הומאפטיה תחום לא ברור ונסתר

ronenr123456

New member
../images/Emo10.gifהומאפטיה תחום לא ברור ונסתר

שלום ברצוני לציין שלמרות שהייתי אצל הומאפטית בכירה ונחשבת לא קרה כלום בטיפול לא אפילו שינוי רק סתם סבלתי לחינם תמוה בפניי כיצד אנשים הולכים להומאפטים כשבפועל התחום והעומדים בראשו מסרבים להכנס למחקר קליני על השפעותיו אגב קיבלתי 12 רמדיס והשאלה מה עושים עימם? הייתי גם שמח לשלוח לפה למייל רשימה של מה שקיבלתי ושאקבל הסבר מה מיועד למה? רועי

לרועי

אתה מתחיל להראות כמו טרול... או שהיית צריך לסמן בפני ההומאופתית הפרעה שנקראת OCD - אולי זה היה מכוון רמדי טובה יותר גם לבלפריטיס בכל מקרה מנהלת הפורום העירה לך כמה וכמה פעמים ובכל זאת...

בלפרטיס

כותב מכובד, אני רואה שאינך מתיחס לתשובות שכבר ניתנו לך בעבר. זה שהיית אצל הומאופתית שלא עזרה היאא סיבה לפסול תחום. מאחר וכבר עניתי לך על כך אבקשך לא לשוב ולשאול שוב ושוב את אותה השאלה כי זו הטרדה

טיפול בבלפריטיס

רועי שלום משיחה שכבר קיימנו במייל, המלצתי לך לדעתי לאחר כחודש לבחון את התוצאות, ולראות האם ההומאופתית לך לקחה אותך לכיוון הנכון שמתאים לך- לכיוון ההחלמה. אני לא מעונין להשתלח או להיראות כאילו זה כך, אבל חלק מתהליך ההחלמה כרוך בקבלת החלטות על הבריאות שלך. אם ההומאופת\ית אינו מצליח לעזור בטווח סביר של חודשיים שלושה, ואין כל תגובה חיובית, הרי שהפעולה המתבקשת מצידך היא להחליף מטפל\ת או הומאופת\ית במקרה הזה. טיפול לא מוצלח, לא מעיד לעולם על השיטה. האמירה שלך כמוה כהכללה- ולדעתי זה לא לעניין ולא המקום. אם אתה רוצה להירפא, ורוצה המלצות על הומאופתים מובילים, אני אישית אשמח מאוד לעזור (צור קשר בפרטי), אבל אבקשך לקחת אחריות על הבריאות שלך, ולבצע את המהלך הנכון עבורך!!! גם אם הוא כולל מעבר או שינוי. מאחל לך המון הצלחה והחלמה מהירה אבישי קמינר הומאופת קלאסי

למעלה