הודעת פרידה (אם אפשר לקרוא לזה כך)

liaush

New member
../images/Emo10.gifהודעת פרידה (אם אפשר לקרוא לזה כך)../images/Emo201.gif

מאוד קשה לי לכתוב את ההודעה הזו באיחוד אחרי כל החודשים האלה שעברנו ביחד בפורום הזה. אני כותבת את ההודעה הזו בשמי, בשמם של מאי יפעת ואיתי. הפורום היה בשבילינו כמו בית שני שנכנסנו ונהננו והוא היה חלק מהחיים של כולנו. ארבעתינו נסינו בכל הכוח להרים את הפורום למעלה אם זה לפרסם, להרים פעילויות, לשתף פעולה, וזה פשוט לא הצליח! למשל המשחקים שיפעת תמיד הייתה מארגנת היו נופלים כתוצאה מחוסר רצינות ובגלל זה גם יפעת התיאשה ואפשר להבין אותה, איתי שניסה להרים את ההפעלה של משחק הזוגות ולא הצליח בגלל שמלכתחילה היו מעט מאוד זוגות, היו כאלה שיצאו, וכאלה שבכלל לא מראים סימן חיים בפורום וקשה לתפקד ככה. אפילו מאי נסתה להרים את הלילה הלבן ואף אחד לא הגיב להודעה האחרונה שהיא פרסמה וגם אם היו מגיבים הלילה הלבן לא היה מצליח כי אנשים פשוט מאוד היו שוכחים, הרצינות בפורום הזה ממש צולעת וזה עצוב בעצם כי אנשים כאן נותנים את הנשמה שלהם! משקיעים מעל ומעבר ופשוט לא מעריכים! אז אחרי שמשכנו את הפורום בכל היכולת הגיע הזמן להודות שמיצינו... אין כבר מה להציל ואושרת את יודעת את זה... את יודעת וראית בעצמך כמה ניסינו אני לאחרונה הרגשתי שהפורום נפל על הכפתיים שלי אחרי שמשחק ההימורים נגמר, היה את הרגע שהזכרת לי שצריך לחשוב על הפעלות חדשות בפורום ואני נלחצתי מזה והרגשתי שהפורום ממש תלוי בי וניסיתי באלוהים שניסיתי להביא את המאקסימום! את המאקסימום בשביל להחזיר את הפורום הזה לחיים ולמה שהוא היה, וכשהעלתי את הפושעים ידעתי שזה המאקסימום! שזה גבול היכולת ומה שעצוב שהמשחק לא הצליח בגלל אנשים לא רציניים! שכל ההשקעה שלי בעצם הלכה לפח והנפגעת העיקרית מזה זו אני. מצד אחד שמחתי שנתת לי קרדיט והאדמת אותי ונתת לי ביטחון ואת ההרגשה הזו שאת סומכת עליי אבל מצד שני הפלת עליי את כל הפורום אולי לא שמת לב לזה אבל הרגשתי שאני ממש מחזיקה אותו על הכתפיים כאילו שזה הפורום שלי אבל הוא שלך. אני ממש שמחה שלפחות יצא לי לעשות משחק 1 שכן הצליח והוא משחק ההימורים כמעט בלי רגע אחד של ייאוש, נהנתי מכל רגע שהנחתי אותו ויכול להיות שהטעות שלי הייתה בזה שניסיתי לשחזר את הצלחת ההימורים במשחק הפושעים וזה לא עבד לא היה את הקסם של ההימורים לא את הלהט ולא את הגן חיות שכ"כ חפשתי. חוץ מיובש לא היה כלום. בפורום אין מה לעשות אפילו בדיונים שאושרת מידי פעם פותחת יש בקושי 3 עונים אני חושבת שזה הזמן לומר שמ-י-צ-י-נ-ו ולא להמשיך ולמשוך את הפורום הצולע הזה. זה כמו להשאיר בחיים בן אדם גוסס שרק יחייה ויסבול.. צריך לדעת מתי להרפות ויש את כל הסיבות האפשריות לכך, בעזרת השם כשתצא העונה השניה אני מקווה שאנשים יחזרו והפורום יתחיל לפרוח מחדש.., אני מקווה שדברים ישתנו עד אז, שיבואו אנשים רציניים ואחראים יותר, שגם ניהול הפורום ישתנה לצד הטוב ביותר, ואני מאמינה שגם אני ושלושת חבריי נחזור בעונה השניה. כי כרגע אנחנו פשוט לא רואים את האור שבקצה המנהרה, הפורום בשלב הזה מבחינתינו אבוד. וזה לא מה שגילינו רק עכשיו זה מה שראינו כבר דיי הרבה זמן, לאף אחד מאיתנו לא היה את הכוח פשוט לפרוש אפילו לא לי.. גרמתי לעצמי להאמין שיש עוד סיכוי אבל סתם השלאתי את עצמי והנפילה של משחק הפושעים זה היה הקש ששבר את גב הגמל מבחינתי ובלי המשחק במצב שהפורום נמצא הוא יירד עוד יותר למטה וכמנהלת הפורום את אמורה לשים לב לזה בכל מקרה אפשר להתנחם בעובדה שעשינו כמיטב יכולתינו כולנו! ואם תחליטי להשאיר את הפורום ולקוות לנס אז שיהיה לך המון בהצלחה באמת מקווים לחזור בעונה הבאה ומקווה שהמצב ישתנה
באהבה: mai angel המקורית, itai46, yifati XD, liaush

