../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif

שנתיים שאני מטפחת שיער ארוך ומתולתל, לא משהו שקל לעשות כ"כ... קונה את המסיכות והקרמים הכי טובים וכו', והגעתי לאורך ארוך מאוד... היום אמא שלי לקחה אותי לספרית, שכעיקרון אמורה לדעת מה לעשות, כדי לעשות תסרוקת לחתונה, ביקשתי ממנה לעשות תלתלים יפים ומעוצבים, והיא אמרה שאין לשיער צורה וצריך לדרג אותו. מה שהיא עשתה - היא אמרה לי להוריד את הראש קדימה ופשוט הורידה חתיכה שלמה מהשיער! ז"א שחצי מהשיער שלי נעלם... היא אפילו לא בדקה שהתסרוקת שווה ב-2 הצדדים... אח"כ היא מרחה לי גלייז של חבר'ה לא מוכרת, פרעה קצת את השיער, שמה קצת פן, וזאת התסרוקת כביכול! (מה שאני עושה יומיום בבית עם הגלייז של פול מיטשל) עכשיו עם כל השיער שלי שפתאום נעלם, והתלתלים האלו, הייתי נראית פשוט נורא עם מן קארה מתולתל ופרוע, אני פשוט יצאתי משם ובכיתי כל הדרך הביתה, ובבית חפפתי את הראש, ושמתי מסיכה כדי שיעלם כל הנפח הזה שנראה נורא עם שיער כ"כ קצר, ככה שגם לא תהיה לי תסרוקת בחתונה, וגם השיער הארוך שלי נעלם, יש מאפרת עוד שעה ויצלמו אותי שם, ואני פשוט כ"כ בדיכאון מכל הסיפור הזה שבכל ההשקעה שלי מבגדים, וכל התוכניות שלי עם שיער יפה אני אצטרך ללכת עם קוקו מצ'וקמק או עגבניה. יש איזושהי דרך לסדר את השיער אלטרנטיבית בבית? אני פשוט לא מוצאת שום רעיון, השיער נראה נורא עם קשת או כל דבר שאני מנסה לשים עליו, ואני מאוכזבת.

pie and cactus

New member
אני דווקא מחובבי השיער האסוף

ולא הפזור, וגם בחתונה הייתה לי תסרוקת אסופה. יש ספר שאת כן יכולה לסמוך עליו? אולי תגשי ואו שתבקשי ממנו לתקן/לשפר, או תסרוקת שתצליח להסתיר.

למעלה