סופשבוע

../images/Emo187.gif../images/Emo188.gif

שיר השבוע של WT: אין
שיר השבוע לא של WT: אין
ציטוט שעשה לכם את השבוע: (זה הולך להיות כ"כ לא מצחיק בכתיבה
) ~מדברים על מגפיים מכוערים עם אוגרים סיבירים מחוברים אליהם
ואח"כ על זה שמרילים מנסון חבר באיזה משהו של שטן XP~ מישהי: "הוא בטח הורג חתולים... וואי, אולי הוא שם את האוגרים על המגפיים! O:"
קליפ/הופעת השבוע: אין
המלצת השבוע: למות! D: |אימו| הממ סתם. לעזור לי למצוא את התווים הנוספים בחזרה על ההתחלה של HELLO של אוונסנס שלא נמצאים בתווים מהחוברת!$%
אתר השבוע: תפוז? D:
חוויית השבוע: במשך השבוע ראיתי ארבעה ילדים קטנים וחמודים מהמשפחה, זה כ"כ נחמד! D: (תינוקת בת חודש, תינוק בן כמעט חודש, ילדון מושלם בן שנתיים וילדה מתוקה בת ארבע. איזה חמודים.
)
תמונת השבוע: אין לי כוח לחפש
מה אתם שומעים עכשיו: קוצים של פחד - המכשפות. D:

box 5

New member
באיחור אבל משעמם לי אז לא נורא =]

שיר השבוע של WT: לא היה... שיר השבוע לא של WT: אממ.. sonata arctica- the end of this chapter שיר גאוני לחלוטין ציטוט שעשה לכם את השבוע: שעשה את השבוע? לא נראה לי שהיה משהו כזה... אבל ציטוט שעשה לי את החודש בהחלט יש.. הלכנו לידיד איזה ערב לשתות וכאלה... וסינג'רנו אחד לשים לכולם.. סיכמנו שמערבבים (וודקה+מנגו) אז הוא שאל.. 'רגע איפה יש כפית?'.. מיותר להגיד שלא נראה לי שאפחד מהנוכחים לא ישכח את זה בחיים =] קליפ/הופעת השבוע: what have you done החדש... התחלתי להתחבר לשיר קצת המלצת השבוע: תשמעו סונטה!!! אתר השבוע: לאלא חוויית השבוע: כלום... ישנתי 12 שעות בשישבת פשוט אימפריה... תמונת השבוע: אין מה אתם שומעים עכשיו: sonata arctica- shamandalie

box 5

New member
לגמרי! ../images/Emo47.gif

סתם כי בא לי להמשיך את הרצף

Liquid Dreams

New member
כבר עברתי את כל הדברים האפשרייםP:

תמיד רוצים להרוג אותי בגלל משהו. עברתי אקדחים, גרזנים, גרדומים, תיבות מוות[טל
].. XD

למעלה