הלך לי חאטול לאיבוד

yarivos

New member
../images/Emo10.gif הלך לי חאטול לאיבוד

כן, אני יודע, נושא טחון. כבר קראתי את כל מה שיש לכם להציע בנושא וכבר עשיתי הכל חוץ מלהסתובב עם נתחי טונה בתוך התחתונים. אני סתם בקטע של שיתוף כרגע, אז תהיו נחמדים. תכל'ס עשיתי הכל ונשאר רק להמתין שאולי הוא יחזור, למרות שקשה לי להאמין. הסיפור שלנו התחיל כשעברנו לגור במושב במרכז הארץ. הוא היה גור בן מספר שבועות שלא עזב אותנו לרגע ואנחנו היינו בכלל אנשים של כלבים, השארנו ואחחד רוטווילר אצל ההורים ובכלל לא ידענו איך לגעת וללטף את החתול החדש. לאט לאט הוא נכנס לחיינו ועד מהרה ישן איתנו כל לילה. במשך שנה וחצי הייתי קם כל בוקר ב5 בשביל להוציא אותו כשביקש ולפעמים שוב בשביל להכניס אותו חזרה, אפילו לא הרגשתי את זה. עברנו איתו הכל, ניתוחים, הכשה של נחש או חרק, סירוס, טראומה עקב מעבר דירה לא מזמן.. אכלנו ושתינו איתו, קמנו איתו בבוקר והלכנו לישון איתו בלילה.

yarivos

New member
נראה לאחרונה במרפסת של הבית, גובהו כ30 סנטים

אז אחרי שכבר עברנו איתו דירה ובמשך שבוע פירפרתי נסיעות בין הבית החדש לישן רק בשביל שתהיה לו התאקלמות קלה, והיא לא היתה, עברו מספר חודשים ואתמול ככל ערב שהוא יוצא למרפסת, הוא לא חזר. נעלם. כבר היו לו קטעים כאלה ולאחרונה הם הפכו לתדירים יותר, היה בורח מכל מיני כיוונים ואחכ מיילל שנבוא לאסוף אותו. הפעם זה היה שונה, הוא פשוט נעלם ולא ענה לשום קריאה. השארתי לו חלון פתוח וב3 בלילה קמתי והוא לא היה על המיטה. חיפשתי אותו במשך כל היום בכל רחבי השכונה, אפילו הסאונד של האופנוע שהוא היה מזהה ומחכה על המרפסת לבואי לא הביא אותו אלי. כולי צער וגעגועים, מלא בקונספירציות - אולי הקישה אותו קלמרה, אולי נשכה אותו מוטרה. השאיר את הסיגריות והמפתחות של הבית בסלון והלך מבלי לומר מילה.
חאטול, שוב הביתה !

TatuliS

New member
הוא מאודמאוד

דומה לתוליס
מקווה שישוב במהרה!

irisFridman

New member
../images/Emo57.gif גם אני מקווה שישוב בהקדם ../images/Emo57.gif

והחתול מדהים ביופיו

irisFridman

New member
איזה נמר מלך ../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif

קצת מזכיר לי את סימבה שלי, הנסיכה...

יריב- שאלה

הדירה הקודמת - באיזה מרחק היא? האם ישנו סיכוי שהוא ברח והלך לשם? ניסית לחפש שם (אם זה במרחק הליכה)?

yarivos

New member
במרחק 34.7 ק"מ

כך שלא נראה לי שהוא הלך לשם, ואם כן.. שיהיה בהצלחה. אני לא ממש יודע איך לאכול את ההעלמות הזאת, מצד אחד הוא מעולם לא נעלם ליותר מכמה שעות בדירה הנוכחית, מצד שני הוא חתול.. יש לו רצונות משלו והוא אמור להסתדר. אני חיפשתי אותו כמה וכמה פעמים בכל המקומות שיכולתי לחשוב עליהם, אני לא יודע אם יש טעם להמשיך בזה. קרה למישהו פה משהו דומה ?

Mind Games

New member
מאוד יתכן שהוא הלך לשם וכדאי לחפש אותו בדירה

הישנה. כשאחותי הייתה חיילת הייתה חתולה בבסיס שלה שאחד הקצינים זרק ביישוב אחר בסביבה. אחרי שבועיים היא צצה להם שוב פעם בבסיס.

yarivos

New member
../images/Emo12.gif אבל זה פאקן רחוק, את\ה סגור\ה על זה ../images/Emo35.gif

מנסיוני

רוב הסיכויים שהוא יחזור תוך כ3 - 4 ימים. חתולים עושים סיבובים כאלה לפעמים.

amir64

New member
מצטרף לעצה לחפש אותו בבית הקודם

ולחזור על החיפוש שם בעוד שבוע ובעוד שבועיים... טרחה, אבל שווה לנסות.

למעלה