עזרה באיביי פייפל

איבגי1

New member
../images/Emo10.gif עזרה באיביי פייפל

רציתי לקנות כמה דברים באיביי, פתחתי חשבון בפייפל, אבל כעת יש בעיה, הכנסתי לשם כרטיס אשראי ישראלי רגיל של אמי וזה רושם לי כל מני שטויות אני רואה שחייבו אותה כבר מפייפל ב 1.90$ פעמיים ועדיין רשום לי בארת שהחשבון שלי מוגבל. כמה מהמוכרים באיביי רשמו עלי פידבק שלילי כי כבייכול לא שילמתי וזה לא כי לא שילמתי כי לא ידעתי מה לעשות במקרה הזה זה אף פעם לא נותן לי לשלם, מישהו יכולך חזור ? אפשר בכלל להשתמש בכרטיס אשראי ישראלי בפייפל ? צירפתי תמונה מהאתר תודה למי שיוכל לעזור

ozitex

New member
שני דברים

עליך לעשות: אישור כרטיס אשראי (ישראלי- ברור שהוא מאושר לשימוש בפייפל) ספק אישור לגבי הכתובת שלך מימין יש לך לחיצי RESOLVE. לחץ עליהם ועשה אחד אחד.

טלי5555

New member
משהו לא ברור לי

האם אישרת את הכרטיס עם קוד 4 הספרות שמופיע ליד חיוב 1.95$ של פייפאל?

ozitex

New member
נראה לי שלא

זו הסיבה מדוע יש לו אפשרות אישור כרטיס למטה בהודעה. זהו ה-VERIFICATION שלו לדעתי.

evilihi

New member
מה זה אישור כתובת?

אלא אם כן זה הדבר הזה שרק האמריקאים יכולים לעשות... משעשע אותי שהוא לא יכול לסגור את החשבון כשהוא LIMITED וגם שהוא יכול לשים את הלוגו של פייפאל באוקשנים שלו..תודה באמת - והם מדגישים שהוא לא יכול לעשות כלום עם הכסף
אין אין גבול לחוצפה.

ozitex

New member
אישור כתובת

מתבקש על ידי פייפל ככה סתם באמצע החיים. יום אחד אתה מקבל מייל מפייפל האומר שחשבונך הוקפא עד שפרטים מסויימים יאומתו. אתה מתבקש לספק אישור לכתובך, בדרך כלל נייר מהבנק ובו פירוט שמת וכתובתך. אל תדאגי שהכל כתוב בעברית- יש בפייפל קוראי עברית וגם הוטנטוטית לעת מצוא..חח זה קרה לי אגב לפני חודש חודשיים.

למעלה