../images/Emo45.gifמסכימה עם כל מילה../images/Emo66.gif

אני לא האמנתי שזה יגיע למצב כזה אבל זה הגיע.....הפוורם יבש ומשעמם ואין מה לעשות פה אף אחד לא רציני לא מגיבים לפעילויות תאמת שידעתי שהלילה לבן לא יצליח אבל אמרתי בכל זאת אולי ישתתפו אבל לא לא! אף אחד לא מוכן לתרום מעצמו וחבל
כי הפורום הזה יכל להצליח ואל תגידו בגלל שהסדרה נגמרת כי אני בפורום שהסדרה נגמרה לפני שנה וחצי והפורום פעיל מתמיד. מקווה לחזור בעונה הבאה אם יהיה עדיין פורום

yifati XD

New member
../images/Emo201.gif אין לי מה להוסיף

ליה אמרה הכל, אבל הכל.. בעונה השנייה, אם נחזור! תזכירי אותנו לטובה בתור פעילים וקבועים של הפורום בעונה הראשונה! להתראות
(עכשיו זה כמו גמילה, אני יסתכל כל פעם פחות ופחות עד שכבר לא יעניין אותי)

itai46

New member
ליה סיכמה את הכל....

אבל חשוב שתבינו שאנשים פה לא רצינים, ניסינו להקים 3 משחקים ולילה לבן אחד ואפחד לא הצליח...המשחק של ליה בסיבוב השלישי נגמר, אני לא רציתי לפתוח את שלי בגלל שידעתי מה יקרה וככה גם מאי ויפעת אפילו לא התחילה את המשחק... נקווה לראות אותכם....בעונה הבאה

yifati XD

New member
רק כדי לגמור עם התקופה הזאת

כמו שצריך.. עד לעונה השנייה לפחות.. אז הנה, הורדתי מהחתימה הכל- הרוצחים, הבורר.. נתגעגע.. כמובן לא לאיתי מאי וליה חח אנחנו לא ניפרד ונמשיך בועידות שלנו כל ערב.. אבל מאי וליה: חרם חרם חרם חרם חרם חרם (עזבו משהו שלנו) זהו, זאת הודעתי האחרונה בפורום עד לעונה השניה.

אושRתי

New member
../images/Emo24.gif

הפורום פעיל ליחסית לפורום שהוא תוכנית והעונה שלו נגמרה, הוא לא כל כך יבש
בכל מקרה, יכול להיות שהפורום יהיה פעיל עוד שבוע שבועים נסגור אותו ונפתח אותו לקראת העונה השניה.. שיהיה לכולם בהצלחה בלימודים ושנת לימודים פוריה

אושRתי

New member
ולגבי מה שכתבת

זה לא נכון להגיד "אבל מצד שני הפלת עליי את כל הפורום אולי לא שמת לב לזה אבל הרגשתי שאני ממש מחזיקה אותו על הכתפיים כאילו שזה הפורום שלי אבל הוא שלך". המשחקים שרצית להפעיל הם היו ביוזמתך וככה קורה בכל פורום חברתי ובפעיל. את אופן הניהול את לא מכירה, ואת העבודה מאחורי הקלעים שעיתי כאן את גם לא מכירה, להזכירך גם אני עשיתי כמה הפעלות אבל לא כולם שיתפו פעולה..

tugioh

New member
../images/Emo168.gif אממ

אני די חדש כאן אז אנ'לא כל כך בעניינים אבל אממ נראלי שהפורום יבש רק בגלל שהעונה נגמרה.. ומתי שתתחיל העונה השנייה ב2008 אז הוא יפרח מחדש..

אושRתי

New member
כפי שכתבתי בהודעה שלי הקודמת

הפורום לא יבש, יחסית לפורום אחר שהעונה שלו נגמרה הוא פעיל

../images/Emo10.gif

יש לזה אולי קשר לקקי פיפי ולבר האלה? אם כן, אז אני חושבת שבגללם אין כל סיבה לעזוב! אין לי כל כך מושג מה היה שם, אבל ממה שהבנתי לא כדאי לברוח בגללם. ובקשר לשאר הדברים האחרים שכתבת את צודקת בהחלט, אבל לא היית צריכה להמשיך לנסות להפעיל את הפורום, היית צריכה לעזוב איך שהרגשת שהפורום לא מתפתח לשום מקום. ליה
יפעת
איתי
מאי
גן חיות

Damn Regret

New member
חבל שהחלטתם לפרוש../images/Emo4.gif../images/Emo153.gif

אבל זאת ההחלטה שלכם,אני לא אנסה לשכנע אחרת. תהיו כאן ארבעתם חסרים מאוד,מאוד. אני מקווה שהפורום לא יסגר למרות היובש שכנראה יגיע,אבל נקווה לטוב. בכ"מ הרבה בהצלחה בהמשך,וכלזה.. וכל הכבוד לארבעתכם על ההשקעה הענקית כאן בפורום,באמת ראו את זה.

cmpo

New member
../images/Emo109.gif איתי, יפעת ומאי

עם ליה דיברתי בנפרד אני מצטערת שבגלל הנסיבות האלה אתם עוזבים, אז אני אגיד כמה מילות פרידה: אני שמחה שיצא לי להכיר אתכם, אתם אחלה אנשים! נהנתי להיכנס כל יום לפורום ולראות את ההודעות שלכם, ושאתם כותבים
אני מקווה שלא משנה איפה שתהיו, שתהיה לכם את השנה הכי מדהימה שיכולה להיות... אל תשכחו לבוא לבקר מידיי פעם... אוהבת תמיד ולא עוזבת, מור...

למעלה