../images/Emo10.gif

חברה שלי כועסת עליי..
שאני משתתפת בפורום. ואני מרגישה ממש רע.
היא לא אמרה, אבל רמזה רמז עבה, שהייתה מעדיפה שאפסיק. כי היא חוששת שכך מתחילים דברים.. היא נעלבה מזה. גם כי לה אין אינטרנט.. והיא אומרת שאם אני אמשיך.. גם היא תמצא לה חברות.. לא שאיכפת לי כי אני לא חוששת.. אבל אני גם לא רוצה לפגוע בה..
ניסיתי להסביר לה שאני לא עושה כלום.. אבל היא בשלה. היא כועסת ואפילו לא אמרה לי שהיא אוהבת אותי לפני שניתקה. מה לעשות? הייתן גם נפגעות?

מה זה?!?!?!?!?!?!?

חברה שלך בת 3 או משהו כזה!?!? מה זאת השטות הזאת?!?! תעשי מה שטוב לך... מה זאת ההשתלטות הזאת על החיים?! תסבירי לה שהאינטרט הוא סתם פונקציה להעביר את הזמן כשמשעמם... ותני לה את הביטחון שאת אוהבת רק אותה ורוצה להיות רק איתה.... מקווה שזה יעזור...

אולי יש בזה משהו...

אני חושבת שבאיזה שהוא מקום חברה שלך צודקת,שתיכן נשמעות מאוד צעירות, ובגיל כזה הקינאה די מאפיינת זוגות, תשמעי היא צודקת ככה דברים מתחילים, למה שלא תנסי לשתף גם אותה בפורום דרכך או דרך קפה אינטרנט או משהו כזה, יש בסיס לזעם שלה, אנחנו קהילה קטנה פה כולן עם כולן, זה לא רע אבל זה גם לא להיט... תעמידי את עצמך במקומה...

bArNiii

New member
טומי...

ככה דברים מתחילים? כן, איך בדיוק? גם אני רוצה לדעת!

אז תגידי לה שלא...

שאין לה סיבה.... שאת אוהבת רק אותה ועוד שאר דברים שכאלו חוץ מזה את יכולה לעשות כמו שטום אמרה ולהכיר לה את עולם האינטרנט וגם את הפורום הנחמד שלנו והיא תיראה שהכל פה לא כ"כ נורא כמו שהיא חושבת ושאף אחת לא מתחילה איתך כי זה לא פורום הכרויות ושאין לה מה לדאוג.... בפעם הבאה שהיא אצלך תכניסי אותה לפה... שתכיר ותיראה

../images/Emo13.gif טוב זה עבר לה...

היא לא מתלהבת כ"כ.. אבל היא החליטה לא לשגע אותי עם זה.. אבל אני מבינה אותה באיזשהוא מקום סביר שהייתי מרגישה ככה גם במקומה.. טוב אז זהו זה, חלף המשברון..
עכשיו אני סתם לא פה כי יש לי תקופה לחוצה בלימודים... והמון עבודות להגיש... בינהם עוד עבודת מחקר משווה ממש מעצבנת.. אבל יהיה בסדר.. בסוף!

למעלה