבחר #16

והפעם... Crazy In Love ft. Jay Z
http://www.youtube.com/watch?v=ViwtNLUqkMY שנת יציאה: 2003 אלבום: Dangerously In Love (רצועה מס' 1, סינגל מס' 1) מילות השיר "משוגעת מאוהבת" צעד בראש מצעד ה-100 של הבילבורד במשך שמונה שבועות (סינגל הסולו הראשון של B שמגיע למקום הראשון במצעד הזה!)
הסינגל הגיע גם למקום הראשון במצעד ההיפ הופ/R&B, הפופ והדאנס של הבילבורד, העפיל למקום הראשון בבריטניה ובאירלנד וכיכב בטופ 10 באוסטרליה, קנדה, דנמרק, איטליה, ניו זילנד, הולנד, נורבגיה, שוודיה ושוויץ
השיר זכה בשני פרסי גראמי! ערוץ VH1 דירג את השיר במקום ה-118 בין 500 השירים הכי גדולים של כל הזמנים! |תחי ויקיפדיה| יש הרואים ב-CIL [ביניהם גם אני] את השיר הכי מוצלח של ביונסה אי פעם
אין ספק, שיר מנצח
מה דעתכם על CIL? מה אתם חושבים על החלק של JZ? והקליפ? קלאסי או ערסי?

RTur

New member
או-או או-או או-או או-נונו

מצחיק שבהתחלה לא התלהבתי מהשיר הזה כשהוא רק יצא. אבל מאז שהתחלתי להיות פריק הופעות לייב של ביונסה השיר הזה נפתח בפניי מחדש. מאוד אוהב אותו. ההצלחה שלו מדהימה.. אני זוכר שבמצעד כלשהו הוא גם זכה בשיר העשור או משהו כזה. שיר נורא גדול ועוצמתי. השילוב בין בי לג'יי מעולה ואני מרוצה משיתופי הפעולה שלהם. הקליפ סקסי אש :)

asaf105

New member
פשוט לא יאומן שזה סינגל הבכורה שלה

אין על השיר הזה, השיר שאיתו ביונסה פתחה קריירת סולו מוצלחת מאוד
בהופעות היא מבצעת אותו פשוט מדהים שגורם להתאהב בשיר עוד יותר!!
גם יפה לראות שהיא התחילה בשיתוף פעולה עם JZ וזה הגיע לנישואים, חתונה ואפילו ילדה משותפת!

למעלה